Şimdi Ara

İSTANBUL LASTİK FIRSATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
16.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 195/55/16 4 lastik alacagim, bir de bu ebati sorabilir misiniz?
  • Lastik rafda dikey bes on yıl bekleyemez zaten beklese tabanları bozulur kalitesiz markaların urunleri cok dayanmaz. Yıllanmış lastikde sertleşme balon riskini azaltıyor. Michelin on yıl raf omru verirken kalitesine guveniyor veremeyenlerde dusuk kalite oldugunu kabulleniyor. Bosdaki lastik Yatay saglıklı zeminde dursa 4 lastik 20 yıl sonrada kullanırsın. arac altında yukde betonda yıllarca beklemesi cabuk bozar evet . Daha cok lastik satmak arac satmak icin yapılıyor kısa omur onermeleri. Usta olarak katılmıyorum. Sikayetvarda lastik sikayetleri sıfır alınan taze lastiklerin sikayetleriyle dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Lastik rafda dikey bes on yıl bekleyemez zaten beklese tabanları bozulur kalitesiz markaların urunleri cok dayanmaz. Yıllanmış lastikde sertleşme balon riskini azaltıyor. Michelin on yıl raf omru verirken kalitesine guveniyor veremeyenlerde dusuk kalite oldugunu kabulleniyor. Bosdaki lastik Yatay saglıklı zeminde dursa 4 lastik 20 yıl sonrada kullanırsın. arac altında yukde betonda yıllarca beklemesi cabuk bozar evet . Daha cok lastik satmak arac satmak icin yapılıyor kısa omur onermeleri. Usta olarak katılmıyorum. Sikayetvarda lastik sikayetleri sıfır alınan taze lastiklerin sikayetleriyle dolu

Hocam lastik şarapmıdırki yıllandıkta sağlamlaşsın?

Aracımda 6 yıllık Birdgestone B250 var 32.000km kullanıldı.
    Yağmur,çamur,kar ve güneş pek görmez araç kapalı garajda durduğu için
    Çok net bir gerçek var lastik bayatladığı için ABS her fırsatta devreye giriyor.
    Geçen sene abs bu kadar çabuk girmezdi
    Ondan önceki seneden geçen seneye göre hemen devreye girmezdi
    Diş derinliği gayet iyi
    Bence yanıldığın bir nokta var senin hani banada yakınsın gideyim şu Aslanoto'ya diye aklımdan geçerken yazdıklarından sonra vazgeçtim açıkcası

• Bizdeki lastiklerde genellikle 2012 ve 2011 sonu eski tarih yok zaten ancak bilgi acısından gordugum tecrubelere gore farklı dusunuyorum. Buyrun gelin gorun. Michelin Bridgestone lassa bunlarda sertleşme fazla değil uzun sure kullan
  • Araştıran arkadaşlar fiyatların uygun olduğu yerlerin adres ve telini de yazsınlar en azından il dışından biz de sorup bilgi alabilelim.
    Benim ölçü biraz farklı 205/60/16, çok bulunmadığı için fiyatı büraz yüksek oluyor, halbuki tek fark yanakta 5 birim daha geniş. Pejonun saçmalıkları işte.
  • 205.60 yerine 55 olanı daha kıllanışlı mesela kalkışlarda rolantide kalkabilirsin gidişde daha seri motor virajlarda daha savrulmaz ve stok surum coklugundan ucuz bence 55 kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Araştıran arkadaşlar fiyatların uygun olduğu yerlerin adres ve telini de yazsınlar en azından il dışından biz de sorup bilgi alabilelim.
    Benim ölçü biraz farklı 205/60/16, çok bulunmadığı için fiyatı büraz yüksek oluyor, halbuki tek fark yanakta 5 birim daha geniş. Pejonun saçmalıkları işte.

Muadil ebat lastiklerin fiyatlarını da sorun. Orjinal ebatla aralarında çok fark varsa muadilini alın.

205/60 R16'nın muadil ebatları:

215/55 R16 (%-1,38 fark, 9mm daha küçük çap)

195/65 R16'dır (%1,23 fark, 8mm daha büyük çap)

Her iki ebat da aracınıza kolaylıkla uyum sağlar. Kullanımda 215 kuru zeminde daha iyi yol tutar, 195 ise yakıt tüketimini azaltır. Şehir içinde kullanıyorsanız 195 tercih edebilirsiniz ancak performanslı bir aracınız varsa ve uzun yolda kullanıyorsanız 215'i tercih etmenizi tavsiye ederim.

http://www.etyres.co.uk/tyre-size-calculator.htm

• 225/55/17 fiyatı alabilirmiyim
  • 165x65x15 Bridgestone B250 için fiyat nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywings

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Araştıran arkadaşlar fiyatların uygun olduğu yerlerin adres ve telini de yazsınlar en azından il dışından biz de sorup bilgi alabilelim.

