Şimdi Ara

İstanbul hukuk vs dokuz Eylül hukuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yuhyiv

Hacettepe gelmiyor muydu 5.9kya..ankara hem büyük şehir hem de istanbul kadar yorucu değil...şehir içi en uzak mesafe 1 saati bulmaz...
    //

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Towns -- 5 Mart 2021; 13:49:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuhyiv Y kullanıcısına yanıt
    Gelmiyor hocam. Muhtemelen konya ya geçmeyi düşünüyorum. Zaten düşüncem hakimlik savcılık. Olmazsa kurum avukatlığı veya antakya da serbest avukatlık yapmak. Bu şartlarda İstanbul da kendimi geliştirmem mümkün değil. Konya da okula yürüyerek 10dk mesafede bulunan abimle beraber kaldığımız ev vardı. Abim tıp 5.sınıf seneye 6 olacak. İnternet yemek memleketime yakın. İstanbul da sanayinin içinde okula 1.5 saat mesafedeyim. Aynı zamanda İstanbulun yoğunluğunu kaldırabileceğimi veya kaldırmak istemediğimden eminim. Siz benim yerimde olsanız bu şartlarda konya ya geçmezmiydiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ea_guru

bence derslere gir fakülteni sev ortam kur geçer bu düşünceler. seneye yakın bir yerde eve çıkarsın.

iühf kazananlar öyle 1.5 saat uzaklıktaki yurda mı yerleşiyormuş ?
    Hocam İstanbul şartlarında okula yakın bir yerden eve çıkacak durumumuz yok. Ortam kurma işine gelince, hocam bne 2.öğretimim saat 5 te başlayan ders için trafiği düşünerek 3 te çıkıyorum yurttan akşam 20.50 de ders bitince yurda en erken 22.20 gibi dönüyorum. Hocam ben 5.9k yapmış adamım. Kafa belli seviyede çalışıyor. Ayrıca kötü bir özellik olduğunu biliyorum ama ben duygularımla hareket eden bir insanım. Aynı bölümü fena olmayan ve çok çok çok daha rahat bir üniversite de ve şehirde okumak varken neden bu kadar sıkıntı çekeyim ki. Bölüm bitince hakimlik savcılık sınavına gireceğim. Puan ortalaması olarak bu yıl Afyon üniversitesi 1.olmuş. Yani anlayacağınız sınavda barajı geçmek çok zor değil. Anadolu da bir hukuk da okusanız geçiyorsunuz. İstanbulu da bitirsem konyayı da bitirsem mülakatta eleneceksem zaten elerler. Bundan dolayı konya ya geçmek bana çok cazip geliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.