Şimdi Ara

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
344
Cevap
73
Favori
44.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Detailingle en az bir sene ugrasan herkes bilir ki pasta ve cila isi cok ayaga dustu kullanilan malzemeler pedler oncesi sonrasi cok onemlidir.

Zimpara isleminden tutun oncesinde prewashla yikanmasi sart onceliginde zift temizleme ve demir tozu temizligi yapilmasi sart yetmezmis gibi kil uygulamasi da sarttir bu islemler yapilmadan yikadiktan sonra hurra makineye yuklenilirse parlak goruntu elde edilir ancak adi detailing hicbir zaman olmaz kil ile temizlenmeyen pislikler boyanizi cizer ama siz parlatildi sanarsiniz demir tozlari iyice yapisir ve cizer siz gene parlatildi sanirsiniz. Uzar gider.

Hepsini gectim pasta dan sonra ne cilasi stiliyor sealant mi wax mi? Softt99 ya da collinite serilerinden ya da fk1000p gibi bir urun kullaniliyor mu? Dandik bir cila sadece goz boyar 2 yikamada akar gider.

Ortucu bir pasta ile pasta cila yapiliyor mu? Meguiarsin bir cok urununde ortuculuk vardir. Ortuculuk aslinda amaci itibariyle dolandiricilik olmasada turkiye gibi ulkelerde cakalliga sebebiyet veren bir durum. Kisacasi size pasparlak gelen araba 3 4 yikama ve hatta gunes altinda biep uzun sure beklesikten sonra eski deformasyonlar goz onune cikacaktir. Tum bunlari goz onune aldiginizda 150 tl bedavadir kullanilan malzemeler zaten 50 tlyi gecer. Kim 8 saat ugrasir bir araca 100 tl icin. Kusura bakmasin kimse varsa oyle bir yer ben gidiyim kendim hix ugrasmam belimin agrisini niye cekeyim.

Hepsini gectim hangi makineler kullaniliyor orbital makine kullanilmiyorsa zaten yaptirilmaz.

Konu sahibini tanimam bilmem soylediklerimlede itham edemem haddim degil. Ancak kimse enayi degilse yukaridaki soylediklerimi yapip 150 tl almaz alamaz imkansizdir.

Bu isleri takip ederek yaptirmanizi oneririm

150 TL hocam

Hocam burada benim de sizin gibi düşüncem dürüst satıcıyı bulmak. Alışveriş merkezi ve fırsat sitelerinde bu tip kampanyalar yapılıyor fakat sonuçlar hiç iyi değil. Pasta cila yaptıramadım araçta kaza olduğu için, daha sonraya erteledim fakat detaylı temizlik konusuna değinecek olursam eğer, hakikaten ilgileniyor. Dediği süre içerisinde pek fazla boş kaldığını düşünmüyorum. Ben detaylı temizlikten memnun kaldım. Köpek tüyü, sigara külleri vb. yapışkan, zorlayıcı şeyler vardı. Özellikle hayvan tüyü. Kapı aralarındaki çamurlara kadar değinilmişti. Pasta cila yaptıracağım zaman yorumumu belirtirim. Konu sahibinden çok, ben yorum yapmışım. Şaka bir yana amacım reklamdan ziyade, tavsiye. Bu sebeple üzerinde duruyorum bu konunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquem

Gecen hafta uygulama yaptigimiz simit firininda calisan bir misafirimin aracı

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik

müthiş gerçekten. elinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kül Tablası

quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Detailingle en az bir sene ugrasan herkes bilir ki pasta ve cila isi cok ayaga dustu kullanilan malzemeler pedler oncesi sonrasi cok onemlidir.

Zimpara isleminden tutun oncesinde prewashla yikanmasi sart onceliginde zift temizleme ve demir tozu temizligi yapilmasi sart yetmezmis gibi kil uygulamasi da sarttir bu islemler yapilmadan yikadiktan sonra hurra makineye yuklenilirse parlak goruntu elde edilir ancak adi detailing hicbir zaman olmaz kil ile temizlenmeyen pislikler boyanizi cizer ama siz parlatildi sanarsiniz demir tozlari iyice yapisir ve cizer siz gene parlatildi sanirsiniz. Uzar gider.

Hepsini gectim pasta dan sonra ne cilasi stiliyor sealant mi wax mi? Softt99 ya da collinite serilerinden ya da fk1000p gibi bir urun kullaniliyor mu? Dandik bir cila sadece goz boyar 2 yikamada akar gider.

Ortucu bir pasta ile pasta cila yapiliyor mu? Meguiarsin bir cok urununde ortuculuk vardir. Ortuculuk aslinda amaci itibariyle dolandiricilik olmasada turkiye gibi ulkelerde cakalliga sebebiyet veren bir durum. Kisacasi size pasparlak gelen araba 3 4 yikama ve hatta gunes altinda biep uzun sure beklesikten sonra eski deformasyonlar goz onune cikacaktir. Tum bunlari goz onune aldiginizda 150 tl bedavadir kullanilan malzemeler zaten 50 tlyi gecer. Kim 8 saat ugrasir bir araca 100 tl icin. Kusura bakmasin kimse varsa oyle bir yer ben gidiyim kendim hix ugrasmam belimin agrisini niye cekeyim.

Hepsini gectim hangi makineler kullaniliyor orbital makine kullanilmiyorsa zaten yaptirilmaz.

