Şimdi Ara

İstanbul içinde şu resimdeki saçı kesecek berber ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Arkadaslar bilenler bilir şu aralar son senelerde dünyada moda olan saç stili “fade” kesim türkiye’de maalesef berberler tarafından sokak tabiriyle yalap şap yapılıp geçiliyor.en ufak profesyonellik olmadan kesim yapılıyor.Ben kademe kademe azalan bir saç isterken berber direk yanları 1 e vurup üstleri makasla alıyor.halbuki benim istediğim o değil.

Bu “skin faded” denilen traşı istanbul’da iyi yapan bir berber bilgisi olan var mı?

istediğim şekil budur kademe kademe artan bir şekil

aha buda bizim berberlerin yaptığı

olay makine ustalığında bitiyor önce 0 numara sonra 1 2 diye giderek aradaki çizgileri de makine ustalığıyla halletmekten geçiyor.Lüks berbere gideyim diyorum adama sordum wp den 280 tl istiyor

saç kesimi için fiyat/performans konusunda iyi olan bu kesimi yapabilecek berber tavsiyesi önerilerine açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auckland -- 12 Temmuz 2020; 3:25:56 >

• Ünlülerin berberleri bile bazen bu traşı yapamayıp berbat ettikten sonra 3 e vurup geçebiliyor fade saç kesimi zor bir iştir her berber yapamaz hocam. Yapanını bulursan da 200-300 çıkarman gerekebilir.
  • Fade away.

• quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

Ünlülerin berberleri bile bazen bu traşı yapamayıp berbat ettikten sonra 3 e vurup geçebiliyor fade saç kesimi zor bir iştir her berber yapamaz hocam. Yapanını bulursan da 200-300 çıkarman gerekebilir.

hocam inan diyorum en sonunda 200 ü vericem ama yapıp yapamayacağını da bilmiyorum.sonra parayla rezil olmayalım dediğin gibi ünlülerin berberi bile yapamıyorsa.aslında o kadar zor biseye benzemiyo youtubeda izledim olay sadece biraz uğraşmak.tabi benim berber normal traşa bile üşenirken bunu nasıl yapıcak

• up
  • Hocam bu ney Allah aşkına. İstediğin saç kesimini yap karışmam da bu da bildiğin keko saçı.
  • Burayı bile kekolar basmış gitme vakti geldi

• ben de şekilli falan birşey sandım. çok kötü gözüküyor bu model. yani şu fotodakiler olmuş, yapılabilmiş haliyse, yapamadıkları hali nasıldır kim bilir.

gerçekten kötü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.