Şimdi Ara

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ HUKUK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
7
Favori
38.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okulumu övüyor olmamı bi para karşılığında yaptığımı falan mı ima etmeye çalıştın kendi çapında? Hayatta çok az şey başarabilmiş insanların geleceğimizi belirleyecek okulu yükseklere taşımaya çalışmamıza bu açıdan bakması sizlere yakışır bir tavır, başarısızlığınızın devamını dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness19 -- 3 Ağustos 2018; 12:39:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi günler. Devamsızlık konusu sınavlarda falan olumsuz etkiler mi? Hocalar bu duruma nasil bakıyor? Ders notları fotokopilerine ulaşabiliyor muyuz? Sınavlar test mi metin tipi mi? Derslerde ödev veren hoca var mı? Dgs tercihi yapicam. Bu soruların cevapları benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

• kontenjan da arttı maşallah bir de dekan benim sayemde artmıyor diyordu her sene artar artık

• Yatay geçiş yapmayı düşünüyorum ama ileride hapse filan girer miyim? İleride siyasi sorunlar çıkarsa bu okulda okumuşsun sen doğru hapse filan gibi şeylerle karşılaşma ihtimalim nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Snell -- 9 Haziran 2019; 22:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

Yatay geçiş yapmayı düşünüyorum ama ileride hapse filan girer miyim? İleride siyasi sorunlar çıkarsa bu okulda okumuşsun sen doğru hapse filan gibi şeylerle karşılaşma ihtimalim nedir?
    hocam mantıksız sormuşsun çünkü devlet" adı altında bir üniversite, odtü de devlet okulu. ama selahattin mi sabahattin zaim mi ne var ona gitsen evet sıkıntı olabilir ama medeniyettir sağlık bilimleridir zora sokacak bir durum taşıyacak şartta değiller
  • Arkadaşım beni korkuttu vallahi. Benim hiç siyasetle işim yok ama neler gördük insan endişe ediyor.

• KARDEŞİM BEN ÜNİVERSİTE OKUYORUM BENİM İÇİN KAMPÜS ÖNEMLİ ARKADAŞLAR PARTİLER OO FREEDOM ABİ

• bu sene merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapmayı planlıyorum ingilizce öğretmenliği bölümüne aklıma takılan iki soru var birincisi fakülte nerede bunu bulamadım ikincisi geçme notu kaç?
  • Hukuk bölümü adına geçme notu 60 idi, hala öyle. Ancak çan sistemi olduğu için 50 alan bir kişi de CC alabiliyor ortalamaya göre. İngilizce öğretmenliği için bilemiyorum geçme notunun kaç olduğunu. Birkaç öğretmenlik bölümü Kartal/Cevizli Yerleşkesindeydi. Kesin bir şey söyleyemiyorum emin değilim fakülte yeri konusunda :/

• Okulun çok fazla siyasilerle anıldığını sanmıyorum, sonucunda devlet okulu zaten. Siyasetin bi istanbul ünisi kadar olay olduğuna hiç rastlamadım bu zamana kadar bu üniversitede. Bence rahat olabilirsin bu konuda dostum.

• Diş için ne diyosun? Çok yeni değil mi ünu riskli geliyor bana? Dişte hastanesi de yokmuş yeni mi açılacakmış diyorlar. Bir de ulaşimı zor dediler İstanbulun dışındaymış baya. Ne dersin doğru mu bunlar.

• Haklısın, mezunu olmayan yeni açılan bir bölüm açısından risk bence de. Akademik kadroyu inceleyerek bu konuda karar verebilirsin diye düşünüyorum. Nihayetinde ilk mezunlardan olmak da güzel bir şey, avantajları olabilir, dezavantajları da olabilir. Ama yeni açılan bölümün adını duyurmak ilk öğrencilerine kalan bir şeydir bence.
    Yerleşkeye gelir isek Tuzla’da bulunmakta. Gerçekten çok uzak. Kartal/Cevizli yerleşkesinden dahi kötü bir noktada ulaşımı. Ancak fakültelerimiz arasında en güzel fakülte de orası..Diş hekimliği fakültesi de güzel bir donanıma sahip. Ulaşım dikkate alınarak oturduğunuz yere göre çok zorlanacaksanız eve/yurda gitmeyi düşünmüyorsanız, katlanıp katlanamayacağınıza iyi karar verin. Hayırlı olsum şimdiden başarılar dilerim

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    Dalga geçiyorsun gibi geldi, ciddi bir konu için yazıyorum eğlence yeri değil.

• Teşekkür ederim hocam.

• ben de zaten kartal'da ikamet ediyorum sanırım e5 tarafında falan. ama çok kararsızım, çanakkale 18 mart üniversitesinden medeniyete geçilir mi?
  • Okulda tercih günü felan düzenlemiyorlar sanırım aradığımda görevliler bir cevap veremiyo çok amatör geldi açıkçası bizzat daha yeni yaşadığım için yazmak istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eytedpasa kullanıcısına yanıt
    Telefonla irtibatta bilemiyorum ancak siteden ve sosyal hesaplardan tercih&tanıtım günleri duyuruldu. 23-26 Temmuz arasında tanıtım günleri gerçekleştirilecek. Bölüm bölüm farklı günlerde olacak ayrıntılı bilgi için instagram @istanbulmedeniyet hesabını inceleyebilirsiniz.

• Çanakkale 18 Mart Üniversitesi hakkında bir fikrim yok, hangi bölüm için geçiş düşündünüz? Bu arada fakülte e5’e 15-20 dk uzaklıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness19 -- 22 Temmuz 2019; 12:12:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.