Şimdi Ara

İstanbul'da yapılıyor, 24 saat sela okunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında inşa edilen şehitler abidesinin detaylarını, anıtın mimarı Hilmi Şenalp anlattı. Anıtta 3 kemerde 249 şehidin adı olacak. Anıtın etrafındaki kademelerde Kuran okunup dua edilebilecek. Ayrıca anıtta 24 saat sela okunacak.

http://www.hurriyet.com.tr/istanbulda-insa-edilen-15-temmuz-sehitler-anitinin-detaylari-belli-oldu-40494384

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kütüphane yapmak yerine, Kuran okunacak heykeller yapıp, o heykellerin başında dualar edin; sonra da Atatürkçülere "Putperest" deyin.
  • Çok güzel düşünülmüş. Umarım kısa sürede biter.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Kütüphane iyi bişey değil, fetönün kitaplarıyla doldurup işgale hizmet ettirirlerdi, fetöcüler orayada sızabilir

• 15 Temmuz adına Müze, kütüphane, Bilim merkezi ve daha anlamlı şeyler yapılabilir. Duasını etmek isteyen ediyor evinden, Kur-an okumak isteyende okuyor. Bana pek sıcak gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehitleri bile bırbırınden ayırıyorlar yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Kütüphane iyi bişey değil, fetönün kitaplarıyla doldurup işgale hizmet ettirirlerdi, fetöcüler orayada sızabilir

Ateist olmasam, tanrı senin için dua ederdim.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    15 TEMMUZ DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKILMASI ANITI, UZAKDAN OKUNAKLI YAZILMALI, GELEN GEÇEN GÖRMELİ, 15 TEMMUZ 2016 DA İSTİKLAL DEMOKRASİ VATAN KURTARILDI DİYE

• quote:

15 TEMMUZ DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKILMASI ANITI, UZAKDAN OKUNAKLI YAZILMALI, GELEN GEÇEN GÖRMELİ, 15 TEMMUZ 2016 DA İSTİKLAL DEMOKRASİ VATAN KURTARILDI DİYE

He öyle

• quote:

başına da seni oturtmalı

gelene geçene hatırlatırsın
  • quote:

Hocam seni ciddi sanardım, bu mesaj ile trol olduğuna kanaat getirdim

• Bende apartmanın aşağısına ses sitemi kurayım da 24 saat rock müzik dinleteyim.Şimdiye kadar ölmüş tüm rock müzik ustalarına hitaben
  • 15 Temmuz günü bu ülkenin geleceği için şehit olanlara saygımız ve minnetimiz sonsuz. Fakat Ülkenin her yerinde her gün şehit olmuş onbinlerce vatandaşımız var. Sanki şehit deyince 15 temmuzda şehit olanlar akla getirir oldular. Gazi deyince sanki 15 Temmuz gazi si akla getiriyorlar. Bu beni rahatsız ediyor. Şehitlerimizi analım ama başına tarih koymadan. Yani 14 temnmuzda pkk ile savaşıp şehit olan vatandaşımız 15 temmuz dan daha mı değersiz.
  • Umarım yüksek ses olmaz; yani arabayla yanından geçerken duymam umarım.

Yoksa yüksek sesle müzik açıp bastırmak zorunda kalacağım
  • Istanbul'u hic bilmem ama o civarda ev, apartman filan varsa orada yasayanlara uzulurum. 7/24 ninni olsa dinlenmez, gunah olsa cekilmez.
  • quote:

Lastik mi yiyorsun n'apıyorsun? Bu nasıl bir kafa?

• Ayrica bu yapilan yapi da bir cesit '' put '' degil mi? Haberde neden '' abide '' olarak yazilmis anlamadim dogrusu. Insanlar gelip dua edeceklermis falan? Bu bildiginiz putperestlik olmuyor mu?

Cok ikiyuzlu bu dinciler cook
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    dua etmek için anıta gitmeye gerek yok, anıtım anlamı gelip geçtikçe görmek için hatırlamak için, büyükçe yapılması gerekir, darbe girişimini unutturmaya çalışmasınlar, kimse bize fetöyü hizmet cemaati diye yurrumasın

• İşte bu bee.Türkiyenin böyle şeylere ihtiyacı var işte.Dualarla ülkeyi kalkındıracağız.Allah de gerisini boşver hülooooooooğ
  • quote:

dua etmek için anıta gitmeye gerek yok, anıtım anlamı gelip geçtikçe görmek için hatırlamak için, büyükçe yapılması gerekir, darbe girişimini unutturmaya çalışmasınlar, kimse bize fetöyü hizmet cemaati diye yurrumasın

ulan fetoya kanan bi tek sizsiniz zaten bizim hatırlamaya ihtiyacımız yok ki zaten aklımızda ilk okul terk adama kananlar sizin güruhtan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.