Şimdi Ara

amazon (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
34
Favori
147.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece 1 den sonra Taksim - Nayah Reggie Bar.
  • Güzel konu. Ali Sami Yen artık yok, listeden kaldırın.
  • güzel konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Güzel konu. Ali Sami Yen artık yok, listeden kaldırın.

Bir Galatasaraylı olarak hiç fotoğrafı silesim yok ya.. haklısın.. sileyim.. :(

Bu arada illa bir semt adı yazmak zorunda değiliz, bana deyin ki, arkadaşım bu şehirdeki en eski Terzi şu mahallede yaşar, onu da yazayım.. Deyin ki bu şehirdeki şu konuyla ilgili ilk mimari yapıt, şuradaki yapıttır, onu da yazayım.. Konuya ruh katalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Ekim 2011; 13:32:01 >
  • Çok yararlı bir konu olmuş, hazırlayan arkadaşın ellerine sağlık.. Fotoğraflara bakarken daldım gitti çok etkiledi beni.. Doğma büyüme istanbulluyum ama bu konudaki yerlerin ancak birkaçına gittim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Güzel konu. Ali Sami Yen artık yok, listeden kaldırın.

Bir Galatasaraylı olarak hiç fotoğrafı silesim yok ya.. haklısın.. sileyim.. :(

Bu arada illa bir semt adı yazmak zorunda değiliz, bana deyin ki, arkadaşım bu şehirdeki en eski Terzi şu mahallede yaşar, onu da yazayım.. Deyin ki bu şehirdeki şu konuyla ilgili ilk mimari yapıt, şuradaki yapıttır, onu da yazayım.. Konuya ruh katalım..

Benim de bi GS'li olarak içimden gelmiyor ama yapacak birşey yok, TT Arena'yı ekleyelim o zaman.
    Haydarpaşa Garı olabilir.

amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 21 Ekim 2011; 0:42:30 >
  • Güzel konuymuş
  • kardeşim K.Çamlıca Köşkünün büyük resmi varmı sende wallpaper olarak kullanacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61obiy

kardeşim K.Çamlıca Köşkünün büyük resmi varmı sende wallpaper olarak kullanacağım

malesef yok :(
  • özel bi gün için 5. kat mükteşem yahu. fiyatları biraz can yakıcı fakat her gün gitmicen zaten. ayda yılda 1 de ver o kadarcık.
  • Bunun Orjinali yok mu ? Masaüstü için çok güzel bir fotoğraf bence .

amazon
  • konu cok ıyıymıs mesajım bulunsun
  • Güzel konu olmuş...İstanbul'u gidip görmemişler(ben) için iyi bi rehber.
  • amazon
    amazon
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Whisky

Tarlabaşı

amazon

ne var burada ilginç olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7.65mm

dostum bir düzeltme hidiv kasrı/çubuklu kanlıca değil..

kanlıca çınaraltı yaramaz..fiyatlar pahalı ortalık leş gibi ve gereksiz bir kalabalık var çok gürültülü..
    A.kavağı aşırı pahalıdır insanı kaba sabadır bir gelene tam geçirirler nasolsa bir daha gelmez diye..
    beykozda burunbahçe ibb tesisleri güzeldir uygun fiyata boğaz manzaralı on numara yemek yersiniz.

aynen kardeş beykoz sosyal tesisler çok uygun ve güzel manzarası var. kanlıcada biraz geçirmecidir
  • ayrıca istinye çay bahçesi , emirgan korusuda güzeldir
  • Istanbulda bu trafikte hic bi b*ka gidilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Istanbulda bu trafikte hic bi b*ka gidilmez.

orasıda doğru :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.