Şimdi Ara

Istanbul/Eyüp Airfiber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Istanbul/eyüp islambey mah. Hizmet verebilen bir airfiber firması var mı ? Sokagımızda altyapı yok adsl vdsl bağlatamıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu güncel kankiler

• Forumda Pelicell var ona bak.

• Ne yazık ki eyüp için pop noktası yok

• Hasac kullanıcısına yanıt
    Hocm maddiyat sıkıntısı yoksa turkhost net var ona bak birde ama 350 400 tl yi buluyor kurulumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erfka

Hocm maddiyat sıkıntısı yoksa turkhost net var ona bak birde ama 350 400 tl yi buluyor kurulumu.

Ondan da bir sonuç alamadım ne yazık ki

Konu halen güncel

hocam sen nerede oturuyorsun hiçbiri sonuç vermedi falan komedi ya bende aynı durumdayım Pelicell'e başvurdum bir de üstüne WeNET'e başvurdum hangisi önce gelirse diğerini iptal ettircem turkhost aslında vermesi gerekiyor bulunduğunuzz konum çukurda mı kalıyor ??
  • quote:

hocam sen nerede oturuyorsun hiçbiri sonuç vermedi falan komedi ya bende aynı durumdayım Pelicell'e başvurdum bir de üstüne WeNET'e başvurdum hangisi önce gelirse diğerini iptal ettircem turkhost aslında vermesi gerekiyor bulunduğunuzz konum çukurda mı kalıyor ??

Pop noktaları yokmuş sormadığım firma kalmadı internetten wenetin bayisi istwifi keşife gelecekti halen gelmedi bekliyorum wenete de mesaj attım bekliyorum halen

ben wenet ile perşembe günü konuştum keşif için gelicekler salı günü sanırım bölgedeki isteğe bağlı bunların ki de
  • Bana da bugün istwifi gelicekti umutluyum ama hayırlısı gelicekler inşallah

dilediğin gibi olsun pingi dert ediyor musun ?
  • quote:

dilediğin gibi olsun pingi dert ediyor musun ?

Üniversiteye hazırlanıyorum 1 aydır internet yüzünden sınava çalışamıyorum yan binadakiler internet vermiyor ortak da olamadık ping umrumda değil vallahi video izlesem yeterli:)

aynı durumda benim kardeşimde sınav olucak hiçbir şekilde internetten video izleyemiyoruz 3G bile çekmiyor şuanlık Vodafone Video Pass üyeliği aldım Red 10 tarifesini kullanıyorum arada balkona çıkıp izliyoruz işallah oluur senin adına sevinirim. Pelicell'i 1 aydır bekliyorum yok başka pop noktası kurcaz diye oyaladılar bakalım nolcak sonuç
  • quote:

aynı durumda benim kardeşimde sınav olucak hiçbir şekilde internetten video izleyemiyoruz 3G bile çekmiyor şuanlık Vodafone Video Pass üyeliği aldım Red 10 tarifesini kullanıyorum arada balkona çıkıp izliyoruz işallah oluur senin adına sevinirim. Pelicell'i 1 aydır bekliyorum yok başka pop noktası kurcaz diye oyaladılar bakalım nolcak sonuç

Umarım her şey umduğunuz gibi olur pelicell jyi giriş yaptı burada pop noktaları yokmuş bekliyoruz bizde

istwifi kaç mbps hız veriyor ?
  • quote:

istwifi kaç mbps hız veriyor ?

Wenetin bayisi sanırım ikiside aynı valla hiç bilgim yok forumda konusu var ama

ben WeNET ile Whatsapp üzerinden konuştum 24 mbps internet 3 mb upload verceklerini söylediler pingi değerlerini sorduğumda 30 dediler ama 11 e sabitleriz gibi bi konuşma geçti Pelicell gibi hız veriyolar ama Pelicell hızlarını yavaş yavaş yükseltme hedefi varmış belki Pelicell geldiğinde geçiş yapmayı kafamda planlamıyor değilim :D ekip geldiğinde haber verirsen sevinirim bir kaç sorum olcak sana
  • Üstad sen baba özelden wenetin numarasını atabilir misin ?

Yolladım geldi mi ?
  • Gelmedi de size pm atıyorum şimdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.