Şimdi Ara

İstanbul'da sel hasarlı araçlara dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi Twitter'da gördüm. Çok acı... yüzlerce araç var sular altında kalan. Vatandaşın işi zor. Sel hasarlı araç sayısında artış olacaktır. İkinci el alacaklar ileride dikkat etmeli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsan gibi yağmadı ki abi limit hız diye bir şey olmasa İstanbul nüfusu 1500 falan kalırdı. Düştüğü yeri delip geçiyor.
  • Millet malının derdine düşmüş, sende 2. ele dikkat diyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum biz arabayi suya kaptirmamak icin ugras veriyoruz sen oturdugun yerden piyasa analizi yapiyorsun. Sonra vay efendim ikinci el piyasasi bitti zart oldu zort oldu.

Abi birakin ya bu 10 sene sonrasini bukadar dusunmeyi

Yenikapidan samatyaya gecerken araba suda yuzmeye basladi, esp yaka yaka zor cektim yoldan yuksek bi otoparka. Plaka bi taraftan kopmus sallaniyo buldum, artik su nasil vurduysa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AsDeRf_ -- 18 Temmuz 2017; 10:21:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İnsan gibi yağmadı ki abi limit hız diye bir şey olmasa İstanbul nüfusu 1500 falan kalırdı. Düştüğü yeri delip geçiyor.

Vaşla hiçbir şey anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben üzüldüğümü belirttim ama maalesef bunlar gerçekler sadece uyardım. Herkese tekrar geçmiş olsun benim de tanıdıklarım, akrabalarım var İstanbul'da...

• Canlı yanında yüzden adam, macera adası istanbul,, [

Sel mağduru araçlara bişey olmaz sadece ıslanmıştır, döşeme ve koltuk oto beyin masrafı çıkar, geçmiş olsun,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimşek seslerine uyandım camdan baktım ne göreyim sel kıyamet hayatımda böyle yağmur görmedim o değilde aklıma arabayı otoparkın en alt katına bıraktığım aklıma geldi koşa koşa çıkardım allahtan şuan sular altında otopark
  • Herkese geçmiş olsun..
  • Eeee şimdi bu durumda doğal olarak Sigortacılarda çatır çatır tazminat ödeyecek.Binlerce araç pert durumda.Sonuçta olan yine araç sahiplerine olacak,bizlere yansıyacak.
  • Çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.