Şimdi Ara

İstanbul'da travestilere kılıçlarla saldırdılar [Videolu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
5.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazık la , kime zararı var ordaki trav.lerin , geçerken anca işte eğlenmesine laf atıyorlar yavrum bebeğim gibi gülüp geçiyorlar zararları yok , yaptıkları iş kötü evet ama unutulmamalıki ülkenin kanayan yarasıdır. bana göre ordaki bedenini satan insan değildir utanması gereken onu ona hak ettirenlerdir bu ülkenin utanmazları.

İnsanlık dışı bir hareket , cezasnı bulurlar inşallah bunu yapanlar.
  • bide gösterdi ya açılmış resmen sırtı yaw yazıktır günahtır
  • sitenin ismi yanlış yazılmış sanırım doğrusuwww.fiestahaber.com olacaktı
  • Böyle insanlara hep acımışımdır üzülmüşümdür. Şıp şıp kan damlıyor bayada sakin. Yazık ne diyelim..
  • Yalnız adamı doğramış resmen baya derin gibi duruo yarası yidene nomal hareket edio nasıl iş anlamadım ben bide saçını üstüne değdirip duruo acımazmı anlamadım :D
  • İnsan mı Bunlar ? Devlete Vergi Veriyor mu ? 1 Saat Sevişme 150-250 TL Para Alıyor Hepsini Yiyecekler Ahahha Çok Komik. Bunlara İnsan Demeyin Yaratık Diyin Hain Travestiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: nanİHlal

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Yuh kılıca bak özel üretim gibi
    Ama iyi yapmışlar

nasıl olursa olsun bir canlıya zarar vermek insanlık dışıdır

Ben kılıçtan bahsetmiştim

ulan

• Eleman tam bir harun abi. O nasıl bir tiptir birader ?
  • Erkek kişiler yine kendi gibi özünde erkek olan kişilere sex amaçlı para verdiği sürece bu haberler bitmez.Yahu hadi paran çok verdin de , miden nasıl kaldırıyor arkadaş.Bazıları bunları o hale sürekleyenler utansın filan demiş.Onlar hikaye.O zmn işsiz güçsüz adamların hepsi travesti mi olsun.Tamam nihayetinde onlar da insan ama ne biliyim çok fazla acıyorum diyemem.Her seçimin bi bedeli vardır.Onlar da bu yolu seçtilerse eğer daha nicelerini görmeyi göze almışlardır.
  • 02:32 'ye dikkat body çalışmış uzun süre :D
  • Bu olay Konyada olsaydı yıkılmıştı şimdi ortalık.
  • Sinirim bozulur diye videoyu izleyemedim açıkcası.Ama yorumlardan görüyorum ki ''insan'' olarak görmediğiniz o travesti emin olun sizden daha insandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

Erkek kişiler yine kendi gibi özünde erkek olan kişilere sex amaçlı para verdiği sürece bu haberler bitmez.Yahu hadi paran çok verdin de , miden nasıl kaldırıyor arkadaş.Bazıları bunları o hale sürekleyenler utansın filan demiş.Onlar hikaye.O zmn işsiz güçsüz adamların hepsi travesti mi olsun.Tamam nihayetinde onlar da insan ama ne biliyim çok fazla acıyorum diyemem.Her seçimin bi bedeli vardır.Onlar da bu yolu seçtilerse eğer daha nicelerini görmeyi göze almışlardır.

işsizleri toplum dışlamıyor ama eşcinselleri dışlıyor..tabiki hepsi kader ayağına bu yola düşmemiştir...ama eşcinsel dahi olslar kimse bu işi yapmak istemez...demekki onları bu yönde karar vermeye zorlayan etmenler var... bu insanlarla nasıl ilişkiye giriyorlar onu bende anlamıyorum...yani gidenlerde eşcinsel değil..normal erkekler çoğu...farklı deneyim mi arıyolar ne arıyolar nasıl mide var bende anlamıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

İnsan mı Bunlar ? Devlete Vergi Veriyor mu ? 1 Saat Sevişme 150-250 TL Para Alıyor Hepsini Yiyecekler Ahahha Çok Komik. Bunlara İnsan Demeyin Yaratık Diyin Hain Travestiler.

senin gibi pis bağnazlar yüzünden bu durumdayız.silah zoruylamı insanlarla birlikte olup para alıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Erkek kişiler yine kendi gibi özünde erkek olan kişilere sex amaçlı para verdiği sürece bu haberler bitmez.Yahu hadi paran çok verdin de , miden nasıl kaldırıyor arkadaş.Bazıları bunları o hale sürekleyenler utansın filan demiş.Onlar hikaye.O zmn işsiz güçsüz adamların hepsi travesti mi olsun.Tamam nihayetinde onlar da insan ama ne biliyim çok fazla acıyorum diyemem.Her seçimin bi bedeli vardır.Onlar da bu yolu seçtilerse eğer daha nicelerini görmeyi göze almışlardır.

