Şimdi Ara

İstanbul’da parkta tecavüz iddiası!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
18
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İstanbul’da parkta tecavüz iddiası!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1379 Mesaj
    İstanbul'da bıçak zoruyla Şişli'de götürüldüğü parkta tecavüze uğradığını iddia eden Didem S.'ye saldırdığı öne sürülen şüpheli F.A. yakalandı. Polis o şüpheliyi yakalamak için 100 noktadan 90 saat görüntü inceledi. F.A., "Yardım istedi. Benimle o sevişti" dedi.

Polisi harekete geçiren olay, 1 Aralık’ta Şişli’de meydana geldi. İddiaya göre, Didem S., gece arkadaşlarıyla Nişantaşı’ndaki bir eğlece merkezine gitti. Daha sonra sabaha karşı saat 04.30 sıralarında, eğlence mekanından ayrıldı. Taksiye binmek için Cevahir Caddesi’nden otobüs duraklarına doğru giden 42 yaşındaki kadının yanına bir kişi yaklaştı. Didem S.’nin iddiasına göre, yanına yaklaşan 25 yaşlarındaki kişi, bıçakla tehdit etti. Elindeki bıçağı Didem S.’nin böğrüne dayayan şüpheli “Yürümeye devam et” dedi. Bıçak tehditi altında 19 Mayıs Mahallesi’nde bir parka götürülen genç kadın tecavüze uğradı.

90 SAAT GÖRÜNTÜ İZLENDİ
    Didem S.’nin iddiaları üzerine İstanbul Emniyeti’ne bağlı Şişli Ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri soruşturma başlattı. Olay gününe ait 100’e yakın farklı noktadan çok sayıda kamera kaydı toplandı. Ekipler taklaşık 90 saat görüntü izledi. İzlenen görüntülerden şüphelinin F.A.(31) olduğu anlaşıldı. F.A., olaydan 6 gün sonra gözaltına alındı.
    http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/parktaki-cinsel-saldiri-90-saat-goruntu-izlenerek-cozuldu-2127243/

|
    |

• Senin gibi potansiyel tecavüzcüleri toplayıp ıssız bir adaya atsak sabahtan akşama birbirinizi öpe öpe rahatlarsınız.

Bu vukuata yorumum böyle.
  • Yarbay
    7329 Mesaj
    [06 Eylül 2020 17:41:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Ey büyük Allah’ım görüyorsan şu millete, lut kavmine yaptığını yap çünkü çoktan hakkettiler.

Allah belalarını versin kızıda erkeğide rezil insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Yaş 42, saat sabaha karşı, yalnız başına, muhtemelen alkollü.

Tüm bunların yanında bu eylemi yaptığın ülkenin içinde ne tarz insanlar yaşadığı biliyorsun.

Yani sadece tecavüz etmese böbreğini kesip alsa yine şaşırmıyor insan.

Şartları değerlendirdiğinde(kanunlar, denetim vs) potansiyel yaşanabilecek bir olay.

Şimdi be yorum yapalım bu vukuata?

Senin gibi potansiyel tecavüzcüleri toplayıp ıssız bir adaya atsak sabahtan akşama birbirinizi öpe öpe rahatlarsınız.

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

quote:

Tüm bunların yanında bu eylemi yaptığın ülkenin içinde ne tarz insanlar yaşadığı biliyorsun.

Şartları değerlendirdiğinde(kanunlar, denetim vs) potansiyel yaşanabilecek bir olay.

Senin gibi potansiyel tecavüzcüleri toplayıp ıssız bir adaya atsak sabahtan akşama birbirinizi öpe öpe rahatlarsınız.

Ben arkadaşa hak veriyorum. Kadın tecavüzü kendi istemiş manasında değil. Ancak burası bir ortadoğu ülkesi. Ben erkek halimle korkuyorum başıma bir şey gelir diye. Bu kadınlar bu cesareti nereden buluyor?

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    quote:

Ya feminist bir kadınsın yada beyni şeyinin ucunda yaşayan bir sapıksın ki herkesi kendin gibi sanıyorsun. 3.bir seçenek yok maalesef. Acilen tedavi olmanı diliyorum.

Sen de sanırım Müslümansın.

