Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

İstanbul Havalimanı'ndan Aksaray'a 1200 lira ücret ödedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ferrari Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  (  )
52
Cevap
0
Favori
6.960
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İstanbul Havalimanı'ndan Aksaray'a 1200 lira ücret ödedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      128 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:29:53 Konu Sahibi

Avustralyalı iş adamı kendisini İstanbul Havalimanı'ndan Aksaray'a götüren turizm firmasına 1200 lira ödeme yaptı. Turist 12 kat fazla ücret ödediği firmayı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne ve TÜRSAB'a şikayet etti. İş adamı söz konusu durumu 'zulüm ve haram' olarak niteledi.
      https://tr.sputniknews.com/turkiye/201904151038760837-istanbul-havalimanindan-aksaraya-1200-lira-ucret-odedi/

Tanrı’nın varlığı, bir hakikati ifade eden geometrik teorilerden daha hakikidir. - Rene Descartes

• Teğmen
      128 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:31:45 Konu Sahibi
      welcome to müslüman (!) country

edit: müslüman ingilizce mi diyen güdülen hayvancisleri olmuş muslim diyelim o zaman nasıl olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deckartes -- 15 Nisan 2019; 13:48:16 >

Tanrı’nın varlığı, bir hakikati ifade eden geometrik teorilerden daha hakikidir. - Rene Descartes
    • Binbaşı
      1394 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:52:50
      Welcome to The Middle East! Our president is the head of Big Middle East Project. He's the self-proclaimed leader of all Muslims around the world. He is the mighty! He can bring storm whenever he wants, he can create lightning balls and throw them to anywhere he wants! He's humble! He's giving people tea for free! We've national teahouses with free cookies and tea! He opened Tanzim Selling Pionts where people can buy products even less price than farmers sell! He can change the currency USD/TRY with only two words. He also gave this power to his son in law, our charismatic Minister of Treasury. They all incredible figures of our Nation! They constructed biggest airport which even Germany is jealousing us!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 15 Nisan 2019; 13:43:8 >

MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.

MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.

MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
    • Binbaşı
      1787 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:54:24
      Zindabad
      |
      |

• Çavuş
      54 Mesaj
      15 Nisan 2019 12:24:52
      Dışarıdan baksanız müslüman ülke, ama içerisi hardcore baby

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:13:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Leipold Welcome to The Middle East! Our president is the head of Big Middle East Project. He's the self-proclaimed leader of all Muslims around the world. He is the mighty! He can bring storm whenever he wants, he can create lightning balls and throw them to anywhere he wants! He's humble! He's giving people tea for free! We've national teahouses with free cookies and tea! He opened Tanzim Selling Pionts where people can buy products even less price than farmers sell! He can change the currency USD/TRY with only two words. He also gave this power to his son in law, our charismatic Minister of Treasury. They all incredible figures of our Nation! They constructed biggest airport which even Germany is jealousing us!
      you forgot to say that also they promised for heaven and all our sins are going to be forgive by the god for vote to their political party.

with greeting and pray..

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:28:53
      quote:

Orijinalden alıntı: deckartes welcome to müslüman (!) country

edit: müslüman ingilizce mi diyen güdülen hayvancisleri olmuş muslim diyelim o zaman nasıl olur mu?
      MADDE 2 . – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, LAİK ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Yani cumleni soyle degistirebiliriz cok bilmis;

welcome to laik (!) country

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      14981 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:35:02
      I just wonder whether this man would read all the things here which is a Turkish-spoken forum mainly with subjects like "Tipim Nasıl SS'li".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Nisan 2019; 13:36:18 >
    • Binbaşı
      1222 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:40:17
      quote:

Orijinalden alıntı: DooD_Rox MADDE 2 . – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, LAİK ve sosyal bir hukuk Devletidir.

Yani cumleni soyle degistirebiliriz cok bilmis;

welcome to laik (!) country Alıntıları Göster
      welcome to secular country demek istemiş ama onu bile becerememişsin. lütfen 2gr ingiliççenizi boşa yormayınız.

selam ve dua ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 15 Nisan 2019; 13:44:26 >

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:46:36
      quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente welcome to secular country demek istemiş ama onu bile becerememişsin. lütfen 2gr ingiliççenizi boşa yormayınız.

selam ve dua ile... Alıntıları Göster
      Müslüman ingilizce dimi. Olum sizin gibiler neden hep cok bilmis oluyor. :)

• Yüzbaşı
      839 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:01:00
      İl olan aksaraya gitmis olmasin xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      870 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:03:20
      Akpnin yetiştirdiği dindar kesim.

|
      |

• Binbaşı
      1222 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:04:54

pek bir şey bilmediğnizdendir. size öyle geliyor.
      |
      |
      DooD_Rox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:16:31
      quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente pek bir şey bilmediğnizdendir. size öyle geliyor. Alıntıları Göster
      Peki çok bilmis bey. Senin kac gram ingilizcen var.