Konu sahibini tanimam bilmem soylediklerimlede itham edemem haddim degil. Ancak kimse enayi degilse yukaridaki soylediklerimi yapip 150 tl almaz alamaz imkansizdir.

Bu isleri takip ederek yaptirmanizi oneririm

150 TL hocam

Hocam burada benim de sizin gibi düşüncem dürüst satıcıyı bulmak. Alışveriş merkezi ve fırsat sitelerinde bu tip kampanyalar yapılıyor fakat sonuçlar hiç iyi değil. Pasta cila yaptıramadım araçta kaza olduğu için, daha sonraya erteledim fakat detaylı temizlik konusuna değinecek olursam eğer, hakikaten ilgileniyor. Dediği süre içerisinde pek fazla boş kaldığını düşünmüyorum. Ben detaylı temizlikten memnun kaldım. Köpek tüyü, sigara külleri vb. yapışkan, zorlayıcı şeyler vardı. Özellikle hayvan tüyü. Kapı aralarındaki çamurlara kadar değinilmişti. Pasta cila yaptıracağım zaman yorumumu belirtirim. Konu sahibinden çok, ben yorum yapmışım. Şaka bir yana amacım reklamdan ziyade, tavsiye. Bu sebeple üzerinde duruyorum bu konunun.

hocam zaten arkadaşa o yüzden yazdım bu şekilde fiyat iyi performans ta iyi olursa zaten buradaki arkadaşlar güvenir ve bırakmaz

• Kül Tablası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim eksik olmayin. Ben kendimi ovmeyi ya da illa bir seyler icin ikna etmeyi pek sevmem. Siz nasil geldiniz ve ihtiyaciniz vardı. Ne mutlu ki memnun kaldiniz. Benim icin onemli olan odur. Dileyen arkadaslar da ihtiyacı olduklarinda umarım memnun kalırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquem

Teşekkür ederim eksik olmayin. Ben kendimi ovmeyi ya da illa bir seyler icin ikna etmeyi pek sevmem. Siz nasil geldiniz ve ihtiyaciniz vardı. Ne mutlu ki memnun kaldiniz. Benim icin onemli olan odur. Dileyen arkadaslar da ihtiyacı olduklarinda umarım memnun kalırlar.

Bayramdan sonra kampanya devam edecek mi ? Ona göre kapınızı çalmayı düşünüyorum. Ortalama kaç saat sürüyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Buyrun gelin yardımcı olurum. İc temizlik sabahtan aksam ustune kadar sürüyor kurumasiyla birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquem -- 23 Ağustos 2017; 15:22:37 >

• pasta cila yaptıran yada yaptıracak arkadaş yokmu?

• Bugün sabah aracı teslim ettik sonuçları buradan paylaşırım.
  • merhaba bayram sonrası kampanya devam ederse pasta/cila ve iç temizlik düşünüyorum.
  • freeboy kullanıcısına yanıt
    Merhaba buyrun yardımcı olurum

• Gitmeyi dusunen arkadaslar varsa tavsiye ederim Ehad sagolsun cok ilgili davraniyor kendisine tesekkur ederim ortaya cikan is bizi ziyadesiyle memnun etti.

• dronebey kullanıcısına yanıt
    Aracın öncesi ve sonrası foto ları varsa paylaşırsaniz güzel olur. İşçilik nasıl bakalım.

• uniquem U kullanıcısına yanıt
    Hocam özel mesaj üzerinden yazdım ama buradan da yazayım görmeme ihtimalinize karşın.

Seat Leon 2013 model aracımın dolu yağısı sırasında arka camı patladı.Hafifte olsa su aldı ve az az koku yapıyor.Detaylı iç temizlik yapılması durumunda koku giderilir mi acaba?İşlem süresini sormuştum ama sabahtan akşama demişsiniz; yapılan işlere bakılınca makul bir süre.Geri dönüş yaparsanız bayramdan sonra getirmek isterim bende aracımı.
  • Hocam bende bayram için Istanbul Çağlayana geleceğim 3. Günü yapma şansınız olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

Hocam bende bayram için Istanbul Çağlayana geleceğim 3. Günü yapma şansınız olur mu ?

Maalesef hocam bayram nedeniyle bende İstanbul'da değilim.

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik

İSTANBUL Oto bakım uygulama merkezi- Seramik Kaplama, Pasta Cila, Detaylı ic Temizlik e Sag ön kapı ve camurluk birlesim noktasinda sinyal uzerinde bulunan çizik. Sonrasında giderildi fakat resim cekmeyi unutmuşum. Erman Bey cekip paylasirsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquem -- 2 Eylül 2017; 16:1:18 >

• Geçen hafta yapilan bir pasta cila ve boya koruma çalışması

Bina Pencerelerin yansıma ve gorunurlugunden belli olabilmekte

• Merhabalar bayramı müteakip gelmeyi düşünüyorum ama kafama takılan tek şey toyota aracımın tavan döşemesinin temizlikten sonra sarkma ihtimali. Özellikle tavan döşemesi temizliği için geleceğim ama açıkçası toyotaların tavan döşemeleri sanırım kalitesiz ve sarkmaya müsait. Ne düşünüyorsunuz bu konuda

• erdsavas kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, su ana kadar oyle bir durumla karşılaşmadım. Ozellikle ince tavan yapisina sahip tabiri caizse incecik malzemeye sahip araclarda daha dikkatli olmak gerekiyor. Aracınız kac model acaba? Bir de daha once kuafor uygulamasi yapilmis mi ve nasil yapildigida önemli unsurlar tabi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.