Şimdi Ara

İstanbul 'da Puro Nerde Satılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
18.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlük sıgara kullanmıyorum.Fakat puro ya özenmiş sevmişimdir.Bu zamana kadar kaliteli puro alma şansım olmadı.Netten edindiğim bilgiler doğrusunda puro kültürü hakkında bilgi edindim. Sigaranın içersinde bulunan zararlı maddeler, puronun içersinede karıştırılıyor mu ?
    Örneğin: DDT diğerleri.....
    Bakkallarda satılan purolar ın çeşidi yok ve pek kaliteli değil.
    Düşük Fiyatlı olması tercihim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaraylı1989 -- 9 Mayıs 2011; 12:51:44 >

• Bu büyük alış veriş merkezlerine uğrıcam
  • Puro kullanımı ve içeriği bakımından sigaraya göre çok farklıdır. Ülkemizde ne yazik ki kaliteli puro bulmak gerçekten ciddi bir sorun... PM gönderiyorum...
  • Bek Tobacco da Mehmet Ali Ilıcağın ithalatını gerçekleştirdiği premium puroların hepsi var.
  • Konuyu epey bir hortlatmak gibi olmasın ama bir kanal bulabildiniz mi puro alımı için istanbulda ??
  • scoth kullanıcısına yanıt
    hocam Tobacco Shoplarda bulabilirsiniz AVM'lerde oluyo genelde
  • O mağazaları biliyorum tabiki de epey fahiş fiyatlar koyuyorlar sıradan bir partagas Montecristo bile tanesi 50 tl lerde!

Getiren oluğu zaman daha uyguna geliyor açıkçası iyi markalar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben internetten alıyordum kargo tuzladan geliyordu büyük bir dükkan
  • Bizim bir hoca anlatmıştı. Bu hocamız, sigarayı bırakmak için proya başlamış. Kalitelisinden aramış. Bir yerde bulmuş sormuş , fiyatı ne kadar diye adam 200 dolar mı, 200 tl mi ne demiş. Hoca sormuş, kutusu mu? Adam ne cevap verse beğenirsiniz: tanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdyek

Bizim bir hoca anlatmıştı. Bu hocamız, sigarayı bırakmak için proya başlamış. Kalitelisinden aramış. Bir yerde bulmuş sormuş , fiyatı ne kadar diye adam 200 dolar mı, 200 tl mi ne demiş. Hoca sormuş, kutusu mu? Adam ne cevap verse beğenirsiniz: tanesi.

sahte puro çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Orijinalden alıntı: abdyek

Bizim bir hoca anlatmıştı. Bu hocamız, sigarayı bırakmak için proya başlamış. Kalitelisinden aramış. Bir yerde bulmuş sormuş , fiyatı ne kadar diye adam 200 dolar mı, 200 tl mi ne demiş. Hoca sormuş, kutusu mu? Adam ne cevap verse beğenirsiniz: tanesi.

sahte puro çok

Öyle

• abdyek kullanıcısına yanıt
    200 tl değerinde bir marka ise anormal bir durum yok. Limited Edition puroların fiyatları 400-500 $ a çıkanlarda var ki seri üretim olup gene tanesi 150-300 tl arasında değişen marka ve modeller var..

Maalesef daha o mertebelere erişemedik ama birisi size tanesi 20 tl altında puro satıyorsa ya çok düşük kalite bir markadır yada kesin sahtedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoth -- 9 Haziran 2016; 17:15:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.