Şimdi Ara

İSTANBUL'DA UCUZ PANSİYON ARIYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
156.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbulda sadece gece yatabilecğim çok ucuz pansiyon arıyorum.10-15 tl arası lucak.yardımcı olursanız sevinirim.

• laleyi git.Fazlasını bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earth_Dreams

laleyi git.Fazlasını bulursun

Fazdası derken?fazdasını istemiyorum gece yatmak sabah soyulmadan başım belaya girmeden uyanmak.orası fuhuşun yapıldığı yer değilmi?
  • Senelik iznimde banada lazım olacak ucuz ve güvenli bi yer lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cochari -- 8 Nisan 2010; 20:10:41 >
  • 10 liraya güvenle kalabileceğin bir yer bulman zor.
  • Apart tarzı isteyen için en uygun fiyat veren yerlerden birisi de ;

http://www.taksimkiralikdaire.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzkran -- 19 Nisan 2010; 11:15:02 >
  • 4 kişilik odada kişi fiyatı (günlük) : 15 TL.
    10 kişil odada kişi fiyatı (günlük) : 15 TL.

4 kişilik odada kişi fiyatı (aylık) : 250 TL.
    10 kişil odada kişi fiyatı (aylık) : 200 TL.

Aylık Olarak Konaklamalarda
    24 Saat Duş
    Haftalık Çamaşır Yıkama
    Kablosuz İnternet Bağlantısı
    Ücretsizdir .

Not: Günlük kalımlarda duş ve çamaşır ücrete tabidir.
    Müessesemiz 24 saat açıktır.

Yetkili Kişi : Harun TAKIŞ
    Adres : Çağlayan Mah. Vatan Cad. Civelek Sk. No:1 Kat: 1
    Kağıthane / İSTANBUL
    Telefon : 0212 296 66 60
    E-mail : info@gokcepansiyon.com
    Web :www.gokcepansiyon.com

• harun bey bu yer sizemi ait.daha önce bu yeri gördüm.bir gece konaklamak istedim ama çekindim.gece eşyamı çalarlar kaybolur falan diye..açklama yaparsanız sevinirim.
  • yok mu arkadaşlar ucuz yollu bişi
  • kadıköyde rıhtım otelin arka sokağında benzer şekilde oda kiralayan yerler var, geceliği 10-15 TL civarına bulabilirsin. Tuvaletleri ortak kullanım
  • işte size ucuz otel sirkeci garı yanında hotel istiklal gecelik tek kişilik oda banyolu 30 lira daha ucuzunu da bulurum ama tadilat yapılıyor aynı tramvayın geçtigi caddede alemdar otel vardı 15 liraya kalıyordum şimdi tadilata hoşçakalın
  • telefon 0212 527 53 70 gibi biraz silinmiş
    muradiye cad vezir cami sok no:4 hotel istiklal herkeza saygılar
  • Eger bırden cok kısıysen gunluk kıralık ev seceneklerını degerlendırmen de senın ıcın yerınde olacaktır...
  • arkadaslar bende bahcelievlerde ailemle kalabilecegim bir yer ariyorum. haftaya istanbula gidecegim. temiz guvenli ve ucuz. apart da olabilir
  • merhaba arkadaslar benimde 2 3 günlük bir işim var istanbulda tanıdıkda yok bağcılar tarafında yada oraya yakın bir yerde uygun ucuza kalabileceğim bir yer varmı sadece aksam yatmak için ogretmen evlerimi olur bilemiyorum bilginiz varsa cok mutlu olurum
  • bu türk milletinin kanında var galiba arkadaşlar TEMIZ,GUVENLI VE UCUZ olsun diyorsunuz iyi hoş diyorsunuzda Istanbulda yolda yurusen olme riskin %10 zaten ucuzda bir şehir degil e temiz zaten hiç degil Siz neden bahsediyorsunuz ben anlayamadım?
  • yok artık sende arkadasım ya ölme riski bie vermişssin gözümüzü korkutma :D :D
  • sultanahmette oldukça fazla hostel var oraları bir araştır derim
  • Bana da İstanbul'da 3 gece kalabileceğim bir yer lazım. Sadece UCUZ ve GÜVENLİ bir yer olsun yeter. Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olun... Yarın İstanbul'a gelmek zorundayım ve kalacak yerim yok....
  • bu adresten en ucuz otelleri bulabilirsini http://www.enucuztatil.org/City/Istanbul_1.htm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.