Şimdi Ara

İstanbul Göztepe Bp de Lpg 1.95 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Az ilersinde po var 1.94 veya 1,96 sanırsam temiz gazı var tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytozbek

Ben Bandırmalıyım. şehir merkezine yakın yerlerde en ucuz 2.24 le total de. shell bp opet po 2.32 - 2.28 den satıyor. Siz hangi istasyonda gördünüz gidip doldurayım depoyu. 2.15e bile razıyım:)))

Dizel kullandigim icin takip etmiyordum,dedim gecerken bakayim 2.15 bursa yolu uzerinde gormustum,hangi bayi tam aklimda degil,ama sasirdim herywrde 2 tl buralardan neden 2.2 -2.3 hayretbende mazotu 3.5 aliyorum pahali degilmi

• Dün izmitteki bp'den 1.87'ye aldım. Nedendir bilinmez İstanbul'da fiyatlar bir şekilde düşmüyor.
  • az ilerisinde aytemiz var, gazı çok daha iyi, daha fazla km yapıyor ayrıca araç çekişden de düşmüyor, tavsiye ederim.

• asıl ankarada düşmüyor istanbulda 1,88 ise fiyat ankarada 1,60 olması lazım.

şu an ankara 2,04 heryerde
  • Davutpaşadan Topkapıya giden yol üzerinde (ülker babrikası yolu üzeri) 2 tane istasyon birisi Opet diğeri tam hatılamıyorum 1,92 ve 1.93 e satıyorlar LPG yi.

baya iyi fiyat geldi bana. gerçi hiç kullanmadım. kalitesi için bir şey diyemiyeceğim.
  • Avcilar-Beylikduzu hattinda 1.90'a kadar gaz var.
  • erman197 E kullanıcısına yanıt
    hava basmış olmasınlar
  • amman diyim o bpden gaz almayın..ben de o civarda oturuyorum sevinmiştim ucuz gaz ayağımın dibinde diye, şu deodorant
    gazı muhabbetini kullanıyorlar, gazı oradan aldığımda aracım bir depoda 70-80 km az gidiyor, kozyatağı carrefour un karşısında yan yolda bulunan opet ve aytemizlerde de 1,95 gaz, az ilerisinde shellde 1,99. ancak aygaz 33 litrelik depoma nasıl yaptıysa 37 litre gaz bastı haberiniz olsun..ben shell'i tercih ediyorum, hem performansı çok çok iyi hem de menzili..
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyko91

amman diyim o bpden gaz almayın..ben de o civarda oturuyorum sevinmiştim ucuz gaz ayağımın dibinde diye, şu deodorant
    gazı muhabbetini kullanıyorlar, gazı oradan aldığımda aracım bir depoda 70-80 km az gidiyor, kozyatağı carrefour un karşısında yan yolda bulunan opet ve aytemizlerde de 1,95 gaz, az ilerisinde shellde 1,99. ancak aygaz 33 litrelik depoma nasıl yaptıysa 37 litre gaz bastı haberiniz olsun..ben shell'i tercih ediyorum, hem performansı çok çok iyi hem de menzili..

Aynı şeyi ben de Göztepedeki BP 'de yaşadım. Yıllardır 32 litrenin bir gram üstüne çıkamayan depo 37-38 litre gaz aldı nasıl olduysa. Üstüne pompacıdaki hanzoluk da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehli vukuf

quote:

Orijinalden alıntı: psyko91

amman diyim o bpden gaz almayın..ben de o civarda oturuyorum sevinmiştim ucuz gaz ayağımın dibinde diye, şu deodorant

Aynı şeyi ben de Göztepedeki BP 'de yaşadım. Yıllardır 32 litrenin bir gram üstüne çıkamayan depo 37-38 litre gaz aldı nasıl olduysa. Üstüne pompacıdaki hanzoluk da cabası.

