Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Istanbul'lu maaşini yollara dökuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: auto_man Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
52
Cevap
0
Favori
1.930
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      659 Mesaj
      20 Ocak 2018 08:23:54
      Dün akşam kadikoyden tuzlaya 1 saat 40dk da geldim ne bacak kaldı ne bel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1129 Mesaj
      20 Ocak 2018 08:58:32
      istanbul'da trafik düzelmez. şehrin belli bir kapasitesi var ve o kapasite çoktan geçildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3872 Mesaj
      20 Ocak 2018 09:27:51
      Trafiği boş verin,İstanbul'da hiç bir şey düzelmez...Hatta Türkiye Cumhuriyeti'nde hiç bir şey düzelmez "bunlar" gitmediktan sonra...
      |
      |

• Yarbay
      4269 Mesaj
      20 Ocak 2018 12:15:15
      Güzergaha baktımda. Benim işyerimin olduğu site hariç başakşehirin heryerinden geçiyor. Ama çok dolaşıyor. Tek vesait olabilir ama zaman kaybı. Sabah akşam o trafikte.
      |
      |

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
    • Yarbay
      2134 Mesaj
      20 Ocak 2018 12:59:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

İşyeri yakın olanlar arabalarına binmeyiversin bi'zahmet. 35 yaşında adam. Kilosu olmuş 80. Yuh. Biraz yürü yürü. Kendine bak.

80 sağlıklı bir kilo eğer hobit değilseniz.

sabah sabah kahkaha attırdın.
      |
      |

Seni gidi bal böceği,kim çözecek bu bilmeceyi ?
    • Yarbay
      2121 Mesaj
      20 Ocak 2018 13:07:39
      Cuma akşamları yola çıkılmaz. İzmir de de cuma akşamlar trafik 3 e katliyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      868 Mesaj
      20 Ocak 2018 13:13:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Wanpo

AK PARTİYİ VE İCRAATLARINI BEYENMEYEN FEDÖCU HAYİN DİR. ŞİMDİ BAK KARDEŞİM DOLAR YÜKSELDİ MAZOT BENZİN YUKSEK DİYORSUNUZ. BEN HEP 20 TL LİK ALIYORUM HİÇTE YÜKSELMİYOR. POMPACI BENDEN 22 TL ALMIYOR. PARANIN DEĞERİ DÜŞTÜ DIYORSUNUZ. ŞİMDİ DÖVİZ BUROSUNA GİDİN 100 YURO BOZDURUN TAM TAMINAAA 440 TL YAPIYOR. HİÇ MATEMATIK BILMIYONUZMU CAYİL LER 100 MÜ BÜYÜK 440 MI BÜYÜK. İŞTE TÜRK PARASI 4 E KATLIYOR YUROYU. İŞTE BÜYÜK TÜRKİYE

Ağla.

Sokaklarda araba park edecek yer yok. Herkesin arabası var. Hükümet ne yapsa yaranamıyor.

Yaş 14

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya
    • Teğmen
      109 Mesaj
      20 Ocak 2018 14:50:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

quote:

AK PARTİYİ VE İCRAATLARINI BEYENMEYEN FEDÖCU HAYİN DİR. ŞİMDİ BAK KARDEŞİM DOLAR YÜKSELDİ MAZOT BENZİN YUKSEK DİYORSUNUZ. BEN HEP 20 TL LİK ALIYORUM HİÇTE YÜKSELMİYOR. POMPACI BENDEN 22 TL ALMIYOR. PARANIN DEĞERİ DÜŞTÜ DIYORSUNUZ. ŞİMDİ DÖVİZ BUROSUNA GİDİN 100 YURO BOZDURUN TAM TAMINAAA 440 TL YAPIYOR. HİÇ MATEMATIK BILMIYONUZMU CAYİL LER 100 MÜ BÜYÜK 440 MI BÜYÜK. İŞTE TÜRK PARASI 4 E KATLIYOR YUROYU. İŞTE BÜYÜK TÜRKİYE

Ağla.

Sokaklarda araba park edecek yer yok. Herkesin arabası var. Hükümet ne yapsa yaranamıyor.

