Şimdi Ara

İstanbul Özel honda servisi??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
20.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın şanzuman ve motor bakımını yaptırabileceğim işinin ehli bir usta varmı bildiğiniz adını ve adresini verebileceğiniz ama İSTANBUL için soruyorum unutmadan bunuda söyliyeyim.

Birde borbet jant ve ona uygun lastik alabileceğim bi yer biliyormusunuz.

Her iki sorum içinde mümkün mertebe Avrupa Yakası olmasını tercih ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

• Yok arkadaşlar sanayiide bi bildiğiniz usta ? yada istanbulda herkez Honda'nın kendi servisine mi gidiyor :))
  • Merhaba,

Size Goztepe de Halil Yalkin tarafindan isletilen Ozel Honda Servisi Ada Otomotiv'i tavsiye ederim. Gecen hafta tamamen lokasyonu nedeniyle servisini tercih ettim ( Sariyer de yasiyorum ancak is nedeniyle karsi taraftaydim) Bittigi icin gicirdayan arka fren balatalarini degistirmek icin Ada Otomotiv'e gittim ve Halil Bey ile tanisma sansina sahip oldum. Yetkili servisler tarafindan kaziklanmamak ve egitimsiz ustalarin arabanizi minciklamalari yuzunden icinize kurt dusmemesi icin Halil Bey'in servisini siddetle tavsiye ediyorum. Zaten web sitesini inceleyip kim oldugunu gorunce ne demek istedigimi anlayacaksiniz :www.adaotomotiv.com.tr
  • Çok sağol dostum bunu aklımda tutucam lakin aracı vermeye veririm ama geri dönerken kasar baya yaa ben aksaray da oturuyorum :)
  • istanbul-avrupa yakasında iyi bir honda özel servis varmı tavsiye edeceğiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercanulucay

istanbul-avrupa yakasında iyi bir honda özel servis varmı tavsiye edeceğiniz.

bayadır bende aynı sorunun yanıtını bekliyorum ama sanırım toyotatronic diye bi yer varmış honda-toyota servisi baya meth ediliyordu bi başlıkta olmadı en son ona gidicem sanırım. Alta web sitesi var servisin ben biraz inceledim istersen sende bi göz at.

http://toyotronic.com/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handofdoom -- 22 Nisan 2009; 0:01:07 >

• hocam bostancı lunaparkın karşısında honda oto japon var recep usta 25 senelik hondacı bende yıllardır oraya gidiyorum gerçekten ustat .
  • Bostancı Sanayi Honda ikiler. Kaç senedir oraya giderim, çok ilgililerdir, kesinlikle öneririm.

Bu arada borbeti hangi model hondaya takıcaksın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rice-R

Bostancı Sanayi Honda ikiler. Kaç senedir oraya giderim, çok ilgililerdir, kesinlikle öneririm.

Bu arada borbeti hangi model hondaya takıcaksın?

+1

Yedek parça, motor, mekanik, kaporta boya hepsi bir arada ve çok deneyimliler.
  • İstanbul'da oturduğum yıllarda Fatih'ten Bostancı'ya sırf İkiler Honda'ya duyduğum güvenden dolayı giderdim.
    İçim hep rahat olmuştu. Doğru adresi bulduktan sonra mesafenin ne önemi var:)
  • quote:

İstanbul'da oturduğum yıllarda Fatih'ten Bostancı'ya sırf İkiler Honda'ya duyduğum güvenden dolayı giderdim.

Müco İkiler Honda diyorsa bir bildiği vardır kesin :)))
  • Bir arkadaşım tavsiye etmişti.
    http://www.hondaservisiistanbul.com/
    ama sanırım bu aralar revizyon aşamasındalar. Heralde şubeyi ve servisi yeniliyorlar. Çok yakında açılıyorlar. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

İstanbul'da oturduğum yıllarda Fatih'ten Bostancı'ya sırf İkiler Honda'ya duyduğum güvenden dolayı giderdim.

