Şimdi Ara

İSTANBUL İÇİN 5 6 YIL BENZİNLİ Mİ DİZEL Mİ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -IMAX-

talisman 160 bg cam tavan 19 jant 4control elektronik amortisör adaptif cruise control dahil 95.000 tl fiyat aldım

yeni insignia exellence 95.000 tl fiyat aldım

megane sedan icon + 4 opsiyon dahil 79.000 tl fiyat aldım

İnsignia ve meganı geç bence,

Talisman güzel ama yüksek araç iyidir. Çok rahat edersin. Keşke subaru 1.6 olsa :)

3.20 ied var bende 130 ve 190 boy var . İnan hız ve atıklıgı dısında pek bir artısı yok. Bir sonraki araç inşallah suv olacak gibi ama bi 6-7 senesi var :) hedefimdeki aracı bulunca 10 sene benim için araç ömrü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    neden gt line dedin onun ne farkı var bu araçta extra elegance var onunda içeriği dolu zaten
  • Hocam yeni Insignia için aldığınız fiyat çok iyi bence onu alın çünkü belli bir 2.el piyasası var. Talismanın ikinci eli sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hibrit

• Imgod I kullanıcısına yanıt
    araç yeni oldugu için ilk partiler genelde sorunlu oluyor istediğin opsiyonlar sonradan geliyor fuardaki jant bile türkiyeye

gelmeyecekmiş böyle olunca insignia yı biraz geri plana aldım
  • quote:

neden gt line dedin onun ne farkı var bu araçta extra elegance var onunda içeriği dolu zaten

https://media-ct-ndp.peugeot.com/file/69/9/3008-teknik-foy.101699.101699.pdf

Ses sistemi ,19 in birkaç bişi daha var. Ama hazır otv siz alırken yardır git :)

Müzik seviyorsan keyifli olur

Koltuk paketi bence mutlaka

Nappa Deri döşeme:
    Sürücü Tarafı: Elektrikli 8 yön ayarı, Hafıza, Elektrikli 4 yönlü bel desteği, Isıtma, ayarlanabilir baldır desteği, çok noktalı masaj
    Yolcu Tarafı: Elektrikli koltuk eğim ayarı, Elektrikli 4 yönlü bel desteği, Isıtma, ayarlanabilir baldır desteği, çok noktalı masaj.

3008 için bayiyi aradım hiç indirim yapmadan direk ötvsiz fiyatını söyledi bide kadın artistlik yaptı laf söyledi uyuz oldum arabadan vazgeçtim kadını şikayet ettim bayideki müşteri ilişkileri bölümünden yetkili bayan aradı konuşma kayıtlarını dinledi beni haklı buldu temsilciye gereken işlemler yapılacak dedi beni bayiye davet etti belki extra indirim yapar :D

3008 GT-Line BlueHdi EAT6 Nappa Deri Döşeme 178.725 TL ötv indirimli 111.705 tl

3008 ALLURE BlueHDi EAT6 Elegance Pack Elektrikli Bagaj Kapağı 165.000 TL ÖTV indirimli 103.000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Nisan 2017; 22:5:44 >
  • quote:

3008 için bayiyi aradım hiç indirim yapmadan direk ötvsiz fiyatını söyledi bide kadın artistlik yaptı laf söyledi uyuz oldum arabadan vazgeçtim kadını şikayet ettim bayideki müşteri ilişkileri bölümünden yetkili bayan aradı konuşma kayıtlarını dinledi beni haklı buldu temsilciye gereken işlemler yapılacak dedi beni bayiye davet etti belki extra indirim yapar :D

3008 GT-Line BlueHdi EAT6 Nappa Deri Döşeme 178.725 TL ötv indirimli 111.705 tl

3008 ALLURE BlueHDi EAT6 Elegance Pack Elektrikli Bagaj Kapağı 165.000 TL ÖTV indirimli 103.000 tl

Allure fiyatına gt versinler :p

Gitmeden başka bir bayiden normal fiyat alın. Otv siz fiyat üzerinden ne kadar indirim yapabiliyorlar diye ögrenin :) elinizde koz olsun :p

renault ve opelde extra indirim veriyorlar nissan ve peugeot un bir yerleri mi kalktı acaba hiç indirim yapmıyor :D

fiyat alırken önce aracın fiyatını soruyorum sonra ötvsiz fiyatını soruyorum astra k için extra 4000 tl indirim yaptı

megane içinde bayi de ciddi zorlarsam güzel indirim alırım
  • Hocam eskide kaldı bence o dediğiniz ilk partilerin sorunlu olduğu çünkü yurt dışında aktif satışı yapılıyor şuan. Opsiyon meselesine gelince istediğiniz kombinasyonda aracı siparişle Türkiye'de olmayan donanımları getirebilirsiniz. Zaman konusu sıkıntı tabiki ama bu her marka için geçerli opele has bir durum değil. Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

Benzinli araç kilometre başına 25 kuruş fazla yakar. Yılda 10bin km için 2,500 tl zarar demek. Tüplü olursa zarar yok. Hem motoru korur hem çevreyi hem de cebi.

aygaz reklamını izleyip te mi bu yorumu attın? motoru korur ne ya
  • Allah aşkına al artık şu arabayı da sen de kurtul biz de. Milyon tane konu açtın yetmedi mi artık ? Bi talisman diyon bi astra k diyon bi megane diyon al da kurtul artık şu arabayı ya. Araba ulan araba neden bu kadar düşünüyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Allah aşkına al artık şu arabayı da sen de kurtul biz de. Milyon tane konu açtın yetmedi mi artık ? Bi talisman diyon bi astra k diyon bi megane diyon al da kurtul artık şu arabayı ya. Araba ulan araba neden bu kadar düşünüyorsun

Kedi ciğer ilişkisi sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: cesiler1992

quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Allah aşkına al artık şu arabayı da sen de kurtul biz de. Milyon tane konu açtın yetmedi mi artık ? Bi talisman diyon bi astra k diyon bi megane diyon al da kurtul artık şu arabayı ya. Araba ulan araba neden bu kadar düşünüyorsun

Kedi ciğer ilişkisi sanırım

Çok şükür kendi arabamız sport insignia. Forumu takip eden birisiyseniz iki haftadır sürekli aynı konuyu açtığını görürdünüz. Flood bunun adı

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    arkadaşım burası farkındaysan forum paylaşım yapılmadan bilgi almadan neden araba alayım sonuçta 5 6 yıl satılmayacak bende bilgi alarak ilerlemeye çalışıyorum bana laf söyleyeceğine git konu dışındaki turbolinea ya laf söyle adam hergün konu açıyor
  • Dacia Sandero Stapway 1.5 dci

Yerden yüksek. Hendeklere aman pardon kasislere sürtmez.
    Ufak tefek kazalarda öldürmeyecek kadar güvenli.
    Parçası ucuz olduğu için ekonomik.
    Küçüğe yakın olduğu için parkı kolay.
    Ön,yan ve arka plastikler ve ufak tefek ilavelerle şehir içi sürtmelere karşı korumalı.
    1.5 motor oldukça tutumlu.
    3 kişi için yeterli yer mevcut.
  • _mp_ kullanıcısına yanıt
    Motorumu koruyor ? Tüp bir motorun ömrünü %50 şekilde daha hızlı bitiriyor.
    Çevreyi korur ama sizin cebinizi korumaz uzun dönemde.
  • F20 al.

• yılda kaç km yaptığına bağlı. 15-20 bin arası yapıyorsan kesinlikle dizel.
  • Megan sedan 1.5 dci icon edc al geç. Talismanı alsan satamazsın ama megan satılır hemen

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.