Şimdi Ara

İstanbul-Paris 11 TL, İstanbul-Frankfurt 11 TL Edit: Güncel kod geldi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
12
Favori
14.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu millet 150TL ye bilet alınca iş bitti sanıyor, daha bunun oteli var ulaşımı var yemesi içmesi var. Asıl süpriz o zaman

thy 99usd ye avrupaya tonla bilet sattı, buradaki bilet olayı ise olsa olsa 50-60usd daha ucuz, 50-60usd daha ucuz diye milleti 3 günlük 500-600usd zarara sokacaklar.

Kış günü oturun oturduğunuz yerde
  • densiz1905 D kullanıcısına yanıt
    ILK VIZE diye belirttim okumadınız galiba diğer mesajları. Sizin arkadaşınız daha önce giriş yapmıştır ya da tatilinin büyük kısmını vizesini aldığı ülkede geçirecektir, onu göstermiştir. Dediğim şartlarda büyük ihtimal geri yollarlar kabul etmezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
    Gerçekten çok iyi bir fırsat değerlendirebilen için.
  • beyler ben yapamadım ist frankurt seçiyorum indirim kodu geçersiz diyor
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Yanlış konuya yazmışım ya kusura bakmayın

• Kod gecersiz diyor

• KODLAR hata veriyor mobilden de denedim. alabilen nasil aliyyor anlatabilir mi?
  • dün gece aniden onur air cdg-ist uçuşu açıldı 178 liraya. kendi sitesinde 134 euro.

hatta ekran görüntüsünü aldım. uçuş 45 dakkada kalktı satıştan. ya çok abandi millet uçak doldu veya başka bi olay oldu.

dönüş bileti için pusudayım bakalım hedef maliyet 100 tl

• pasaport falan lazım olmasa alırdım
  • onurdinhooo O kullanıcısına yanıt
    Duty Free için gümrüksüz alana girdiğinde eğer uçağı kaçırırsan veya uçağın iptal olursa gümrüksüz alandan çıkarken duty free olarak aldığın her şeyi iade etmeni istiyorlar. Bu durumda eğer iyi bir saha müdürüne denk gelirsen paketi açılmamış şeylerde yardımcı oluyorlar, para iadesi alabiliyorsun. Eğer iade etmek istemiyorsan çıkmadan önce tüm duty free malzemeleri zulalaman gerek ve henhangi bir şey almadığını beyan ediyorsun. Böyle bir beyanda senden X-Ray kontrolü isteyeceklerdir. Sıvı sınırını aştığı için sokamayacağın büyüklükteki şişeler, otomatik olarak X-Ray'e takılacağından el konulacaktır. Ancak çikolata, puro veya oyuncak gibi normalde de X-Ray'den geçebilecek şeylerde problem yaşayacağını zannetmiyorum. Özellikle belirtmem gerekir ki bu kontrol havalimanı çıkışında değil, pasaport kontrolü sonrası polis kontrol noktasında meydana geldiğinden uçağa niye binmediğin konusunda da sıkı bir sorgudan geçebilirsin. Güvenlik kayıtlarını kontrol ederek davranışlarını inceleyeceklerdir. Yani kurtarabileceğin 3-5 çikolata, sigara için değmez bence o kadar gerginliğe.
  • YDU555 de çalışmıyor :(
  • İndirim kuponları çalışmıyor :(

• İndirim kuponu yok mu başka? Varsa yazın lütfen arkadaşlar
  • busenliol B kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam dediğiniz gibi 3-5 lira için bu kadar heyecana gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YDU555 indirim kodu bugün saat 14:00'e kadar alınan yurtdışı uçuşlarda 50 TL indirim sağlıyordu.
  • la aerocuğum Fransa'dan yazıyorum mahsur kaldık burda yarın bi 100 luk kupon yayınla ydö100 falan (yurda dönüş 100)

• quote:

Orijinalden alıntı: oymak.beyi

quote:

Orijinalden alıntı: onurdinhooo

İyi akşamlar. Bileti dutyfree ye girmek için almayı düşünüyorum ancak hiç yurtdışına çıkmadım için prosedürü bilmiyorum bu bileti alıp uçağa binmezsen dutyfree ye girme hakkım var mı. Uçak gittikten sonra çıkış kapısından geçerken tekrar xray'e girecek miyim. Olayları sırasıyla anlatabilir misiniz Bilen arkadaşlar yardımcı olun lütfen

Check in yaparken vizeyede bakiyorlar. Vize yoksa giremeyebilirsin.

bu sorunun cevabı bana da lazım
  • San francisco 1600 tl den cikti yok mu abd ye indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel kod 255YDA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oradan aldigin vizeyle ilk olarak o ulkeye girmen gerekir diye bir kural yok. Pek fazla bilen yok ama gercekten gecerli bir sebebiniz varsa havalimaninda bile vize alabilirsiniz. Bu sadece orada muhattap olacaginiz kisilerle ilgili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.