1232 Mesaj
    Bu ülkede ayda yılda tecavüz vakası oluyor? ABD'de de her eyalalet de her gün en az bir kaç yerel tecavüz vakası haberi yayınlanıyor? Eğer Türkiye'de gerçekten tecavüz vakası bu kadar azsa ABD'den çok ilerdeyiz demektir.

Sadece taciz edenler bile asılmalı:

Gece 2 3 civarlarında, kadınla ve erkek sözlü kavga etse ve kadın "tecavüz" kozunu oynayarak erkeğe iftira atsa, erkeğin kendini temize çıkarma şansı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 11 Aralık 2017; 22:7:19 >
    Birazdan söyleyeceğim kesinlikle tacizciyi tecavüzcüyü aklamak değildir. Tacizcinin kadını da erkeği de psikolojik tedavi almalıdır. Olmuyorsa ilaçlarla cinsel istekleri bastırılmalıdır. O da olmadı asılmalıdır.

Gece vakti o kadar alkol almış yalnız başına bir kadın. Belki giyindiği de fahişe izlenimi yaratıyor. (Eğlenceye çarşafla gitmiş olamayacağı için söylüyorum. ) O sırada avda olan bir hayvanın pençesine düşüyor. Yani hayvanlarla dolu kafesin içine atlayan yiyecek gibi. Hırsız %100 suçlu tamam da kapıyı açık bırakana ne diyeceksin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 11 Aralık 2017; 22:23:21 >
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bu ülkede ayda yılda tecavüz vakası oluyor? ABD'de de her eyalalet de her gün en az bir kaç yerel tecavüz vakası haberi yayınlanıyor? Eğer Türkiye'de gerçekten tecavüz vakası bu kadar azsa ABD'den çok ilerdeyiz demektir.

Sadece taciz edenler bile asılmalı:

Gece 2 3 civarlarında, kadınla ve erkek sözlü kavga etse ve kadın "tecavüz" kozunu oynayarak erkeğe iftira atsa, erkeğin kendini temize çıkarma şansı var mı?

https://forum.donanimhaber.com/istanbul-gaziosmanpasa-da-kediye-tecavuz--130322189
    |
    |

• Yüzbaşı
    882 Mesaj
    quote:

quote:

Ya feminist bir kadınsın yada beyni şeyinin ucunda yaşayan bir sapıksın ki herkesi kendin gibi sanıyorsun. 3.bir seçenek yok maalesef. Acilen tedavi olmanı diliyorum.

Sen de sanırım Müslümansın.

Fazla boş yaptın kuzum seni kulübeye alalım artık

Teknik direktör de tribüne oynayacağım diye saçmalamaman gerektiğini söylüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

quote:

Ben arkadaşa hak veriyorum. Kadın tecavüzü kendi istemiş manasında değil. Ancak burası bir ortadoğu ülkesi. Ben erkek halimle korkuyorum başıma bir şey gelir diye. Bu kadınlar bu cesareti nereden buluyor?

Ee ne olsun yani Arabistan olma yolunda iyice mi hızlanalım ? Herkes alışsın mı bu rezil hayata ?

• Yüzbaşı
    386 Mesaj
    Kim Yong'u sevmesem bile en iyisini yaptı. Tecavüzcüleri yaktı ve resmi kanallarda çatır çatır seyrettirdi. Saat kaç olursa olsun. İster akşam 6, ister sabah 5. Ne içerse içsin, kimseye zarar vermediği sürece ne yaparsa yapsın. Taciz etmeye bile hakkın yoktur.

Neymiş alkollüymüş, neymiş o saatte ne varmış.

Yapanları Kim Yong gibi yak bakalım, kanunlar bu kadar esnek olmasın neler oluyor görelim. Yemin ediyorum şöyle olaylarda benim bir yakın akrabam, küçük bir çocuk veya benim kızım olsa diye düşünüyorum. Ne kadar nefret edici bir durum.
    |
    |

Isterse ciplak dolassin kimseyi baglamaz. Insan olan insanligini bilir baskasinin hayatina mudahale etmez. ABD, Avrupa ve Guney Asya ulkelerinde (musluman olmayan haric ve Hindistan haric) disari bir kadin yada erkek istedigi sekilde istedigi saatte cikar ve hic bir sey olmadan geri gelir. Insanlar baskalarina karismayacaklarini daha en kucuk yasta bilirler.

Kadin ister carsafa burunsun ister anadan dogma gezsin, sapik sapiklik pesinde kostugu surece hic onemli degildir.