Bende 3-4 depo kullandım fena değildi otomatik honda vtec aynı kilometreleri yaptım şehiriçi kışlık lastikle 280-300 km ben hep öle ölçerim 1 depo gazla kaç km yapıyorum valla taksicilerde yogun ilgi gösteiyor akşam saatlerinde kuyruk oluyor forumda konusu vardı bu kadar düşmeden önce ist ucuz otogaz diye ve şöyle bir durumda var bazı pompaların basıncı yüksek oluyor 40 litrede atanda olur 44 litrede atanda depom 50 litrelik shell opet bp hepsinde boş depo farklı alıyor hatta havanın sıcak olması bile etken gündüz gece depo dolumu gibi 6 senedir lpg li araç kullanıyorum benim takibim böyle ama sizin aradaki fark biraz fazla olmuş sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 19 Ocak 2015; 15:22:55 >
  • psyko91 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nasıl olur 33 litre kapasiteli bir depoya 37 litre gaz basıyor itiraz etmediniz mi? hele ki bunun %20 si güvenlik nedeni ile dolmuyor siz isteseniz bile...
  • Elinizde fis varsa hemen genel müdürlüğe şikayet edebilitsiniz. Depomuzun fotografini da ekleyin. Ciddiye alacaklardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Hocam bu nasıl olur 33 litre kapasiteli bir depoya 37 litre gaz basıyor itiraz etmediniz mi? hele ki bunun %20 si güvenlik nedeni ile dolmuyor siz isteseniz bile...

valla hiç uğraşmadım, zaten geç vakitti uykum vardı uğraşamam bir ton laf dalaşına birdaha almam olur biter dedim geçtim,

@seas79 hocam dediğiniz pompa basıncı, havanın derecesi vs fark eder ama o kadar çok fark etmiyor, ben lpg taktıralı 1,5 sene oldu depom en fazla 34 lt aldı (kışın hava - derecelerdeyken) yazın da 32 33 arasında doluyor ( aynı benzin istasyonu aynı pompa) kolay kolay benzinci değiştirmiyorum bir yere alıştım oradan vazgeçmek istemiyorum çünkü kafam rahat..acaba bişi olur mu şöylemi böyle mi diye soru işareti kalmıyor kafamda..shellden alırken bonus kartımı kullanıyorum bonus veriyor, bir de shell karta puan yükleniyor onları da hesaba katınca 1,98-1,975 arası bir şeye geliyor şuan gazın litresi.. aytemizden alırdım daha önceden ne olduysa bir ara 3-4 alışımda araça yüklenince patlama yapmaya başlamıştı (katkı maddelerini yada propan değerlerini değiştirdiler sanırım) ondan sonra shelle geçtim yaklaşık 7-8 aydır sürekli aynı istasyon aynı pompadan alıyorum gazı

@ehlivukuf dostum orada ki istasyonda bir tek kasiyer iyi gerisi dediğin gibi, adama "acelem var 10 liralık yeter beklemeyim" dedim niye şirket arabası mı bu dedi..(aracım astra g gri ve birkaç ekleme ile şirket arabası olamayacak görüntüde) şöyle bir baktım adama "fesuphallah" dedim, acelem olmasaydı lafımı esirgemezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyko91 -- 19 Ocak 2015; 23:45:33 >
  • Bende hep buradan alırdım uygun fiyatlı diye en son aldığımda depo çok yavaş doldu ve çok fazla aldı, o zamandan beri almıyorum. 2.10-20 civarlarında shell ve aygazdan alıyorum. Bir de bunlar en başta aygazdı ucuzlatmak için milangaza demirörene geçtiler, oldukça kalitesiz.
  • Kartal E5 Soğanlık kavşağındaki Opet haftada iki gün 1,99 dan satıyor lpgyi ama geçen ben gittiğimde 2,08den almak zorunda kaldım.
  • psyko91 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam arkadas da yazmış gazın markası değişmiş diye olabilir ben 1 aydan fazladır oradan almadım sattım aracımı çünkü dikkatli olmak lazım çok dalavere dönüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 20 Ocak 2015; 8:26:53 >
  • Kaynarca aytemiz petrol 1.85 arkadaşlar.. Birde cumartesi günleri ek % 6 indirim yapiyorlar halk günü ☺

• Ben aylardır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.