Şimdi Ara

İstanbul'dan 2-3 günlük nereye kaçılır? (Aile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gebze'de oturuyoruz 2-3 gün yakın çevrelerde bi yerlere gidip gezelim kafa dağıtalım istiyoruz tavsiyeniz var mıdır? Biz buraları pek bilmiyoruz

• Sakarya, Bolu vs. gidebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çanakkale bozcaada
  • Şile ve Ağva'yı öneririm hem yakın hemde şu an tam mevsimi.
  • Yalova Bursa

Düzce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 2 Ağustos 2018; 22:10:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gambit666 kullanıcısına yanıt
    Çok cezbetti hiç o taraflara gidemedik. 2 gece 3 gün kalmak istesek sıkılır mıyız veya çok para gider mi o taraflardan bilginiz var mıdır?
  • leonardo34 L kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim için soruyorum. eşim kapalı, bizim denize girmek gibi bir durumumuz yok. Ona rağmen Şile'ye Ağva'ya gidilir mi? Genelde deniz için gidiliyor diye biliyorum yanlış biliyorsam düzeltin. onun dışında yapıcak şeyleri gezicek yerleri var mıdır?
  • 2 sene Düzce'de üniversite okudum, almayayım :) her anlamda bu kadar düz bir şehir görmedim :D ama yalova veya bursa hakkında bilginiz var mıdır? yalova daha yakın 1-2 günlük için düşünülebilir ama vakit geçirilebilecek bir yer midir bilginiz var mı?
  • acemi28 A kullanıcısına yanıt
    deniz istemiyorum yazmışsınız o zaman önermem. hem pahalı olur hem sıkıcı.
    çanakkale önerebilirim bu durumda oteller hem daha ucuz olur hem de arabanız varsa şehitlikleri filan gezebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.