Muadil ebat lastiklerin fiyatlarını da sorun. Orjinal ebatla aralarında çok fark varsa muadilini alın.

205/60 R16'nın muadil ebatları:

215/55 R16 (%-1,38 fark, 9mm daha küçük çap)

195/65 R16'dır (%1,23 fark, 8mm daha büyük çap)

Her iki ebat da aracınıza kolaylıkla uyum sağlar. Kullanımda 215 kuru zeminde daha iyi yol tutar, 195 ise yakıt tüketimini azaltır. Şehir içinde kullanıyorsanız 195 tercih edebilirsiniz ancak performanslı bir aracınız varsa ve uzun yolda kullanıyorsanız 215'i tercih etmenizi tavsiye ederim.

http://www.etyres.co.uk/tyre-size-calculator.htm

Hocam bizim 407lerin altı yere yakın olduğu için muadil ebatlar kullanışlı olmuyor. Yanak 55 olunca daha yakın oluyo, 65 olursa davlumbaza sürtebilir, açıkçası riskli bir iş.

• Bende yazmak isterdim ama 17" jantlarıma mı lastik alsam yoksa 16" orjinal jantlara mı karar veremiyorum,
    çukurlardan ve sert süspansiyondan ötürü 16" sürüş konforu açısından önde fakat görünüm olarak 17" jantlar çok ayrı bir hava katıyor aracıma.
    Sizce ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp_o

165x65x15 Bridgestone B250 için fiyat nedir

Bridgest. 170. Tl 175.65.15 da aynı
    lassa 150 tl. 175.65 sadece
  • Yeni İstanbulda 4 lastik aldim bu firmadan bridgestone 205/55 R 16 ve piyasaya göre cok iyi fiyatti lastik almadan once buradan bir fiyat alın derim..

http://www.yukelastik.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukker

quote:

Orijinalden alıntı: @p4p800se

quote:

Orijinalden alıntı: yukker

arkadaşlar daha uygun yerler varsa paylaşalım birlikte yaralanalım
    www.otostart.com uygun demişsiniz ama 195/65/15 michelin takım fiyatı 100 tl indirimle 580 e buna rot ayarı ve nitrojen eklesen kaç olur acaba sormak lazım.geliyor benim gönderdigim listede 620 rot ayarı ve nitrojen dahil.ayrıca otostartta taksit imkanı varmı bilen paylaşırsa sevinirim ben göremedim

profilinde istanbul gözüküyor, seçim yaparken ist-an veya ist-av seçersen sana lastiklerini ücretsiz sök tak ve balans yapacak çok alternatif sunuyor zaten ayrıca para ödemene gerek yok, bazı yerler nitroyuda ücretsiz veriyor seçini ona görede yapabilirsin, ama ben yinede buradan toplu alırsak daha ucuza alabilriz diye ümitliyim.

otostartta taksit konusunda bir bilgin varmı.bayi ilemi görüşmek gerekiyor acaba

Merhaba.

Evet otostart.com/lastik sayfalarında çeşitli kartlara taksit imkanı var.

World , Axess, Asya Card gibi.

• 175/65/14 petlas ne fiyat veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

175/65/14 petlas ne fiyat veriyor

Petlas 105. Starmaxx daha iyisi 95 olur aynı fabrikada üretiliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 13 Nisan 2012; 19:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

175/65/14 petlas ne fiyat veriyor

Petlas 105. Starmaxx daha iyisi 95 olur aynı fabrikada üretiliyorlar

Ben petlas almak istiyorum bilmedigim markayi almam ::)))

Bu arada istanbulda yer neresi
  • Uzun zamandır takıyoruz memmunlar petlasın ihracat lastiği starmaxx daha iyidir. İstanbul Sultanbeyli kurtkoy arasındayız imzada gorunuyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 13 Nisan 2012; 21:28:20 >
  • @cihanair
    sizi burda görmek ne güzel

ankara'daki fırsatın mantığı, herkes bir araya gelip ,bi dükkandan toptan fiyatına alınıyordu,
    eğer istanbul içinde yapılacaksa ben,sanko'daki daha önce 2 adet michelin aldığım bayiye sorarım,

ama gönlüm bu ara petlas'dan yana, benimle birlikte petlas alacaklar olursa,petlas bayisine de uğrarım
  • Eskisi gibi değil yerli lastiklerde inanılmaz kalite artışı oldu son yıllarda. Avrupa lastikleri aratmayacak derecede. Cin sanayisi malları gecen yıllarda ülkemize hakim olmaya başlayınca yerli sanayi lastikler atağa geçti kaliteyi inanılmaz yükseltti. Artık salgı yapan tabanı kısa zamanda bozulan yok bu konuda Prelli sondan birinci.
    ithal lastiklerin yarısının vergi olduğu hesaplanırsa yerli lastikler kalite ve fiyatda öne geçmek zorunda. Ürün bulunma oranıda yüksek yerlide Lassa daha önde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.