Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İstanbul Esenyurt'ta Suriyeliler, Türk Kadın'a Sopalar'la Saldırdı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
1
Favori
3.096
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İstanbul Esenyurt'ta Suriyeliler, Türk Kadın'a Sopalar'la Saldırdı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    663 Mesaj
    Diyecek bir kelime bile yok.
    https://m.facebook.com/538993063291751/posts/563481407509583/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bunlara yardim etmek kansizliktir artık derhal ulkeden kovulmalilar

Mis gibi ulkenin 8 yilda icine etmeyi basardi hukumet destekcilerine ve kendilerine helal olsun diyorum

suriyeli kardeşlerime ırkçılık yapmayın. onlar mübarek arap ırkına mensuptur. araplara her şeyim feda olsun, kanımı canımı araplar için veririm

Suriyelileri savunan her türlü insan(?) evladına

Bir gün annenize ve bacınıza da saldırdıklarında onlar benim din kardeşim diyebilecek misiniz? İnsan haklarından bahsedebilecek misiniz? Başınıza gelmeden bu tarz şeyleri bilemezsiniz. O yüzden başınıza gelmeden önce, siz de bir şeyler söyleyin. Babanız kardeşiniz bu canavarlar tarafından bıçaklanmadan aklınız başınıza gelmeyecek mi?

Her şey bitti kendi ülkende 2. Sınıftasın? Bizim öğrencimize tek kuruş vermeyen, istediği üniversiteye girmek için köpek gibi çalıştıran bi devler var başımızda. Ama ya Suriyeliler? Onlar hallerinden memnun istediği üniversiteye bedava bursla giriyor. Hala sessiz mi kalacaksınız? Ne bu gereksiz hümanistliğiniz? Din kardeşliğiniz batsın.

Ellerine sağlık.
    Bu yamyamlara gıkını çıkaramayan halk bu muameleyi hak ediyor.
    Bu tip sevindirici olayların artarak devam etmesini diliyorum.

Dün haberlerde gördüm cinnet geçiren bir suriyeli önce karısını ve çocuğunu vurmuş sonra kendini camdan aşağı atıp öldürmüş yani kendi ailesine acımayan yarın öbür gün palazlanınca bize hiç acımaz.

Devlet bunları gönderemiyorsa en azından özellikle akraba olanların bir araya gelmesini ve plansız çocuk yapmalarını önlemesi lazım yoksa bu nüfus artışının faturası bize çok ağır yansıyacak şimdilik keselerimize yansıyor ama yarın can ve mal güvenliğimizede yansıyacak.

• Yarbay
    2226 Mesaj
    Şerefsiz köpekler

Bunlara yardim etmek kansizliktir artık derhal ulkeden kovulmalilar

Mis gibi ulkenin 8 yilda icine etmeyi basardi hukumet destekcilerine ve kendilerine helal olsun diyorum

• Yarbay
    3215 Mesaj
    Olaysiz gün yok.

https://youtu.be/MS-Kzy2ePjs

|
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Dün haberlerde gördüm cinnet geçiren bir suriyeli önce karısını ve çocuğunu vurmuş sonra kendini camdan aşağı atıp öldürmüş yani kendi ailesine acımayan yarın öbür gün palazlanınca bize hiç acımaz.

Devlet bunları gönderemiyorsa en azından özellikle akraba olanların bir araya gelmesini ve plansız çocuk yapmalarını önlemesi lazım yoksa bu nüfus artışının faturası bize çok ağır yansıyacak şimdilik keselerimize yansıyor ama yarın can ve mal güvenliğimizede yansıyacak.
    |
    |

Bir gün annenize ve bacınıza da saldırdıklarında onlar benim din kardeşim diyebilecek misiniz? İnsan haklarından bahsedebilecek misiniz? Başınıza gelmeden bu tarz şeyleri bilemezsiniz. O yüzden başınıza gelmeden önce, siz de bir şeyler söyleyin. Babanız kardeşiniz bu canavarlar tarafından bıçaklanmadan aklınız başınıza gelmeyecek mi?

Her şey bitti kendi ülkende 2. Sınıftasın? Bizim öğrencimize tek kuruş vermeyen, istediği üniversiteye girmek için köpek gibi çalıştıran bi devler var başımızda. Ama ya Suriyeliler? Onlar hallerinden memnun istediği üniversiteye bedava bursla giriyor. Hala sessiz mi kalacaksınız? Ne bu gereksiz hümanistliğiniz? Din kardeşliğiniz batsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

suriyeli kardeşlerime ırkçılık yapmayın. onlar mübarek arap ırkına mensuptur. araplara her şeyim feda olsun, kanımı canımı araplar için veririm
    Haklısınız hocam.Yanılmıyorsam Muhammed de araptı
    |
    |
    Suriyelilerin vurduğu yerde gül biter, keşke banada vursalar da ölüp cennete gitsem
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdqwertyveyaalxyvance -- 11 Haziran 2019; 13:1:10 >
    |
    |
    Olay çirkin de eşim arnavut bunu yapan arnavut olsaydı ne diyecektik ya da şöyle izah edeyim kaç milyon suriyeli var hepsi bunların vebalini niye çeksin doktor komuşumuz var suriyeli aramtör var okumuşu var cahili var her millet gibi ama biz maalesef alırken ayrım yapmaksızın herkesi alıp dağınık yerleştirdik nasıl almanya kalifiye türk alıyorsa bizde öyle alacaktık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Ellerine sağlık.
    Bu yamyamlara gıkını çıkaramayan halk bu muameleyi hak ediyor.
    Bu tip sevindirici olayların artarak devam etmesini diliyorum.

|
    |

bazen çılgınca dans etmek istiyorum
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ashley j williams

hala kalifiye muhabbeti.
    gene aynı teraneler.
    almanya şöyle yapıyormuş , almanya böyle yapıyormuş.

sen yetiştir kardeşim kalifiye eleman.
    kaç milyon genç var , çocuk var.

sen suriyelinin kalifiyesine mi kaldın.

ayrıca yarın bir gün suriyelinin torunu geldi başa. dedi ülkenin adını değiştirecem . ne yapacan.

ha bu arada almanlar ipsiz bungee jumping yapıyormuş.
    sende yap.
    |
    |

|
    |

• _____________________________
    La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    Ümmed yakında karınızı kızınızı .. Neyse
    Akapeliler halen ümmed deyip yuvarlanıyorlar

Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.