Şimdi Ara

İSTANBUL HAKKINDAKİ SORULARIZA İTİNAYLA CEVAP VERİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul'da doğan ve yaşayan biri olarak İstanbul hakkında sorularınızı merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Beylikdüzü ne gittin mi hic? Ben burada yasiyorum Ekrem baskani belediye başkanı oldugu yillardan cok önce geldik b.duzune

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagh

Hocam Beylikdüzü ne gittin mi hic? Ben burada yasiyorum Ekrem baskani belediye başkanı oldugu yillardan cok önce geldik b.duzune

Gittim tabii ki hem de defalarca metrobüsün Beylikdüzü'ne gelmesi çok iyi oldu hızımı alamadım sizin oralarıda geçtim, TÜYAP'a Çatalca'ya ve Silivri'ye kadar gittim eskiden sizin orada TATİLYA vardı hatırlar mısın ?

• 1960'larda Sirkeci de sinema bileti kaç paraydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

1960'larda Sirkeci de sinema bileti kaç paraydı?

Benimle kafa mı yapıyorsun hiç yakıştıramadım sana

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Dur hocam aglarim valla Tatilya deme ah anılar, bak sigara paketiyle goz goze geldim 🚬 Marmarapark denen avm yaptilar guzelim Tatilya'nin yerine :'( Icindeki oyuncaklar bi arap ulkesine satılmıştı yanlis hatirlamiyosam

• quote:

Dur hocam aglarim valla Tatilya deme ah anılar, bak sigara paketiyle goz goze geldim 🚬 Marmarapark denen avm yaptilar guzelim Tatilya'nin yerine :'( Icindeki oyuncaklar bi arap ulkesine satılmıştı yanlis hatirlamiyosam

Evet komple İrak'a satıldı

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Kucukken bir gün gitmistim tek basima, neyse su kaydiragina bindim boyle ufak tepe vardi ordan asagi hizla inişe geciyordu, iste tam o sirada sicrayan su sen gel benim pantalonu islat.Ama oyle bi islatti ki resmen altima isemis gibi duruyordum, bi koseye geçip kuruyana kadar beklemistim saatlerce :D

• İstanbul / Çekmeköy 'de yaşayan biri olarak sorularınızı merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Benimle kafa mı yapıyorsun hiç yakıştıramadım sana

Alıntıları Göster

Niye ki bunu bilmen lazım. Babanız dedeniz de mi söylemedi hiç?

• Pendik Esenyurt civarları nasıldır? Çalışmak için uygun bir yer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: poyrazispir12

İstanbul / Çekmeköy 'de yaşayan biri olarak sorularınızı merakla bekliyorum

Kardeş mübarek adamsın ben hakikaten şu anda İstanbul ÇEKMEKÖY'deyim fakat burası benim annem ve babamın evi

• quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Pendik Esenyurt civarları nasıldır? Çalışmak için uygun bir yer mi?

Kardeş PENDİK Anadolu yakasında ESENYURT ise Avrupa Yakası'nda bulunuyor ikisi de birbirine apayrı semtler bu arada iş her yerde bulunur

• quote:

Kucukken bir gün gitmistim tek basima, neyse su kaydiragina bindim boyle ufak tepe vardi ordan asagi hizla inişe geciyordu, iste tam o sirada sicrayan su sen gel benim pantalonu islat.Ama oyle bi islatti ki resmen altima isemis gibi duruyordum, bi koseye geçip kuruyana kadar beklemistim saatlerce :D

Ne alaka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Niye ki bunu bilmen lazım. Babanız dedeniz de mi söylemedi hiç?

Alıntıları Göster

Hiç söylemideler çünkü bizimkilerin bu taraklarda bezi olmaz

• İşitme engelli birisi için en uygun semt neresi olur? İşitme engelliler derneği, lokali vs.

• İstanbul'da kaç kütahyalı olduğunu bilirsin herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Kardeş PENDİK Anadolu yakasında ESENYURT ise Avrupa Yakası'nda bulunuyor ikisi de birbirine apayrı semtler bu arada iş her yerde bulunur

Alıntıları Göster

Hocam yanlış yazdım. Pendik-Esenyalı olacaktı. O bölgeler güzel midir? Avrupa'daki başakşehir,gaziosman paşa'ya gittim. Oraları sevmedim. Orası gibi kötü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 17 Haziran 2021; 12:40:23 >
  • Istanbulda nasil yasiyorsunuz? Okadar insan trafik gurultu kargasa can ve mal guvenliginiz yok, bunlar stres yaratmiyor mu? Daha yasanabilir bir sehire tasinmayi dusundunuz yada denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Istanbulda nasil yasiyorsunuz? Okadar insan trafik gurultu kargasa can ve mal guvenliginiz yok, bunlar stres yaratmiyor mu? Daha yasanabilir bir sehire tasinmayi dusundunuz yada denediniz mi?

ben düşündüm 6 ay antalyada yaşadım istanbulu mumla aradım, bi kere alışınca metropol hayatına bırakamıyosun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.