Şimdi Ara

İstanbul'da Opel Corsa D (A14xer) 1.4 Otomatik için hangi LPG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracıma lpg taktırmam gerek fakat hangi marka olduğu konusunda kararsızım.Forumda araştırdığım kadarıyla Landirenzo ve Brc öneriliyor Opel bir süre bu markaları resmi olarak kullanmış galiba.Fakat aracım atmosferik olduğu için pek problem olacağını sanmıyorum.Bildiğiniz,Arıza ışığı yanmadan aracın içinde fazla oynama yapmadan temiz ve sağlam şekilde bu işi yapacak hangi marka hangi servis var?Fiyat olarakda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
    Teşekkürler..

• 2012 opel astra otomatik.
    prins taktırdım.
    ben zamanında çok araştırdım.
    bence prins yada brc
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Arkadaşlar aracıma lpg taktırmam gerek fakat hangi marka olduğu konusunda kararsızım.Forumda araştırdığım kadarıyla Landirenzo ve Brc öneriliyor Opel bir süre bu markaları resmi olarak kullanmış galiba.Fakat aracım atmosferik olduğu için pek problem olacağını sanmıyorum.Bildiğiniz,Arıza ışığı yanmadan aracın içinde fazla oynama yapmadan temiz ve sağlam şekilde bu işi yapacak hangi marka hangi servis var?Fiyat olarakda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
    Teşekkürler..

prins dönüşümü yaptırıp tüm soru ve sorunlarınızı ortadan atın bence :)

selamlar
  • Evet prins gerçekten sorunsuz ama fiyatı beni çok aşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakangrbz -- 14 Şubat 2014; 2:23:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler.Aracıma tanıdık bir usta vasıtasıyla AKL taktım.Ustanın işçiliğine güvendim.Şu anda bir problem yok.Başta arıza ışığı yanıyordu fakat usta bunun normal olacağını söyledi ve 150-200 km sonra gittiğimde düzeltti.Şuanda Arıza ışığı yakmıyor ve gayet normal her şey.Denemelerimde şu an 26 kuruş civarı yakıyor peşin 1050 tlye taktım.
    Herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakangrbz -- 25 Şubat 2014; 7:25:17 >
  • quote:

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler.Aracıma tanıdık bir usta vasıtasıyla AKL taktım.Ustanın işçiliğine güvendim.Şu anda bir problem yok.Başta arıza ışığı yanıyordu fakat usta bunun normal olacağını söyledi ve 150-200 km sonra gittiğimde düzeltti.Şuanda Arıza ışığı yakmıyor ve gayet normal her şey.Denemelerimde şu an 26 kuruş civarı yakıyor peşin 1050 tlye taktım.
    Herkese iyi forumlar

Hayret sizi dış güçler pek etkiliyememiş. genelde başarılı oluyorlar.Yerli Malı Kararınızdan Ötürü sizi yürekten tebrik ederim hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Florya Otogaz

quote:

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler.Aracıma tanıdık bir usta vasıtasıyla AKL taktım.Ustanın işçiliğine güvendim.Şu anda bir problem yok.Başta arıza ışığı yanıyordu fakat usta bunun normal olacağını söyledi ve 150-200 km sonra gittiğimde düzeltti.Şuanda Arıza ışığı yakmıyor ve gayet normal her şey.Denemelerimde şu an 26 kuruş civarı yakıyor peşin 1050 tlye taktım.
    Herkese iyi forumlar

Hayret sizi dış güçler pek etkiliyememiş. genelde başarılı oluyorlar.Yerli Malı Kararınızdan Ötürü sizi yürekten tebrik ederim hayırlı olsun.

Pek yerli yersiz bakmadım açıkçası Atmosferik bir motor,püskürtme enjeksiyonlu ve ustam bana güven verdi. Kullanılan parçaların çoğuda yabancı ufak tefek şeyler yerli.

• Merhabalar
    Tahmin ettiğim gibi motorla gayet uyumlu ve güzel çalışıyor hatta biraz temkinliydim ama beklediğimden daha sorunsuz. Bakımları ve ayarı hariç bir sorun felan yaşamadım. Fakat tek sıkıntı biraz fazla yakıyor. Yine LPG olduğu için fazla acıtmıyor :D 1.4 4 ileri klasik otomatik olmasına bağlıyorum bunu. Şehir içi yazın 10 litre kışın 11. Şehir dışı 7 litre yakıyor LPG de.
    Konu kilitlenebilir.

• Arkadaşlar uzun dönem bilgi amaçlı olsun diye yazıyorum. Yakıt sarfiyatım üç aşağı beş yukarı aynı LPG ile ilgili herhangi bir problem yaşamadım.

• Yaklaşık 50000 km oldu. Bir sıkıntı problem şu an için yok. Ufak tefek masraflar hariç
  • Benim corsa 10 bin km de buji yiyor siz böyle bir sorunla karşılaştınız mi .

Tekleme yapıyor buji değişince geçiyor.

• Bende hiç olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.