Şimdi Ara

İstanbul'daki torpilli işi mi kabul edeyim yoksa Antalya'daki torpilsiz işi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fena ikilemdeyim, ne yapsam bilmiyorum. Şimdi torpilli dedim ama zor yani beceremezsem oradan da çıkarırlar. ERP gibi gıcık bir sistem üzerinde çalışıyorlar. Ben bu dersi zar zor verdim zaten hiç de sevmedim bunu çıkartan adamın da gelmişini geçmişini... Neyse, Antalya'da adam 4500 tl teklif etti. Gel Pazartesi yüzyüze konuşalım dedi. Torpilli yeri ise bilemiyorum. Ne yapayım olum? Antalya'da şimdi boru değil çok güzel bir yer aga Antalya yani. Karı kızlar falan da var  Sabah çalışıp akşam köpük partilerine katılırım orda lan ben.

• CSB değilse Antalya'ya git.İstanbulda yaşanmaz.Antalyayla mukayese bile edilmez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyadaki ile yüzyüze görusseniz tipini görse red yiyecegin için torpilliye git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karı kız diyo sana bakacaklar sanki 4500 tl karı kızların günlük gideri zaten zuahhahahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highest in the room -- 30 Eylül 2021; 16:1:3 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Antalya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok gece alemine girme hocam 1 haftada maaşı yersin

• Antalya'ya git istanbulu aklından bile geçirme kesinlikle yaşanmaz

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Ya bütün arkadaşlarım burada ama işte ondan endişe ediyorum, bi de aşı olmıycam, o da var.

• Adama bah la katalogdan is beğeniyo

Adaletini dunyaa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.