işsizleri toplum dışlamıyor ama eşcinselleri dışlıyor..tabiki hepsi kader ayağına bu yola düşmemiştir...ama eşcinsel dahi olslar kimse bu işi yapmak istemez...demekki onları bu yönde karar vermeye zorlayan etmenler var... bu insanlarla nasıl ilişkiye giriyorlar onu bende anlamıyorum...yani gidenlerde eşcinsel değil..normal erkekler çoğu...farklı deneyim mi arıyolar ne arıyolar nasıl mide var bende anlamıyorum...

arkadaşım kendi yazdığın bi cümle ile sana soru sorayım.işsizleri toplum dışlamıyor ama eşcinselleri dışlıyor..tabiki hepsi kader ayağına bu yola düşmemiştir...ama eşcinsel dahi olslar kimse bu işi yapmak istemez...demekki onları bu yönde karar vermeye zorlayan etmenler var ... işte burası hikaye.böle bi etmen yok.Sana sorum şu.Allah göstermesin sen böle zor bi durumda kalsan , böle bi yolu seçermisin ?... sen ben seçmiyosam onlarda seçmiycek.seçiyosalar göze alıcaklar.yok öle gül yapraklarıyla donatılmış bi hayat.

• Kıçını satan erkekten ben her şeyi beklerim arkadaş. Eğer erkeksen ve hormonlarına dur diyemiyorsan bunun tek çıkar yolu fuhuş değildir. Bu insanlar isteyerek yapıyorlar bunu eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Kıçını satan erkekten ben her şeyi beklerim arkadaş. Eğer erkeksen ve hormonlarına dur diyemiyorsan bunun tek çıkar yolu fuhuş değildir. Bu insanlar isteyerek yapıyorlar bunu eminim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

arkadaşım kendi yazdığın bi cümle ile sana soru sorayım.işsizleri toplum dışlamıyor ama eşcinselleri dışlıyor..tabiki hepsi kader ayağına bu yola düşmemiştir...ama eşcinsel dahi olslar kimse bu işi yapmak istemez...demekki onları bu yönde karar vermeye zorlayan etmenler var ... işte burası hikaye.böle bi etmen yok.Sana sorum şu.Allah göstermesin sen böle zor bi durumda kalsan , böle bi yolu seçermisin ?... sen ben seçmiyosam onlarda seçmiycek.seçiyosalar göze alıcaklar.yok öle gül yapraklarıyla donatılmış bi hayat.

antalyada genç erkekler para karsılığında turist bayanlarla birlikte oluyor...bületn ersoyla evlenen genç erkekler var...fuhuş yapan kadınşar zaten her yerde var...sen demek istediğimi anlamamıssın..bu insanların çoğu ailesi cevresi tarafından dışlanıyor..haliyle çoğu istanbul ankara gibi büyük illere gidiyor..burada kendisi gibi bir cevre ediniyor.... evet hepsi fuhuş yapmıyor...ama onlar senin gibii kolay işi bulamazlar..kac kişi bir eşcinsele iş veriri...zaten normal bir işe girebilmek içinde cinsel kimliklerini gizlemek zorunda kalırlar...evet bazı seyler kendi tercihleri..ama onları buhale getirende bu ülke bu toplum..travestiler çok para kazanmıyorlar....hayat kadınlarından daha az kazanıyolar...kaldıkları evlere falan daha fazla kira veriyorlar...sen olayı çok küçümsüyorsun....sanki çok rahat tercih yapma fırsatları var gibi..evet hayat toz pembe değil ama onlara sana olduğundan daha zor....

aklıma gelmişken ekliyeyim...bir dansa hocasımı ne vardı.öğrencilerine kız kostümümü ne giydirip bir dans gösterisi hazırlamıs..tamam hoş bişi değil ama art niyetlide değil..sonra bu büyük kanlların abuk sabuk haber durumları olur ya..bu öğretmenin videoları da tvde yayınlanmıs..adama saymışlar etmişlerdi..en sonunda adam işinden kovuldu...eşcinselim ama kimseye zararım yok..cocuklar ve ailelerininde rızası vardı falan dedi ama olmadı...adam 1-2 yıl sonra fuhuş yaparken görüntülendi....evet hayat toz pembe değil yani...heleki onlar için...

• Yuh ulan millete bak kılıç kalkan kuşanmış geziyor piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

İnsan mı Bunlar ? Devlete Vergi Veriyor mu ? 1 Saat Sevişme 150-250 TL Para Alıyor Hepsini Yiyecekler Ahahha Çok Komik. Bunlara İnsan Demeyin Yaratık Diyin Hain Travestiler.

30-50 lira arası yapıyorlar nerden çıktı 150-250
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.