Şimdi Ara

İstanbul Güvenilir BMW Servisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir talihsizlik sonucu BMW 3.16 E46 kasa aracıma çarptılar ve aracımı şimdi servise götürmem gerek. Çok bir hasar yok aslında muhtemelen sadece tampon onarılıp boyanacak. Kaskom var karşı tarafın sigortası var sonuçta cebimden bir şey çıkmayacak ama yine de güvenilir bir servise gitmek istiyorum.

Daha önce bakımlara Ankara'da Şimşek BMW'ye gidiyordum ama son 1 yıldır İstanbuldayım ve artık bir servis bulmanın zamanı gelmiş :/ Önümüzdeki yıllarda da rutin bakımlarında da gidebileceğim güvenilir bir usta arıyorum.

Tavsiye edeceğiniz BMW servisleri nerelerdir acaba? Anadolu ya da Avrupa yakası farketmez yeter ki işçiliğine güvenilir bir usta olsun :/

Çok teşekkürler

• Kimseden cevap gelmedi ama yine de okuyanlara teşekkür ediyorum :)

Araç şu an serviste Maslak'ta MiniAuto'ya verdim ama nasıl olacak bekleyip göreceğim.

Duruma göre tekrar yazıyor olurum ama ilk izlenimde güven uyandırıyorlardı umarım işçilikleri de iyi çıkar :)
  • zamankaybi kullanıcısına yanıt
    Aracınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Yusuf usta BMW ve Mini yi avucunun içi gibi biliyor
  • cgnday kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır bakamamıştım. Aracı MinAuto'dan aldım. Yusuf Usta'da Kenan da çok iyiler. Ustalıklarına da iş yapmalarına da diyecek laf yok. Araçla ilgili hiç bir sorun yaşamadan aynen konuştuğumuz gibi teslim ettiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.