Şimdi Ara

İSTANBUL / Donanımhaber üyelerine detaylı temizlik ve seramik kaplama fırsatı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
24
Favori
27.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.golf beyaz araç için pasta cila için fiyat alabilir miyim?
  • yeriniz neresi araç yıkama kaç para iç dış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Merhaba başakşehideyiz.
    Instagram adresimizde açık adresimiz bulunmaktadır.
    25 lira iç dış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    180₺ dir teşekkürler

• Dün arkadaşları ziyaret ettim, Engin bey di yanılmıyorsam, kendisi bayağı ilgilendi. Elinde yine forumdan gelen arkadaşın bir aracı vardı. Ona yaptığı detaylı temizliğe baktık, OTOVINN üyesi de olmuşlar. Bu uygulamadan aldığım oto yıkamayı kullandım ve memnun kaldım, diğer uygulamalar için de konuştuk. Arkadaş bayağı ilgili bıkmadan usanmadan neler yaptıklarını araca ne gibi işlem yapacaklarını anlattı. Boyasız kaporta düzeltme işlemi de yapıyorlar. Kendimi ayarlayınca maddi olarak kısmetse gidip yaptıracağım. Herkese iyi forumlar...
  • Az önce arabayı teslim ettim detaylı temizlik için.. hayırlısı olsun sonucu paylaşacağım buradan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @maybel isimli kullanıcın aracına iç ve dış kuaför yapıldı.

Teşekkürler

İSTANBUL / Donanımhaber üyelerine detaylı temizlik ve seramik kaplama fırsatı

• 5 Ekim Cumartesi günü sabaha detaylı iç temizlik için arkadaşlar ile randevulaştık. Öncesi ve sonrasını buradan detaylı paylaşırım. Mutlu ayrılırsak boya korumada düşünüyorum.

• xfettahx X kullanıcısına yanıt
    Direksiyon çok parlak kalmamış mı?

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Işığın da etkisi var :)

• Dacia Logan MCV(2009) için randevu alabilirim. Fiyatta değişiklik var mı?

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Logan mcv standart binek araç kategorisinde değil, 220₺ dan yardımcı olabiliriz.

Binek araçlar için fiyatlarımız hala geçerlidir.

• Aracımda ön yolcu koltuğunda yaşlı ninemin idrar kaçırması sonucu aşırı koku oldu.
    Koltuk yıkama ve iç temizlik koku bpmbası neticesinde koku kalmadı çok şükür. Engin usta ve Güven ustaya teşekkürler. Usta çok ilgiliydi. Her soruma cevap verdi. Ayrıca kapıdaki çizikleri de pasta cila yaparak çıkarmış. Önümüzdeki ay da komple pasta cila yaptıracağım kısmetse.
    Ben memnun kaldım. Gidecek arkadaşlara da tavsiye ederim.
    Resimleri kendim çektim. Öncesini cekmedim. Açıkçası leke fazla yoktu. Benim için önemli konu koku olduğu için temizlik yaptırdım.

• Bu sabah opel corsa aracımı pasta cila için kendilerine teslim ettim bitince detaylı olarak buradan paylaşırım

• Paylaşım?

• paylaşacağım diyenlerin hiç biri paylaşmamış?
  • Cumartesi günü pasta cila işlemi için sabah bıraktım 4 gibi teslim aldım.

Fiyatına göre gayet güzel iş çıkardılar detaylı bir şekilde yapılan işlemler anlatıldı.

Gayet ilgililer çok yardımcı oldular. Yıkamadan sonra mat duran aracım artık parlıyor

• Adres neresi. Suzuki vitara için bir fiyatta ben alabilir miyim.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Merhaba, instagram adresimizde açık adresimiz bulunmaktadır. Navigasyona Wow Oto kuaför yazarsanız da çıkacaktır. Aracınızın Rengi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: xfettahx

Merhaba, instagram adresimizde açık adresimiz bulunmaktadır. Navigasyona Wow Oto kuaför yazarsanız da çıkacaktır. Aracınızın Rengi nedir?
    Gövde kırmızı tavan siyah.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.