Şimdi Ara

İSTANBUL LASTİK FIRSATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
16.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yukker

quote:

Orijinalden alıntı: @p4p800se

quote:

Orijinalden alıntı: yukker

arkadaşlar daha uygun yerler varsa paylaşalım birlikte yaralanalım
    www.otostart.com uygun demişsiniz ama 195/65/15 michelin takım fiyatı 100 tl indirimle 580 e buna rot ayarı ve nitrojen eklesen kaç olur acaba sormak lazım.geliyor benim gönderdigim listede 620 rot ayarı ve nitrojen dahil.ayrıca otostartta taksit imkanı varmı bilen paylaşırsa sevinirim ben göremedim

profilinde istanbul gözüküyor, seçim yaparken ist-an veya ist-av seçersen sana lastiklerini ücretsiz sök tak ve balans yapacak çok alternatif sunuyor zaten ayrıca para ödemene gerek yok, bazı yerler nitroyuda ücretsiz veriyor seçini ona görede yapabilirsin, ama ben yinede buradan toplu alırsak daha ucuza alabilriz diye ümitliyim.

otostartta taksit konusunda bir bilgin varmı.bayi ilemi görüşmek gerekiyor acaba

benim lastikler acil ve otostarttaki kampanyada stok sınırlı olduğu için ben bugün 205 55 r16 michelin sport 3 aldım, tanesi 196 tl ye geldi, ödeme esnasında taksit sunuyor ama vade farkı uyguluyor, vade farkıyla yanlış hatırlamıyorsam 4 lastik 6 taksit 820 9 taksit 840 gibiydi galiba, ücreti ödedikden sonra değişim yapılacak servis ekranda çıkıyor , daha sonra şirket arayıp nezaman gideceksiniz diye sorup randevu kaydı yapıyor. p.tesi gidip değişimi yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @p4p800se -- 13 Nisan 2012; 22:46:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Hocam bizim 407lerin altı yere yakın olduğu için muadil ebatlar kullanışlı olmuyor. Yanak 55 olunca daha yakın oluyo, 65 olursa davlumbaza sürtebilir, açıkçası riskli bir iş.

Siz bilirsiniz ancak çaptaki 8mm azalma aracınızı yere 4mm, 9mm'lik artış ise lastiği davlumbaza 4,5mm yakınlaştırır. Bunu hissetmek imkansız diye düşünüyorum. Sizin bahsettiğiniz durum aynı iz genişliği için geçerli. Yanak için belirtilen rakamlar iz genişliğinin yüzdesi olduğu için 205/60 yerine 205/55 veya 205/65 alırsanız ebat farkı %3'ü geçer ve dediğiniz durum daha belirgin olur. Zaten bu yüzden %2,5'tan fazla fark tavsiye edilmiyor ve o zaman da muadil olmuyor zaten.

Dediğim gibi eğer aradaki fiyat farkı çok ise değerlendirin. 407'ye 215/55 yakışacaktır.

• Arkadaşlar herkes birleşip bir bayiden alırsa bende katılırım.

Beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywings

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Hocam bizim 407lerin altı yere yakın olduğu için muadil ebatlar kullanışlı olmuyor. Yanak 55 olunca daha yakın oluyo, 65 olursa davlumbaza sürtebilir, açıkçası riskli bir iş.

Siz bilirsiniz ancak çaptaki 8mm azalma aracınızı yere 4mm, 9mm'lik artış ise lastiği davlumbaza 4,5mm yakınlaştırır. Bunu hissetmek imkansız diye düşünüyorum. Sizin bahsettiğiniz durum aynı iz genişliği için geçerli. Yanak için belirtilen rakamlar iz genişliğinin yüzdesi olduğu için 205/60 yerine 205/55 veya 205/65 alırsanız ebat farkı %3'ü geçer ve dediğiniz durum daha belirgin olur. Zaten bu yüzden %2,5'tan fazla fark tavsiye edilmiyor ve o zaman da muadil olmuyor zaten.

