Şimdi Ara

İSTANBUL DEPREMİ (26 EYLÜL SAAT 13:59 / 5.7 ŞİDDET ) (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
11
Favori
176.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız şuda var salı gününden itibaren özellikle silivri açıklarında deprem fırtınası meydana geliyor irili ufaklı bir çok deprem oldu ben fikret orman istifasında görmüştüm bir o gün o saatten bu yana 20-25 deprem olmuş bunlar öncül olabilir dikkatli olmakta fayda var.İstanbulda toplanacak pek bir yerde yok hazırlık yapsan ne fayda herşeyi anlık yaşayan bir ülke zaten yarınını düşünen mi var.Olay olunca telaşa kapılıyor panik olunuyor hep.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Eylül 2019; 15:50:22 >
  • uzmanlar ne diyor?
    öncü mü bu?
    balka fay hattını tetiklemiş midir?

marmarada deniz sıcaklığı ne alemde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çok konu açılıp milletin yorumu arada kaynamasın diye ana konu yazılır hocam.

• Havadaki bulutlar tamamen dağıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Antalya merkezdeyim. Ne telefonda ne de internette hiç bir sıkıntı yaşamıyoruz.

Alıntıları Göster
    Alanya dayım. türkcell gidip geliyor. Türktelekom hiç yok. Vadafone da ara ara geliyor.
  • 20 dakika önce 3.9 şiddetinde yeniden olmuş silivri açıklarında .Şuan ise çanakkale açıklarında aynı şiddette meydana gelmiş fena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Eylül 2019; 15:53:0 >
  • Okulda 1. Kattaydim hiçbir şey hissetmedim. Telefon ise Turkcell sıkıntı yok ancak arama geç bağlanıyor hiç yoktan iyidir. Türk Telekom 2G 1 diş çekiyor. Vodafone hiç. Yıl olmuş 2019...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 26 Eylül 2019; 15:54:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun.. İşin en kötüsü uzmanlar yıllardır bir deprem bekliyor ve devlet gözle görülür elle tutulur bir adım atmıyor. Bugünkü depremden de gördüğünüz üzere insanlar kurbanlık koyun gibi bekliyor yapabilecekleri hiç bir şey yok. Ne kadar acı bir durum Allah korusun bununla gelip geçer inşallah.
  • yu8suf kullanıcısına yanıt
    Cidden ha hava bulutluydu

• Tr'nin depreme hazır olmadığını görmüş olduk. 20 milyon nüfusta ölüm oranı malesef çok olacak gibi. İşini iyi yapmamış herkesin ya tvden açıp ya canlı sokakta veya bina altında kalarak bedel ödeyeceği gün olacak malesef.
  • Hatlarda rezalet öss sonuç açıklama veya benzeri durumlar gibi yada yılbaşı piyangosu benzeri iş düşünce tüm sistem cort buda ne kadar hazırlıksız olduğunun beyanı.
  • Benim telefon hala çekmiyor sizde de aynı mı? Kaç saat geçti bu ne rezillik. Milyarları götürüyorlar 6 bile olmayan depremde çöküyorlar. Beklenen büyük İstanbul depremi olmasın diye yatalım kalkalım dua edelim yoksa bittik biz.
  • Celal Şengör nerede abicim? Çıksın bi açıklama yapsın nolur

• quote:

Orijinalden alıntı: kahkuli

Cidden ha hava bulutluydu
    Böyleydi şimdi net açık.

İSTANBUL DEPREMİ (26 EYLÜL SAAT 13:59 / 5.7 ŞİDDET ) (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yu8suf -- 26 Eylül 2019; 15:57:16 >
  • Şimdi bu depremde enerji boşalıyor mu boşalmıyor mu bilen biri yok mu ? Ekşi de enerjinin boşalması için bunun gibi binlerce deprem olması lazım yazmışlar.Hatların kesilmesi ise tek kelimeyle rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 26 Eylül 2019; 15:59:28 >
  • en kısa sürede telekom hattını kapatacağım hala ne şebeke geldi ne interneti

turkcell hatların interneti açıktı whatsappdan arayabildik yakınları.
  • Ben çatırdama sesleri duydum binanın catladigini dusundum ama bisey yok ee o zaman bu ses nerden geldi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VioLee -- 26 Eylül 2019; 15:57:52 >
  • Bir aydır fazladır İstanbul depremi üzerinde duruyorum. Ailem ''Şom ağızlı olma, yeter şu konunun üzerinde durma artık'' deyip durdu ama bu işte şom ağız falan söz konusu değil. Gerçek neyse onu bilmeli ve o doğrultuda hareket etmeliyiz.
    Hatta bu forum sitesinde birkaç eski deprem konusuna bir şeyler yazıp konuyu tekrar gündeme getirmeye çalıştım ama benden sonra bir kişi bile bir yanıt yazmadı.
    Ciddi bir depreme adım-adım ilerliyoruz. Düşünün ki henüz 6 bile olmayan bir sallantıda şehir kitleniyor. Öngördüğüm şekilde 7,5 - 7,8 civarı bir deprem olduğunda sonuçlarını konuşmak dahi istemiyorum!
    Kendinize gelin!
    Günlük yaşamın yapaylığıyla en önemli noktayı geri plana attık ve yine de o bize kendini hatırlatmaya ve uyarmaya devam ediyor.
    Evde bulunduğunuz vakitlerde boynunuzda iple ufak bir düdük takabilirsiniz. Ya da bu sizi huzursuz edecekse evin belirli köşelerine birkaç tane düdük bırakın.
    Depremde en önemli şey yıkılan enkazın altında sesinizi duyurabilmektir ve günlerce beklediğiniz bir beton yığını arasında bunu sürekli bağırarak yapabilmek mümkün değil! Düdük bulundurun.

• O degilde akp ve yonetimi ne yapti ?

• 20tane ufak deprem olmus 1.30saat icinde

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.