Şimdi Ara

İstanbul’da ulaşıma yüzde 50 zam, öğrenci indirimine 25 yaş sınırı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üniversiteye liseye kayıt olanlar haricinde oğlunun kızının öğrenci akbilini kullananlarda çok fazla,mesela metrolarda metrobüste kontrol eden yok kim kimin kartını basıyor belli değil.

benim baldız bile oğlunun öğrenci akbilini kullanıyormuş duyunca çok şaşırdım 2 öğrencim var kendimi enayi gibi hissettim.istanbulda öğrenci indirimi çok fazla olunca sahtekarlık inanılmaz artmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • usendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 19 Mart 2022; 16:19:47 >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    İstanbul’da ulaşıma yüzde 50 zam, öğrenci indirimine 25 yaş sınırı

• farego kullanıcısına yanıt
    Farkı Millet E5 te kar da 12 saat mahsur kalmışken , özel küreme aracı ile yolları açıp İngiliz Büyükelçi ile Kalkan balığı yemesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 19 Mart 2022; 17:15:46 >
  • @retro61 Trabzonlu musun

Gerçi engellemiş beni ama merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Mart 2022; 16:29:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Türkiye ile İsviçre’yi bile kıyaslaman abesken İsviçre ile İETT’i kıyaslamışsın hocam. Allahın İsviçresinde her gün motorine 2₺ zam geliyor mu?

Birde ücretsiz binen çok kişi var bunların kartları iptal olması lazım

• Bu yaşlı olayını Melih Gökçek çıkarttı. Benim tanıdığım bir adam... Almanya'dan emekli. İki dairesi bir dükkanı var. (sadece dükkanın kirası oğluyla kendine yeter) Arkada bir de kocaman apartmanı var. Bütün daireleri kiraya vermiş. Ama 65 yaş üstü olduğu için bedava otobüse biniyor. Ya arkadaş yapıyorsun bari ihtiyacı olana yap. Oy için yağılacak şey mi?

• Hayırlı olsun İstanbul'lulara. XD

• öğrenci indirimde eğer öğrenci olarak başvuran kişi sgk kayıtlı tam zamanlı çalışan değilse iptal edilmemeli yüksek lisans yapanlar 25 yaşından büyük olabilir ama sgk kaydı olup tam zamanlı işte çalışıyorsa iptal edilmeli suistimal edenler tam zamanlı işte çalışıp aöfde okuyanlar.

Ayrıca ücretsiz kartlarda sabah 7 ile 10 arası, akşam 17 ile 20 arası ücretsiz basmamalı. Yoğun saatlerde öncelik çalışanlarda olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 19 Mart 2022; 17:36:38 >
  • Bir dahakş sefere iktidarın partisine verirsiniz.
    Size ulaşımı 7 lira yapar. Başka yerlenderde yapıştırırlar.

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Belli olmuyor muİstanbul’da ulaşıma yüzde 50 zam, öğrenci indirimine 25 yaş sınırı 

• buradan bir taytlı geçti kullanıcısına yanıt

İstanbul’da ulaşıma yüzde 50 zam, öğrenci indirimine 25 yaş sınırı İstanbul’da ulaşıma yüzde 50 zam, öğrenci indirimine 25 yaş sınırı 

• Iett calisanin maasina %55 zam yapmayi bilen zihniyet bunada bir care bulsun belediyecilik yapsin tek basina karar alamaz yapacagi teksey zam diger belediye kardeşleri gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Haşırt

• AirSupport kullanıcısına yanıt

Evet dostum benzin şu an global bir problem BRENT petrol son 10 yılın zirvesini gördü, küresel fiyatlanması artışta

• hahahahaha her şey b.ka sardı gençler, çıkarın sipalileri

• Başka şehirlerde AÖF okuyanlar indirimli kart kullanamıyor ancak yüksek lisans, doktoraya kayıtlıysa kullanabiliyor yaş sınırı olmadan
    İstanbulda da aynı şekilde aöf kaydıyla bunu suistimal edenlerin önüne geçilmeli, toplu taşıma da bir nebze rahatlar belki bu sayede

• 25 yaş üstü gss borcu yiyince bir şey yok.
    Akbile gelince auuuvvvv.

• AÖF' e devam edenleri öğrenci kabul ettikleri gün herşey kaybedildi...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.