Eylül ayında İkiler Hondaya yolum düştü.

Gerçekten çok ilgilendiler.

Yetkili servisin gözden kaçırdığı küçük bir boyanmış kısmı direkt olarak söyledi Usta.

Bizim Hondacı Kadir Ustanın İstanbul şubesi desem yanlış olmaz.

Ya da belki de Kadir Usta İkilerin Ankara şubesidir :)

Sonuçta her ikisi de işinin erbabı ve de düzgün insanlar.

Haluk

• quote:

quote:

quote:

Eylül ayında İkiler Hondaya yolum düştü.

Gerçekten çok ilgilendiler.

Yetkili servisin gözden kaçırdığı küçük bir boyanmış kısmı direkt olarak söyledi Usta.

Bizim Hondacı Kadir Ustanın İstanbul şubesi desem yanlış olmaz.

Ya da belki de Kadir Usta İkilerin Ankara şubesidir :)

Sonuçta her ikisi de işinin erbabı ve de düzgün insanlar.

Haluk

Honda'dan başka bir markayı tercih etmemiş olmamın nedenlerinden biri markanın sorunsuzluğu ise, diğer neden de Hüseyin (İkiler) ve Kadir Usta gibi güvenilir özel servis sahiplerinin varlığıdır. Antalya'da Ada Honda'dan da memnuniyetle bahseden arkadaşlar var. İyi olan kazansın:)

• 4 yıl Civic Sİ kullandım, 1 yıldır da 2001 Accord EX kullanıyorum,
    Hüseyin (Ağabey) ve Murat Ustaların hakkını ödeyemem, İkiler Honda'ya güvenebilirsiniz.
    Zamanında Honda Türkiye'den Japon uzmanlar gelip özel servisteki kaliteyi ve orijinal parça kullanma alışkanlığına şaşmışlardı.

Florya'da Radar Honda'da Şeref ustayı da çok methediyorlar ama daha tanışmak kısmet olmadı.

(Müco77, bu arada tavsiyelerin doğrultusunda Accord EX'i kullanıyorum, bu paraya yok böyle bir araba !)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadir

Florya'da Radar Honda'da Şeref ustayı da çok methediyorlar ama daha tanışmak kısmet olmadı.

Bende hiç gitmedim ancak bu sitede oraya gidip memnun kalan bir çok yazı okumuştum. Florya sanayi sitesinde, parçalanmış uçak gövdesinin hemen karşısında..
  • http://www.hondaservisiistanbul.com/
    Çok iyi olduklarını biliyorum.
  • ARKADASLAR GÖZTEPEDE ÖZEL HONDA SERVİSİ ADA HONDA (HALIL YALKIN)KESİNLİKLE GİDECEGİNİZ SON YER OLMASI GEREKIR ARACIMI BAKIMA GÖTURDUM GECENLERDE BAKIMDAN CIKTIGIMDA SİKAYETLERİM DEVAM ETMEKTEYDİ BASKA BİR HONDA SERVİSİNE GÖTURDUM DEGİSTİ DEDİKLERİ PARCALARIN BIR KISMI DEGISMEMIS OLDUGU FARKETTIK CİVİC ÖN BALATA 90TL ON DİSK 230TL
    AYNI BALATA DISARDA 40TL DİSK İSE 110TL DİR
  • merhaba,

anadolu yakası için göztepe oto sanayide ferit ustayı( honda ferit) özellikle tavsiye ederim, bizzat bakımı kendisi yapan mütevazi ve bilgili bir usta,fiyatları oldukça makul,
  • aracımı hem özel servise götüreyim, hemde yetkili servis kalitesinde hizmet alayım diyorsanızhttp://www.hondaservisiistanbul.com/
    da Bülent Usta yı tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Üsküdar bulgurluda. Prof. çalışıyorlar. işten de hakkaten anlıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIR -- 18 Kasım 2011; 11:10:21 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.