Şimdi Ara

İstanbul'da Kulaklık Tamircisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
22.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Emes Elektronikte halletim ben de sorunumu. 15 dakika içerisinde değiştirdiler jaki, fiyatı da 30 tl. Gayet güzel işçilikleri var.
  • kulaklık giydirmesi de yapılıyor mu acaba
  • teacher30 kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmıyorlardır sadece tamir yapıyorum kırık veya çalışmayan dışarı tamir ediyorlar ama bi arayıp şansını deneyebilirsin
  • Konuyu hortİstanbul'da Kulaklık Tamircisilatmak gibi olmasın ama benimde kulaklık tamirine ihtiyacım var. DAha önceden geçici çözüm bulmuştum oda gitti.. Model Samsung level over. Nerde yaptırabilirim
  • DJ_DISCO D kullanıcısına yanıt
    Yazıcıoğlu işhanında 2 veya 3. Katta emes elektronik var orda tamir için bir sorabilirsin Kadıköy İstanbulda
  • Arkadaşlar bende airpods pro var kulağımdan düştü yere , yere düşünce onlar mıknatıslı açılıyor falan herhalde düşünce bi anda açıldı beyaz kablo var içinde o koptu iyice baktım içine mavinin olduğu yerle aynı yerlere yapışıyorlar çok küçük birşey yani elektrikçiye götürsem lehimleseler çalışırmı ?

Mavi kabloya iyi bakın takılı beyaz kablo takılı değil yani koptumu çıktımı anlamadım ama beyaz kablonun ucunda küçük bir metalimsi birşey var lehim gerektiren birşey galiba

İstanbul'da Kulaklık Tamircisi

• Arkadaşlar qcy t1pro bluetooth kablosuz kulaklığım var sağ tarafın pili çok kısa sürede bitiyor değiştirilebilirmi bildiğiniz biryer varmıdir

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
    kadıköy de yazıcıoğlu iş hanında 2. veya 3. katta emes elektronik var orası yapabilir
  • Melih5060 kullanıcısına yanıt

evet kadıköyde dediğiniz yerde var 2 ve 3. katta. tanesini 100tl ye değiştiriyor yani çifti 200tl. Bin tl değerinde kulaklık kullanan varsa değer yoksa vakit kaybetmenin anlamı yok. kulaklığın içinde pilde yok batarya var. açtığı kulaklığı kapatamadı 2 parça eve döndüm. allah'tan çalışmıyor kulaklık

• Arkadaşlar Emes Teknoloji 1. katta. İçeri girdiğiniz kata zemin kat deniliyor :) Kulaklığımı tamir eder ümidiyle il dışından geldim ama ben bunla uğraşamam dediler. Şimdi geri dönüş...
  • Eğer hala kulaklık tamiri için hizmet teknik servis arayan varsa sesgelmiyo.com ile tamir ettirebilir. İnternet sitelerine bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanangojayev -- 9 Ekim 2022; 15:26:30 >
  • PROFESYONEL OYUNCU KULAKLIK TAMİRİ YAPIYORUZ

Bozuk hoparlör tamiri ve değişimi

Bozuk , kırık mikrofon tamiri ve değişimi

Ses ayar düğmesi tamiri ve değişimi

Kopuk, kırık, yıpranmış kablo tamiri ve değişimi

Kafa bandı tamiri ve kaplanması.

Pad (yastık / sünger) değişimi

Yazılım sorunları düzeltilmesi

Ayrıca

MEKANİK KLAVYE TAMİRİ

OYUNCU MOUSE TAMİRİ yapıyoruz.

PetekNet Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Mecidiyeköy Mahallesi Gülbahar Cad.

Meriç Çarşısı No:15 / 19

Şişli / İstanbul

Tel 0212 211 03 13

Gsm 0541 290 10 78 (Tel. & WhatsApp)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.