Şimdi Ara

İstanbul'dan araç ile kısa ege turu ve rota tavsiyesi lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumlarda benzer çok konu var hepsini okudum ama bana uyan bir durum bulamadım. Şimdi durum şu ben Kartal'dan 1-2 gün sonra yola çıkacağım. Eşim ve Annem ile yalnız annem için yaştan dolayı malum :) çok yorucu olmayacak yollar mümkünse kısa bir rota tavsiye edecek olan var mı ? Kartal'dan yenikapı ya gidip feribotla bandırma kısa ama 200 tl pek mantıklı gelmedi toplam 3 saat , araçla ise 5 saat 100 tl sizce ne yapmalı. Pendik'ten Yalova var oda toplam 1 saat 40 tl falan zaten araç ile de 2 saat. Ben Geyikli , Bozcada , Ayvalık , İzmir düşündüm , ama hiç gitmediğim için İzmir'e kadar güzel detaylı bir rota önerecek arkadaşlar olursa sevinirim. Uzun yola 1 kez Adana'ya 1 kez de Eskişehir'e memlekete ( pek uzun sayılmaz ) gittim. Kala kala gitmeyi düşünüyoruz. 10 gün.Otobüs ile ya da uçak ile de 10 gün lük rota önerisi olan varsa onlarada açığım :)

• yok mu kimse ya .Bu bölüm de hiç cevap gelmiyor.Diğer benzer başlıkların hepsini okudum
  • dostum durumun çok karışık onun için kimse yorum yazmıyor her şeysende bitiyo yol, zaman, para, ve yorgunluk tek şöfürsun sanırım bunları iyice bi tartman lazım eksi ve artıyı bulup karar vermen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgbzo

dostum durumun çok karışık onun için kimse yorum yazmıyor her şeysende bitiyo yol, zaman, para, ve yorgunluk tek şöfürsun sanırım bunları iyice bi tartman lazım eksi ve artıyı bulup karar vermen lazım

Benim istediğim 7 saatlik güzel bir rota ve o rotanın yollarının durumu nasıl tek şöför gidilir mi , ustalık gerektirir mi ?
  • Yolun durumunu bilmiyorum ama 7 saat ideal her türlü gidersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95509254 dostum bende bu ay sonu tatile çıkacam konu açtım seninde yorumunu almak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki bu yazı bir fikir verebilir sana.

http://gezgintech.com/arabayla-ege-turu.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.