Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

İstanbul metrolarında polisler arama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33
Cevap
1
Favori
4.129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul metrolarında polisler arama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      179 Mesaj
      06 Kasım 2018 18:55:54 Konu Sahibi
      Yaparken neden sadece erkeklerin gbtsini sorguluyor.Bir kere kadınların gbtsi sorgulanırken görmedim.Bu saçma pozitif ayrımcılık nereden geliyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      06 Kasım 2018 19:02:04
      Dunyada kimse feministler tarafindan linç edilmek istemez cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

The universe is made of protons neutrons electrons and morons.
    • Binbaşı
      1893 Mesaj
      06 Kasım 2018 19:05:55
      Aradıkları kişi erkektir yavrum triggerlanmayın hemen pozitif ayrımcılık diye.

• Yarbay
      2340 Mesaj
      06 Kasım 2018 19:11:33
      İnfoyu verirken erkek demiştir amirleri. Basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

AMD A6-3600 APU-AMD Radeon 6530 HD Graphics 2.1/2.4GHz Socket FM1 65W Quad-Core 4MB önbellek 32 nm/ Sapphire HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı/ 8 GB DDR3 1333 MHZ CL9 Ram/ CM1740 Mainboard/ 500watt PSU/ A4TECH x7 Gaming Mause/ Logitech G230 Gaming Headset/ Asus VS229 Monitör/ Asus CM1740 Kasa / Logitech G105 Gaming Klavye/ Microlab M-820 Ses Sistemi
    • Teğmen
      179 Mesaj
      06 Kasım 2018 19:13:45 Konu Sahibi

Yok ya adamlar her gün genel gbt sorgulama yapıyorlar sabitler.Her gün iş cıkısı milleti cevirip sorgulanıyor.15 temmuz olayından beri hep erkekler sorgulandı,bir kaç kere ben de yakalandım gptye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      Booker DeWitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3966 Mesaj
      06 Kasım 2018 20:00:26
      ne güzel işte arasınlar işlerini yapsınlar da bizde güvenle dolastigimizi seyahat ettiğimizi hissedelim değil mi

teşekkür edeceğine şikayet ediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 7 Kasım 2018; 9:20:3 >
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      07 Kasım 2018 00:50:32
      Son bir ayda ceza evi firarilerinin başka suç işlerken yakalandıklarına dair 2-3 habere denk geldim.

Acaba bir cezaevinden filan kaçanlarmı olduda basına hiç yansıtmadılar onları arıyor olabilirler.

|
      |

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      07 Kasım 2018 04:01:03
      Dostum kadına dokunmak zor ve suc oranında erkek acık ara farkla onde bir kadının kaba ust aramasını erkek polis veya bekçi yapamıyor.

Kadın poliste çok az var bu yüzden fazla kadın şahıs çevrilmez

|
      |

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 9 saat 39 dakika kadarı kaldı.
      07 Kasım 2018 07:35:18
      Bi ara da hep nerde külüstür araba var ondan şüphelendiler bombalı araç diye. Adamlar lüks araçlarla bombalı saldırı düzenlediler öyle akıllandı bizim polis. Şimdi de sadece erkeklerden şüpheleniyorlar. Hiç ummadıkları sarışın topuklu uzun boylu tiki bi bağdat cad kızı modunda bi terörist allah korusun bişey yapınca kadınlara da gbt bakmaya başlarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pistachios -- 7 Kasım 2018; 7:36:39 >
    • Yüzbaşı
      447 Mesaj
      07 Kasım 2018 08:49:18
      quote:

Orijinalden alıntı: gael

ne güzel işte arasınlar işlerini yapsınlar da bizde güvenle dolastigimizi seyahat ettiğimizi hissedelim değil mi

güvenle'dir o güvende olsa dolaşamazsın.

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      07 Kasım 2018 08:53:18
      quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

güvenle'dir o güvende olsa dolaşamazsın.