Dediğim gibi eğer aradaki fiyat farkı çok ise değerlendirin. 407'ye 215/55 yakışacaktır.

Eyvallah, araştıracam.

• buradaki lastik bayilerinden uygun bir indirim bekliyoruz.
    yusuf bey foruma özel fiyatları güncelleyebilirmisiniz?
  • http://otostart.com/lastik 'te Michelin marka lastiklerden 4 adet alırsanız anında 100 TL indirim kazanıyorsunuz.

Kampanya bugün Saat 18:00'de bitiyor.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco2

Arkadaşlar herkes birleşip bir bayiden alırsa bende katılırım.

Beklemedeyim

+1

Beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: otostart_com

http://otostart.com/lastik 'te Michelin marka lastiklerden 4 adet alırsanız anında 100 TL indirim kazanıyorsunuz.

site on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

http://otostart.com/lastik 'te Michelin marka lastiklerden 4 adet alırsanız anında 100 TL indirim kazanıyorsunuz.

site on numara

teşekkürler

• İstanbul için böyle bir konu açılması güzel oldu,
    Bence alıcı listesi yapılıp kimin ne alacagı,toplam kaç kişi alacak belirlenirse toplu alım için fiyat alınır pazarlık yapılır.
  • Arkadaşların ankara için en iyi aldıkları ,tabi bu ankarada olan fiyat michelin 195/65/15 için toplu alımda 155tl ye geliyor.Bu sitede ise 145 ki ben sorduğum hiçbir bayi bu fiyata yaklaşmadı bile ki 145 tl ye neredeyse no name lastik satmaya çalışıyorlar.

Görünen o ki çok iyi bir fırsat.
  • 205/55 r16 michelin primacy hp 91v (1150) lastiğin tanesini 200 TL/6 taksite perşembe günü aldım.
  • Konuya bir çözüm bulmak lazım
    Fikrim şudur
    Ben mesela Bridgestone düşünüyorum
    Bridgestone almak isteyenler bir grupta Michelien almak isteyenler diğer grupta lassa almak isteyenler farklı bir grupta toplanıp tabi her marka için bir grup olmalı

Gruplardaki adet sayısı belirlenirse ona göre lastikçilerle herkes pazarlık yapabilir
    Mesela ben bridgestone bayisine giderim biz 30 takım (ama farklı ölçülerde) lastik alacağız liste fiyatından % kaç indirim alabileceğime bakarım bunu birçok arkadaşta yapacaktır
    Bu şekilde pazarlık için elimizde koz olur
    Lastikçide sürümden kazanmış olur

Yoksa başka türlü bu işin içinden çıkılmaz
  • otostart 4 michelin alana 100 TL indirim kampanyası son fırsatlar...

http://otostart.com/lastik

Kampanya yoğun talep nedeniyle en geç 16:00 itibariyle sona eriyor.
  • quote:

otostart 4 michelin alana 100 TL indirim kampanyası son fırsatlar...

siz yazmamışsınız ben yazayım , bana işlem sonunda 100 tl lik yedek parça harcamasında kullanılmak üzere 50 tl lik kupon da verdiler, herhalde 4 lastik alan herkese veriliyor

• quote:

Michelin'e baktım ama anadolu yakası ile Avrupa yakası fiyat 80TL

Bende Bridgestone almaya verdim birazda bu nedenle
    Bridgestone B250 140TL diyor fakat üretim tarihi ile ilgili bir yazı göremedim
    Yani otostart'tan 4 adet Bridgestone B250 aldım diyelim anlaşmalı yeriniz Sultanbeylide buraya gittiğimde araca 2 yıllık lastik takmak isterlerse itiraz hakkım varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alp_o

quote:

Michelin'e baktım ama anadolu yakası ile Avrupa yakası fiyat 80TL

Bende Bridgestone almaya verdim birazda bu nedenle
    Bridgestone B250 140TL diyor fakat üretim tarihi ile ilgili bir yazı göremedim
    Yani otostart'tan 4 adet Bridgestone B250 aldım diyelim anlaşmalı yeriniz Sultanbeylide buraya gittiğimde araca 2 yıllık lastik takmak isterlerse itiraz hakkım varmıdır ?

