Şimdi Ara

(İSTANBUL HAVALİMANI HAYIRLI OLSUN) 3.Havalimanı'nın Adı Ne Olacak ? (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
0
Favori
18.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    burada iddaayı siz ortaya atıyorsunuz anladığım kadarı ile herhangi bir araştırma v.b. yok,

teşekkürler cevap için
  • Uluslar arası transfer merkezi oldu. Daha ne olsun bu bile başlı başına kocaman bir artı. 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selimcu S kullanıcısına yanıt
    Iddamı? Siz nerde yasiyosunuz uzaydamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Kişi sevdiğiyle beraberdir, öteki tarafta yerini ayarladın.

Hayırdır münker nekir mi sandın kendini benim sevaplarımı günahlarımı biliyorsun, insanlar ne zamandır öldükten sonra milletin nereye gideceğine karar verir oldu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar mevcut hükümetin şöyle olacak,böyle yapacağız dediği hiç bir proje ücretleri bakımından halkın yararına olmamıştır,
    Garanti para ile devletten alınan kredilerle işleri olması gereken ihale bedelinden yüksek gösterip aksine yandaş ve kendi içindeki siyasilerin ortağı olduğu işlerde kendileri zengin olmuştur
    Siz orhangazi köprüsünden,yavuz s,s. köprüsünden,avrasya tünelinden hiç geçtinizmi bilmiyorum ama ben 1 kez bile yüksek ücretlerinden dolayı kullanamadım,bu vatandaşı olduğum ülkede benim zoruma gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

Şu ana kadar mevcut hükümetin şöyle olacak,böyle yapacağız dediği hiç bir proje ücretleri bakımından halkın yararına olmamıştır,
    Garanti para ile devletten alınan kredilerle işleri olması gereken ihale bedelinden yüksek gösterip aksine yandaş ve kendi içindeki siyasilerin ortağı olduğu işlerde kendileri zengin olmuştur
    Siz orhangazi köprüsünden,yavuz s,s. köprüsünden,avrasya tünelinden hiç geçtinizmi bilmiyorum ama ben 1 kez bile yüksek ücretlerinden dolayı kullanamadım,bu vatandaşı olduğum ülkede benim zoruma gidiyor
    "Şu ana kadar mevcut hükümetin şöyle olacak,böyle yapacağız dediği hiç bir proje ücretleri bakımından halkın yararına olmamıştır." demişsiniz. Metroyu kullanıyormsunuz? Tek cevap istiyorum.

• Hangi hükümet olursa olsun vatandaş seçiyorsa bu hükümeti , vatandaş her şeyde vergi ödüyorsa fazlasiyla, vatandaş canını veriyorsa bu vatan için hizmeti vatandaşın ayağına getirmek zorunda !!! Bu ülkenin Kurucusu nice savaşlarda düşmanla cephede savaşmış Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'tür seversiniz sevmessiniz tarih gerçekleri yazar. :)

Havaalanının ismi Atatürk olmasın gerek yok onun varlığı bu ülkenin her karışında ve Kalbimizde

• Havalimanı gerçekten açıldı mı tartışılır. %40 falan tamamlanmış bildiğim kadarıyla.

3 saatlik uçuş için 3 saat transfer de başka bir keyif olacak. Rüzgarlı bölge ve yüzlerce dolgu alan da cabası. Daha bir kaç ay önce pist çökmedi mi? :)

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    max 10 kez kullandım fakat metro ile ilgili yapım bedelini biraz bakınca hiç iç açıcı bilgiler yok buyur sende

https://forum.donanimhaber.com/metro-maliyet-farklari--65000330
  • quote:

Orijinalden alıntı: komadayim

Havalimanı gerçekten açıldı mı tartışılır. %40 falan tamamlanmış bildiğim kadarıyla.

3 saatlik uçuş için 3 saat transfer de başka bir keyif olacak. Rüzgarlı bölge ve yüzlerce dolgu alan da cabası. Daha bir kaç ay önce pist çökmedi mi? :)
    Berlinde ki havaalani icin yanlis dolum yeri yapmislar vs diye haber yaptilar bugun trt de.

Kendi havaalaninda ki coken pist icin yorum yapamiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NumberOfPi kullanıcısına yanıt
    Dediğin oldu Hocam

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    Boşuna dememişler, aklın yolu birdir, gereksiz tartışmalarla uğraşılacak zamanlarda değiliz.

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Ben o mesajda bir yargı bildirmedim.

• Hezarfen Ahmet Çelebi

Vecihi Hürkuş

Veya bizlerin dahi tarihimizde unuttugu, unutturulan, binbir zorluklar cikarildigi halde Turk havaciligina katki vermeye devam eden Nuri Demiraglar, Emrullah Yildizlar, ilk roketle havalanan Lagari Hasanlar....

Boeing daha vitaminken yolcu ucagi uretip ucuran ulvi insanlar... Yeni havalimaninin adi Turk havaciligina katkisi olan biri olmasi temennisi ile...

Aksi halde yeni nesil da vinci/nike isimlerinden baska bi isim bilemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anubisin_Ruhu -- 29 Ekim 2018; 22:39:46 >
  • Nurettin olmalıydı

• husamsdu kullanıcısına yanıt
    Havalimanı olarak kullanılmayacak yerin ismi devam etse nolacak, Atatürk düşmanlığı paçalarınızdan akıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.