Cringe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Warning: If you are reading this then this warning is for you. Every word you read of this useless fine print is another second off your life. Don't you have other things to do? Is your life so empty that you honestly can't think of a better way to spend these moments? Or are you so impressed with authority that you give respect and credence to all that claim it? Do you read everything you're supposed to read? Do you think every thing you're supposed to think? Buy what you're told to want? Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive. If you don't claim your humanity you will become a statistic. You have been warned- Tyler.
    • Çavuş
      84 Mesaj
      07 Kasım 2018 09:02:09

Arkadaş bundan bahsetmemiş ama zaten. Neden sadece erkekler diye sormuş.

--

Arkadaşın sorusuna dönecek olursak, aradıkları kişi erkek olabilir. Başta ayrılıkçeşmesi olmak üzere, sirkecide vs. bir çok yerde metro girişlerinde kadın-erkek polislerin her giren çıkanları aradıklarını görmüştüm. Gereksiz algı yaratmayalım derim.
      |
      |
      gael kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır. Her ilerleyişin ve kurtuluşun anası hürriyettir.

PSN ID: tuuruls
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      07 Kasım 2018 10:14:34
      bi arkadaşım var, yanlış anlamayın ama kürt olduğu az buçuk bellidir görünüşünden, onunla dolaşırken istisnasız durduruyorlar bizi.

ayrıca takım elbiselileri de durdurduklarını hiç görmedim. nerde biraz gariban görünen insan varsa kesin durduruyorlar.

ben kadın-erkek kısmından çok, giyiminden sosyal statü değerlendirmesi yaptıklarını, görünüşünden etnik birtakım şeyler atadıklarını düşünüyorum.

♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫
    • Yüzbaşı
      357 Mesaj
      07 Kasım 2018 10:19:47
      Xrayden geçen kadınlar çatır çutur ötüyor, sallana sallana gidiyorlar, ben okula bilgisayarla gittiğim için her defasında canlı bomba muamelesi görüyorum

|
      |

• Binbaşı
      1150 Mesaj
      07 Kasım 2018 11:29:20
      Beni genelde durdurmazlar ama sakallıyken bi kez aa kesin benş durduracak dedim, polisten gözümü kaçırdım. Direk durdurdu. :D

|
      |

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>
    • Yüzbaşı
      918 Mesaj
      07 Kasım 2018 11:49:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

arkadaş bu nasıl dildir ya bu ihanettir dilimize yapılan doğru düzgün türkçe konuş utanma kabuğundan, ingilizce kelime konuşunca eziklikten kurtulduğunu mu sanıyorsun

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      07 Kasım 2018 12:15:35

Kesinlikle katılıyorum. Benim de bir arkadaşım var her seferinde durdururlar.

Ama haklılar yani. Haki-siyah renklerde taktik kıyafet giyip şapkayı da çekiyor. Kim olsa çevirir.
      |
      |
      .kaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3421 Mesaj
      07 Kasım 2018 13:54:01
      quote:

Orijinalden alıntı: gael

Güvenle hiç alakası yok nerede türk var çeviriyorlar bri tane suriyeli çevirdiklerini görmedim tamamen görüntüden ibaret yaptıkları.

|
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      07 Kasım 2018 15:42:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Bu cevap yeterli heralde. Geçen hafta mersine gittim ankaradan, hem otobüs yolcuğunda, hem otogarlar da çok defa gbt yapıldı. Herkese. Sen sadece erkeklere denk gelmişsin.

|
      |

• Binbaşı
      1893 Mesaj
      07 Kasım 2018 19:18:11
      quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

arkadaş bu nasıl dildir ya bu ihanettir dilimize yapılan doğru düzgün türkçe konuş utanma kabuğundan, ingilizce kelime konuşunca eziklikten kurtulduğunu mu sanıyorsun

Alıntıları Göster
      Kusura bakma sybercomp

Hızlı Cevap

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.