Adam; welcome to müslüman (!) country yazmi ben de onun seviyesine uygun olarak laik yazmasi gerektigini soyledim aklinca musluman dusmanligi yapaca ya? Simdi gelelim sana evet kac gram ingilizcen var. Kuyruk acin nedir? Ne anlatmaya calisiyosun bana?

• Binbaşı
      1222 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:27:10

neden berat albayrak ağzıyla konuşuyorsunuz acaba?

adam orda din düşmalığı yapmıyor. Dini, siyasete alet edip kullananlara, islamı ağzından düşürmeyip her türlü dalavere ve dolandırıcılığı, hırsızlığı yapanlara karşı düşmanlık sergiliyor güzel kardeşim.
      hepimiz müslümanız allah rızası için şunu bir anlayın artık şeker kardeşim.
      |
      |
      DooD_Rox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:53:15
      quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente neden berat albayrak ağzıyla konuşuyorsunuz acaba?

adam orda din düşmalığı yapmıyor. Dini, siyasete alet edip kullananlara, islamı ağzından düşürmeyip her türlü dalavere ve dolandırıcılığı, hırsızlığı yapanlara karşı düşmanlık sergiliyor güzel kardeşim.
      hepimiz müslümanız allah rızası için şunu bir anlayın artık şeker kardeşim. Alıntıları Göster
      Berat albayrak??? Iyimisin birader sen. Kel alaka seyler yazmaya bayiliyosun. Hirsizlik yapan adamin musluman olduguna dair kanitin nedir? Olayi neden genelliyosun? Bal kardeşim benim.Ben sana, senin olayin nedir dedim? Ingilizcenin kac gram oldugunu sordum bana ne anlatmaya calisitigini sordum. Senin durumun neden boyle 'dam ustunde saksagan,vur beline kazmayi' Nedir senin olayin?

• Yarbay
      2935 Mesaj
      15 Nisan 2019 15:13:22
      Avusturalyalı iş adamı bile fiyata dayanamamış .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1222 Mesaj
      15 Nisan 2019 16:21:02
      quote:

Orijinalden alıntı: DooD_Rox Berat albayrak??? Iyimisin birader sen. Kel alaka seyler yazmaya bayiliyosun. Hirsizlik yapan adamin musluman olduguna dair kanitin nedir? Olayi neden genelliyosun? Bal kardeşim benim.Ben sana, senin olayin nedir dedim? Ingilizcenin kac gram oldugunu sordum bana ne anlatmaya calisitigini sordum. Senin durumun neden boyle 'dam ustunde saksagan,vur beline kazmayi' Nedir senin olayin? Alıntıları Göster
      Ben genellemiyorumki bebeğim onlar ağızlarıyla söylüyorlar ümmeti muhammediz, elhamdulillah müslümanız diye sonra yaptıkları da ortada. öpüyorum seni kardeşim. yüce allah; adını kullanarak kullarını kandıranları da elbet cezalandıracaktır bir gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 15 Nisan 2019; 16:23:14 >

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Nisan 2019 17:07:17
      quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente Ben genellemiyorumki bebeğim onlar ağızlarıyla söylüyorlar ümmeti muhammediz, elhamdulillah müslümanız diye sonra yaptıkları da ortada. öpüyorum seni kardeşim. yüce allah; adını kullanarak kullarını kandıranları da elbet cezalandıracaktır bir gün. Alıntıları Göster
      Sen ne laçka bi adam ciktin be birader. Bebegim gibi kelimeler kullaninca cok havali oldugunu mu? Dusunuyosun.

Hala kel alaka seylerden bahsediyosun.

Adamin musluman olduguna dair kanitin var mi? Diyorum anlayisin kit mi? Senin

Kac gram ingilizcen var diyorum??

Kuyruk acin ne diyorum? Neden alintiladin yazimi? Sen surekli kaba etinden biseyler uydurup aciklama yapmaya calisiyosun bana. Banane senin anlattiklarindan.

Bana ilk mesajda yazdigin 2 gram, ingiliçce gibi abuk kelimelerini konunun ilk sahibine yazar misin? Bi zahmet.

• 15 Nisan 2019 17:50:39
      Türkiye fakir bir ortadoğu ülkesidir.Onun bağlamında her türlü hırsızlık yolsuzluk düzenbazlık ne ararsan var.Hukuk devletide değildir.Güce tapan bir ülkedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 15 Nisan 2019; 17:51:12 >

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
son dakika
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.