Siparişi verdiğiniz andan itibaren 30 dakika içinde (Pzt-Ctesi) size telefonla ulaşılıyor ve lastiklerin dot tarihi ile ilgili bilgi veriliyor.

Genellikle bayilerimiz 2012 üretimli lastikler satsa da zaman zaman stoklarında daha eski tarihli lastikler olabiliyor. Bu durumda kararı siz veriyorsunuz. Eğer eski tarihli bir lastik almak istemezseniz anında ödediğiniz tutar sorgusuz sualsiz bürokrasisiz iade ediliyor.

Tüm kontrol sizde.

Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: @p4p800se

quote:

siz yazmamışsınız ben yazayım , bana işlem sonunda 100 tl lik yedek parça harcamasında kullanılmak üzere 50 tl lik kupon da verdiler, herhalde 4 lastik alan herkese veriliyor

Evet tekrar edelim. Sadece 4 lastik değil. Herhangi bir lastik siparişinizde 50 TL'lik indirim kuponu anında hediye ediliyor. Üstelik bu kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gidu

Merhaba,

195-60-15 için

LASSA IMPETUS REVO 145,00 TL
    GOODYEAR 162,00 TL
    CONTI PREMIUM CONTACT 2 160,00 TL
    BRIDGESTONE TURANZA ER300 168,00 TL
    DUNLOP LM703 158,00 TL
    FEDERAL SS 657 117,00 TL
    MICHELIN ENERGY SAVER 187,00 TL
    PIRELLI CINTURATO P6 148,00 TL

PEŞİN FİYATINA YUKARIDA BELİRTİLEN TAKSİT İMKANLARI MEVCUT.

TÜM TÜRKİYE ADRESE TESLİM ÜCRETSİZ.

İSTANBUL İÇİ MONTAJ-BALANS-ROT-NİTROJEN-SİBOP ÜCRETSİZ.

arkadaşlar haftaya uzun yola çıkacağım için, bugün gidu' nun teklifi değerlendirdim ve bu sabah 6 taksit continental contact2'leri aldım. Üstüne ücretsiz nitro+balans ve rot hizmetini aldım. Hatta açım dedim bir de kahvaltı ısmlarladılar

Hizme,t esnaflak 10 numara, daha uygununu bulur musunuz bilmiyorum ama lastik almayı düşünen arkadaşlara gidu'yu öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: keramos

quote:

Orijinalden alıntı: gidu

Merhaba,

195-60-15 için

LASSA IMPETUS REVO 145,00 TL
    GOODYEAR 162,00 TL
    CONTI PREMIUM CONTACT 2 160,00 TL
    BRIDGESTONE TURANZA ER300 168,00 TL
    DUNLOP LM703 158,00 TL
    FEDERAL SS 657 117,00 TL
    MICHELIN ENERGY SAVER 187,00 TL
    PIRELLI CINTURATO P6 148,00 TL

PEŞİN FİYATINA YUKARIDA BELİRTİLEN TAKSİT İMKANLARI MEVCUT.

TÜM TÜRKİYE ADRESE TESLİM ÜCRETSİZ.

İSTANBUL İÇİ MONTAJ-BALANS-ROT-NİTROJEN-SİBOP ÜCRETSİZ.

arkadaşlar haftaya uzun yola çıkacağım için, bugün gidu' nun teklifi değerlendirdim ve bu sabah 6 taksit continental contact2'leri aldım. Üstüne ücretsiz nitro+balans ve rot hizmetini aldım. Hatta açım dedim bir de kahvaltı ısmlarladılar

Hizme,t esnaflak 10 numara, daha uygununu bulur musunuz bilmiyorum ama lastik almayı düşünen arkadaşlara gidu'yu öneririm.

Kaan bey, lastikleriniz hayırlı olsun.

Memnuniyetiniz bizi çok memnun etti. İyi günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.