Şimdi Ara

İstanbul Eskişehir arası otobüs firmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
71.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ailem ile eskişehir anadolu üniversitesine öğrenci kaydına gideceğim. hangi otobüs firmasını tavsiye edersiniz? ayrıca yolculuk kaç saat sürüyor ve otobüs yunus emre kampüsünden geçiyormu ? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

• max 6 saat suruyo ismail ayaz i oneririm 23 liraydi en son
  • Kamil Koç........
  • Trenle git bence...

İstanbul'dan Anadolu'ya giden tüm trenler Eskişehir'den geçiyor.

Daha güvenli...
  • ismail ayaz iyidir. zaten otobüslerin hepsi yunusemre kampüsünün hemen önünde duraklar. esenlerden kampüse yaklaşık 6 saat tutar.

ancak yine de istanbul'da yaşayan bir eskişehirli olarak; başkent veya fatih ekspresini, yani treni tavsiye ederim (boğaziçi, meram vs daha yavaş gider ve özellikle bayramlarda çok kalabalık olur). haydarpaşa-esk arası her ne kadar 4 saat 15 dk yazsa da rötara göre 5 saate uzayabilir. yolda canın sıkılırsa kalkıp dolaşma, arada sigara içme veya yemekli vagonda keyif yapma şansın olur. istasyondan yunusemre kampüsü de yürüyerek yaklaşık 15 dk veya arabayla 2 dk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiNiK

arkadaşlar ailem ile eskişehir anadolu üniversitesine öğrenci kaydına gideceğim. hangi otobüs firmasını tavsiye edersiniz? ayrıca yolculuk kaç saat sürüyor ve otobüs yunus emre kampüsünden geçiyormu ? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

öncelikle hayırlı olsun biz bitirdik siz gidiyorsunuz.
    ismail ayaz,buzlu,ulusoy,amil koç,yüksel turizm otobüsleri gidiyor. istanbul eskişehir arası 6 saat, tüm otobüsler yunus emre kampusunun önünden geçiyor. her saat başı otobüs var. fiyatlar 20 ile 23 arasında değişiyor
  • Otobüs Yunus Emre kampüsünden geçiyorda bence trenle yolculuk daha rahat ve daha güvenli.

Eskişehir'e kadar da elektrikli olduğu için hızlı gelirsiniz.
  • trenle Başkent veya Cumhuriyetle 5 saate yakın sürüyo
  • arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim.
  • Trenden şaşmamak lazım. Hem çok daha rahat, hem daha ucuz, hem daha güvenli, hem de daha kısa sürüyor.
    Bostancı-Eskişehir arası 3 saat 57 dakika Başkent ekspresi ve öğrenci bileti 14 ytl.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alper34

Trenden şaşmamak lazım. Hem çok daha rahat, hem daha ucuz, hem daha güvenli, hem de daha kısa sürüyor.
    Bostancı-Eskişehir arası 3 saat 57 dakika Başkent ekspresi ve öğrenci bileti 14 ytl.

Ne diyon yiğen sen yav o kadar kısa mı?

Konuyu açan arkadaşa da tavsiyelerim buzlu,kamil koç, ismail ayaz ama içlerinden benim tercihim ismail ayazdır...
  • Bazen çok kısa sürüyor. Bozüyük-İstanbul arası trenle 3.30 saat.
  • trenle gel en yiysi. trende yer bulamayınca geçen ulusoyla gittim istanbula. iyi firma olsun diye 30ytl bayıldık. o bile tren kadar rahat değil kesinlikle. üstelik başkent ekspresi 18 liraydı galiba o zaman.
  • ismail ayaz tavsiye ediyorum ben hep onu kullanıyorum çok da memnumum
  • Merhaba ARkadaşlar;
    Ben Eskişehir Otogarında Buzlu Turizm firmasında çalışıyorum.İstanbul dan Eskişehir e çalışan firmalar....
    1-Buzlu Turizm
    2-İsmail Ayaz
    3-Ulusoy (Seferleri Kısıtlı)
    4-Pamukkale (Seferleri Kısıtlı)

Buzlu veya İsmail Ayaz ı tercih etmenizi öneririm.Hangi firmanın saatleri uyuyorsa onunla yolculuk edin.Seçim sizin.
    Buzlu ve İsmail Ayaz ,Eskişehir in yerel firmalarıdır bilginiz olsun
  • şuanda eskişehir-istanbul arası bilet fiyatları ne kdr bilen varsa yardım lütfen
  • slm arkadaşlar ben tekirdağ-çorludan baran benim çok değerli bir arkadaşım eskişehirde onu görmeye gidecem ve aynı günde dönmem gerekiyor; fakat hiç gitmediğim için ne yapacağımı bilmiyorum hangi firma-ilk kalkan araba- ve son araba? bunlar hakkında bana bilgi verebilecek varsa çok memnun olurum.. şimdiden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper34

Trenden şaşmamak lazım. Hem çok daha rahat, hem daha ucuz, hem daha güvenli, hem de daha kısa sürüyor.

+1907 +volkanin poposu
  • Konu niye hortladı ?
    Bu arada otobüs biletleri şu şekil vip araçlar 33 lira diğerleri 30 öğrenciye / öğretmene 25.
    Viplerde indirim yapmıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.