Ben Ingilterede yasiyorum.Gayet iyi bir isim var burda.Turkiyede 3000 tl maasla calisiyordum ve bu maasla bile araba almak cok zor.Burda hurdaya ayrilip jilet olan arabalara dunyanin parasini odemeye devam edin

|
      |

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      20 Ocak 2018 20:45:02
      Havaş İETT otobüsü değil istediği fiyatı koyar özel bir şirket. Ayrıca Sabiha Gökçenin uzaklığından şikayet edeceğinize bileti Atatürk havalimanından alıp metroyla 15 dakika içinde Zeytinburnu'nda olabilirdiniz ee bunu tercih etmeyip sağ kulağınızı sol kulağınızla tutmuşsanız İstanbul trafiğinin bir suçu yok bunda. Ama antepi seviyorum oranın en kötü trafiği bile buranın iyisinden iyi

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      20 Ocak 2018 22:11:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

quote:

Ağla.

arabadan başka nelere para harcanıyor onu da yazsana
      çay , yiyecek , bisküvi ?
      ne demek istediğimi anlayabildin mi ?
      |
      |

• Yarbay
      4674 Mesaj
      21 Ocak 2018 00:34:11
      Maaş sorun değil zamanını yollara döküyor. Zaman para ile karşılaştırılması zor bir şey.

|
      |

Honda Civic (2002)1.6 VTEC ES benzin+lpg ( atiker obd) 'beyaz'Honda cgl 125 2008
      Mercedes-Benz 1993 200e w124 kasa (kare motor-8tuş klima) Hyundai Accent 1.3lx benzin+lpg(lovato) gümüş gri
      1.33 toyota corolla (2015)& 1.6 toyota verso (2012)
    • Yarbay
      4674 Mesaj
      21 Ocak 2018 00:34:12
      Maaş sorun değil zamanını yollara döküyor. Zaman para ile karşılaştırılması zor bir şey.

|
      |

Honda Civic (2002)1.6 VTEC ES benzin+lpg ( atiker obd) 'beyaz'Honda cgl 125 2008
      Mercedes-Benz 1993 200e w124 kasa (kare motor-8tuş klima) Hyundai Accent 1.3lx benzin+lpg(lovato) gümüş gri
      1.33 toyota corolla (2015)& 1.6 toyota verso (2012)
    • Yarbay
      3317 Mesaj
      21 Ocak 2018 17:18:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Imgod

Havaş İETT otobüsü değil istediği fiyatı koyar özel bir şirket. Ayrıca Sabiha Gökçenin uzaklığından şikayet edeceğinize bileti Atatürk havalimanından alıp metroyla 15 dakika içinde Zeytinburnu'nda olabilirdiniz ee bunu tercih etmeyip sağ kulağınızı sol kulağınızla tutmuşsanız İstanbul trafiğinin bir suçu yok bunda. Ama antepi seviyorum oranın en kötü trafiği bile buranın iyisinden iyi

Atatürk havalimanını keyfimden tercih etmedim.İki katı bilet fiyatı çıkıyordu.Hala gelip de burada o fiyatı savunuyorsunuz ya pes diyorum sizlere gerçekten.
      |
      |

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.
    • Yüzbaşı
      766 Mesaj
      21 Ocak 2018 17:20:22
      quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

3 hafta önce araç almak için antepten istanbula gitmiştim.Gidip görmeden haberlerde abartıyorlar diye düşünüyor insan ama gördükten sonra Allah orada yaşayanlara yardım etsin diyorum.Gerçekten o şehirde yaşanmaz.Bir memur eğer orada evi yoksa sadece karın tokluğuna çalışır başka da birşey elde edemez.Sabiha gökçenden zeytinburnuna gitmek için bir otobüse bindik.21.yüzyılda hala otobüsta muavin kelle başı para topluyor.Ne bilet ne kart hak getire.Üstelik iki kişi 30 tl.Yok şunu yaptık yok ulaşımı böyle geliştirdik diye zırlayanların hala otobüste kelle başı para toplayıp iki semt arasına 15 tl ye gittiğinden haberi yok mu diyorum acaba?Zaten şehirde bir yere yetişip iş halletmeye kalksan hiçbir yere yetişemezsin.Metrobüse binmeden bir yere gidilmiyor.Bindiğinde zaten balık istifi ayakta gidiyorsun.Sadece ulaşım olsa şehirde hiçbir şey ucuz değil.Antepte araç ekspertizine 70 tl alıyorlar.Burada beyefendiler 250 tl alyorlar daha bir de kredi kartı değil peşin alıyorlar.Galericiye telefon edip şuraya gelebilir misin diyorsun adama aracı yerinden kımıldatmıyor.3 yıl önce izmirde araç almıştım ve istanbul her yönüyle izmire kurban olsun.

Vay be 1 günde İstanbul'u çözmüşsün. Bende Antep'e gittiğimde taksici ev için 500 lira su faturası ödüyorum kaçak kullananlar yüzünden diyordu, doğrumudur?

