Şimdi Ara

İstanbul içi Ulaşım Yol Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam haftaya istanbula gelecegim uçak Sabiha gökçene iniyor ben haliç kongre merkezine gidecegim.. ulaşım icin sizden yardım istiyorum.. en hızlı ve rahat nasıl gidebilirim. ben netten baktıgım da su ulaşım tercihlerini buldum..

-- Sabiha Gokcen den kartal metroya ve sonra sögütlü cesmeden metrobus ile Halıcıoglu duragına..
    -- ikinci secenek deniz yolu ile pendik iskele den ido ile bostancı oradan da haliç tarafına yine deniz otobusu. ama bunu nette teyit edemedim.. ido ya girince pendikten yalovaya sefer gorunuyor. pendikten bostancıya nasıl giderim bulamadım..
    -- arac kiralama (Bu secenek nasıl olur bilmiyorum ama sonucda trafikde vakit gecirmek istemiyorum.. )

benim bulduklarım bunlar.. sizin önerilerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.. tesekkurler..

• Hava alanından e10 a bin kadıköy de in ordan git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk seçenek gayet iyi olmuş.
  • Helikopter al. Ya da uçak al paraşütle atla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İlk seçenek gayet iyi olmuş.

bana da su an en mantıklı olan o gibi gorunuyor.. sure hesapladıgımda da eger sitede verilen sureler dogru ise 30 dakika metro 25 dk metrobus. 60 dk gibi ulaşım suresi .. tabi beklemeler filan bu 2 saati bulur kanımca :)
  • İlk seçenek en mantıklısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.