Şimdi Ara

İSTANBUL'DA SAÇ EKİMİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
7
Favori
10.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 10 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ZenPoliklinik (11 mesaj) xcaka28 (4 mesaj) ardatasci1981 (3 mesaj) eser_aga_83 (3 mesaj) Assorthic (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (7 mesaj) (3 mesaj) (9 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    607 Mesaj

arkadaşlar saç ekimi meşekkatli ve riske edilemeyecek ve geri dönüşü olmayacak kadar mühim bir konu, sakın ucuza kanmayın, sonuçları belli olmayan merdiven altı yerlere gitmeyin, ekimin ne kalitede yapıldığı çok önemli ve ekim sonrası süreç özellikle ilk 15 gün çok zorlu bir süreç. maalesef acemiliğimden ilk ekimi sıradan bir yere yaptırdım ve adamlar ekimi beceremedi ekilen saçların çoğu çıkmadı ne vaatler yapıyorlar bir bilseniz, en azından kendinizi profesyonel insanlara teslim edin bilindik kliniklere başvurun 5 değil de 10 verin sonra çok pişman olursunuz, arkadan saç alıp ekiliyor sonuçta, kaynak sonsuz değil ona göre davranın

• Yarbay
    3042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

arkadaşlar saç ekimi meşekkatli ve riske edilemeyecek ve geri dönüşü olmayacak kadar mühim bir konu, sakın ucuza kanmayın, sonuçları belli olmayan merdiven altı yerlere gitmeyin, ekimin ne kalitede yapıldığı çok önemli ve ekim sonrası süreç özellikle ilk 15 gün çok zorlu bir süreç. maalesef acemiliğimden ilk ekimi sıradan bir yere yaptırdım ve adamlar ekimi beceremedi ekilen saçların çoğu çıkmadı ne vaatler yapıyorlar bir bilseniz, en azından kendinizi profesyonel insanlara teslim edin bilindik kliniklere başvurun 5 değil de 10 verin sonra çok pişman olursunuz, arkadan saç alıp ekiliyor sonuçta, kaynak sonsuz değil ona göre davranın

o kadar cok profsyönel yapıyorum diyen varki en sonunda amatör yapıyor diyene yaptırıcam

|
    |
  • Çoğu saç değil tüy çıkarıyor gördüğüm kadarıyla.Bol bol saç kılı yeriene saç tüyü çıkıyor

|
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Merhabalar. Daha önce bir kez saç ekimi yaptırdım 3 sene önce kadar. Bazı bölgelere toplamda yaklaşık 750-1000 greft daha ektirmek istiyorum. Daha yoğun gözükmesi maksatlı yani. O zaman Dr. 1000 tane kadar donör saçın çıkar demişti. DHI yöntemi ile 1000 greft saç ortalama olarak ne maliyete gelir bana. Tabii yine bir ön inceleme lazım biliyorum. Ama bir fiyat verebilir misiniz yaklaşık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    204 Mesaj

2800 greft ektirmiştim ayrıca daha önce 3 yıl oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eser_aga_83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    45 Mesaj

merhabalar, fiyatlar hala geçerli midir acaba?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.