Yabanci ulkelerde bu yuzden vucudun dokunulmazligini savunurlar ve ogretirler. Kanunlarda buna uygun sekildedir.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Hakkını Arayan Serçe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7329 Mesaj
    [06 Eylül 2020 17:41:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Kadın’ların kocalarının yanında veya evde olmadığı takdirde içmesini doğru bulmuyorum, yalnız kadın diye gece vakti dışarda olduğu için tecavüz edilmesi doğru mu?

İsterse hayat kadını olsun isterse ev hanımı tecavüze uğraması ne demek? değil tecavüz sözlü tacize bile maruz kalmamalı, ama Türkiyede erkeklerin düşüncesi herdaim; benim karıma kızıma göz ucuyla bile bakamazlar ama ben başkasının karısını kızını yalar yutarım kafası olduğu için böyle oluyor, tecavüz eden o erkeğe tecavüz edilip katledilmesi lazım

şöyle bir olayda keşke orada bulunsam o kişiyi lime lime edip kızın/kadının doğru eve gitmesini sağlardım

|
    |

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Birazdan söyleyeceğim kesinlikle tacizciyi tecavüzcüyü aklamak değildir. Tacizcinin kadını da erkeği de psikolojik tedavi almalıdır. Olmuyorsa ilaçlarla cinsel istekleri bastırılmalıdır. O da olmadı asılmalıdır.

Gece vakti o kadar alkol almış yalnız başına bir kadın. Belki giyindiği de fahişe izlenimi yaratıyor. (Eğlenceye çarşafla gitmiş olamayacağı için söylüyorum. ) O sırada avda olan bir hayvanın pençesine düşüyor. Yani hayvanlarla dolu kafesin içine atlayan yiyecek gibi. Hırsız %100 suçlu tamam da kapıyı açık bırakana ne diyeceksin?

quote:

Belki giyindiği de fahişe izlenimi yaratıyor. (Eğlenceye çarşafla gitmiş olamayacağı için söylüyorum. )

Ümstad bu nasıl bir tespitti sübhanallah. Katır Kuturoğlu ile akrabalık var mı?
    |
    |

• Teğmen
    117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tek Sevdamız Türkiye

adamın müslüman olduğunu bilmeden islama laf atan muhalifler... diyecek laf yok.

İslam'a laf atan adamı hemen muhalif ilan edip muhalifleri(başta CHP ve diğer iktidar karşıtları) İslam düşmanı ilan eden zihniyet ... diyecek bir şeyler var.

Ben hem Elhamdülillah Müslüman'ım hemde muhalifim varmı diyeceğin? Dindenmi atacaksın?

AKP'liler dört dörtlük müslümanda geri kalanlar namussuz dinsiz mi?

Veya Tüm CHP'liler dinsiz diyebilir misin?

Dini siyasete alet etmeyi kesin artık milyonlarca insanı kategorize edemezsiniz sen ve senin gibilerin kökünün kuruması dileğiyle...

Şimdi muhalif derken şöyleydi böyleydi diye kıvırırsın hadi ordan!! diğer mesajlarınıda biliyorum senin ne demek istediğini herkes anladı kıvırmana gerek yok.

Olaya konuya gelince de ben bile gece sokağa çıktığımda sağıma soluma bakarak geziyorum ülkede ne olduğu belirsiz milyonlarca göçmen ve kendi içimizdeki birsürü pislik sapık sapkın gaspçı hırsız var. Hiç bişey yapılan suçu hafifletmez ama kendimizi korumamız dikkatli olamamız lazım.

|
    |

• Binbaşı
    1249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

quote:

quote:

Ee ne olsun yani Arabistan olma yolunda iyice mi hızlanalım ? Herkes alışsın mı bu rezil hayata ?

Maalesef bu ülke arabistan oldu. Muasır medeniyetler seviyesi hayal bile değil artık.

• Yarbay
    2895 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

quote:

quote:

Maalesef bu ülke arabistan oldu. Muasır medeniyetler seviyesi hayal bile değil artık.

Hayal hayal daha olmadık. Yani daha ölmedik. Ha olma yolunda ilerliyor muyuz ? Ne yazık ki evet.

Ancak böyle susarak,dayatılan bu hayata alışarak daha hızlı ve çabuk bir şekilde ilerliyoruz.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.