• Yarbay
      3317 Mesaj
      21 Ocak 2018 17:35:49
      quote:

Orijinalden alıntı: selo078

quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

3 hafta önce araç almak için antepten istanbula gitmiştim.Gidip görmeden haberlerde abartıyorlar diye düşünüyor insan ama gördükten sonra Allah orada yaşayanlara yardım etsin diyorum.Gerçekten o şehirde yaşanmaz.Bir memur eğer orada evi yoksa sadece karın tokluğuna çalışır başka da birşey elde edemez.Sabiha gökçenden zeytinburnuna gitmek için bir otobüse bindik.21.yüzyılda hala otobüsta muavin kelle başı para topluyor.Ne bilet ne kart hak getire.Üstelik iki kişi 30 tl.Yok şunu yaptık yok ulaşımı böyle geliştirdik diye zırlayanların hala otobüste kelle başı para toplayıp iki semt arasına 15 tl ye gittiğinden haberi yok mu diyorum acaba?Zaten şehirde bir yere yetişip iş halletmeye kalksan hiçbir yere yetişemezsin.Metrobüse binmeden bir yere gidilmiyor.Bindiğinde zaten balık istifi ayakta gidiyorsun.Sadece ulaşım olsa şehirde hiçbir şey ucuz değil.Antepte araç ekspertizine 70 tl alıyorlar.Burada beyefendiler 250 tl alyorlar daha bir de kredi kartı değil peşin alıyorlar.Galericiye telefon edip şuraya gelebilir misin diyorsun adama aracı yerinden kımıldatmıyor.3 yıl önce izmirde araç almıştım ve istanbul her yönüyle izmire kurban olsun.

Vay be 1 günde İstanbul'u çözmüşsün. Bende Antep'e gittiğimde taksici ev için 500 lira su faturası ödüyorum kaçak kullananlar yüzünden diyordu, doğrumudur?

Bizim ilçede elekrik ve su saatlerini dışarıya aldıkları için kaçak kullanımını sıfıra indirdiler.(Elektrik ve su direk ana şebekeden dışarıda bulunan saate gelmesi gerekiyor).Eğer antep merkezde de böyle ise kaçak kullanamazlar.Öte yandan antepte su faturalarının yüksek geldiği gaskiden yakınanlardan hep duyuyorum.Ama her ne kadar antepi sevmesem de şehiriçi ulaşım,yeme içme,işçilik fiyatları istanbula göre gayet ucuz.2-3 liraya döner her yerde bulabilirsiniz.

Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

• Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 17 saat 36 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      22 Ocak 2018 13:17:24 Konu Sahibi
      Okullar tatil oldu oh derken yine trafik :) bugun yarin benzine yine zam gelir. :)

|
      |

• Yarbay
      7663 Mesaj
      22 Ocak 2018 13:37:57
      eve gidiş dönüş hanımla toplu taşıma ile 10TL lpgli aracımla 8TL

köprü geçmeyen şanslı kişilerdenim :)
      |
      |

www.youtube.com/c/jdmspiritturkey
    • Yarbay
      6689 Mesaj
      22 Ocak 2018 16:21:30
      Evim iş yerimin bir sokak üstünde. Yürüyerek 5-7 dakika. Annemlerin evi de benim evimin bir üst sokak üstüne. Yürüyerek 2 dakika.

Ankara güzel. İstanbul'a sadece gezmeye giderim. Bayramda süper oluyor İstanbul. Hepiniz bir yerlere kaçmaya çalışıyorsunuz. Ben bomboş İstanbul'un keyfini çıkarmaya geliyorum.

• Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 17 saat 36 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      22 Ocak 2018 19:04:18 Konu Sahibi
      An itibariyla trafik 73% 3.Kopru yolu haric her yer kirmizi bordo yagmurla beraber hepimiz eriyoruz :)

|
      |

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      22 Ocak 2018 21:04:54
      Istanbulun trafiğinde araba kullanana helal olsun 1 haftalık geldim önüne kıran, korna sesi, sağdan soldan gecen motorsukletler, ışıklar, hız radarları ve en çekilmezi beklemek. 2 gelişimde kiz kardeşime devlet yurdu çıkmadığı için özel yurt aramaya koyulduk o metrobüsler, metrolar ana baba günü, kimse gülmüyor, suriyeler jöleli saçları ile bağıra bağıra konuşuyor. Memleketten uçakla1 saate sabiha indik beylikdüzüne gidene kadar 5 saat gecti. Yani arkadaşlar istanbulda tiskindim 1 haftada .

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
chat.gen.tr
paykasa
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.