Şimdi Ara

istanbul da konut fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
100
Favori
47.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben böyle bir konu acmistim kapanmisti lütfen bunu kapatmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size sunu diyeyim yeni evlenip ev alanlar site vs . diye sehre 3 saat mesafeden ev almayin

Sehre yakin olsun sosyal tesisler vs olsum ev aldiginiz yerde 15 yildir beylikduzunde oturan biri olarak sunu diyeyim

Sultanbeyli denen yerden bile daha kotu pek cok acidan varin siz dusunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

Evet kura ile belirlenecek.1000 TL katılım ücreti

olmadı o zaman
  • Emin evimin sistemide iyidir.

• Arkadaşlar mesafe sorun değil diyorsanız Eaenyurtta 3+1 100 Bin TL ye ev bulabilirsiniz. Yeni bina.

• Guzel konu

• Konuyla alakasız olucak biraz ama ..

50000 civarı bir başvuru olacağını varsayarsak toplamda .. kişi başı 1.000 TL den Eder 50 milyon TL .. 50.000 kişiden 1.400 üne ev çıksa, ev çıkmayan 48.600 kişinin bankada minimum 20 gün bekleyen 48.6 milyonunun getirdiği faizi düşünün

Ticari Açıdan bayağı karlı bir iş .. Kiptaş konutlarının bu şartlar altında daha uygun fiyatlı olması gerekirdi .. kaldıki Hadımköy Ömerlide, İstanbulun dışında ..

Not: Bende başvurdum ¿
  • quote:

Orijinalden alıntı: serghat

quote:

Orijinalden alıntı: guvven

sıcak firsat altında acilmasi olmamıs bence bu konunun..

Sıcak değil ama bilmeyenler için yeni bir proje

http://www.kagithane7000.com/

Sitede bilgi yok. Nerede ve ne fiyata satılıyor biliyor musunuz?

2+1 95 m2 380den basliyordu sanırım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın adminler, lütfen konu kapanmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugun basvuru yapacaktim ama baktim 84 metrekare diyor brüt nete inince 60m2. Bende basvurmaktan vazgectim. Zaten kiraya versek 400-500 anca eder. Bana gore degmez ama asiri yogun talep var.

• http://216butik.com/

bende burada oturcam hayırlısıyla. 2+1 ve 3+1 1-2 tane vardı sitede bildiler mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Size sunu diyeyim yeni evlenip ev alanlar site vs . diye sehre 3 saat mesafeden ev almayin

Sehre yakin olsun sosyal tesisler vs olsum ev aldiginiz yerde 15 yildir beylikduzunde oturan biri olarak sunu diyeyim

sultanbeylı denen yerde yasayanlar var valla herkesın yasadıgı yere gore degısır TAPU yok evet ama oturdugum evden menmunum mustakıl en azından :)

ama ev bakmıyorda degılım hanı soyle kurkoy yenısehır taraflarından sessız sakın ulasım kolay heryere
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkacar

http://216butik.com/

bende burada oturcam hayırlısıyla. 2+1 ve 3+1 1-2 tane vardı sitede bildiler mevcut

hocam fıyatlar ne ya oyle :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: erdemkacar

http://216butik.com/

hocam fıyatlar ne ya oyle :):)

ben 2+1 i 252.000 den almıştım taşdelen metrosuna gerçi 3 sene var ama daha da değerlenir. Seneye çekmeköy metrosu açılacak orayı kullanırım ancak memnunum :)

• Arkadaşlar nakit alıcam desek 96.000 e iş bitiyor mu? Ya da 48.000 peşin 24 x 2.000 şeklinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Arkadaşlar nakit alıcam desek 96.000 e iş bitiyor mu? Ya da 48.000 peşin 24 x 2.000 şeklinde ?

Aynen hocam eger cikarsa sana tombaladan tabi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Size sunu diyeyim yeni evlenip ev alanlar site vs . diye sehre 3 saat mesafeden ev almayin

sultanbeylı denen yerde yasayanlar var valla herkesın yasadıgı yere gore degısır TAPU yok evet ama oturdugum evden menmunum mustakıl en azından :)

ama ev bakmıyorda degılım hanı soyle kurkoy yenısehır taraflarından sessız sakın ulasım kolay heryere

Hocam bir şey vardır ''yok sultabeyli insanı şöyle yok buralara kurt iner yok varoş, yok kırsal vs.''

beylikdüzü, çatalca, silivri, büyükçekmece, Esenyurt (esenyurt baya büyük bir ilçe gerçi), bu saydığım ilçelerin hiçbirinde AVM ve konut pek bir şey bulamazsınız çatalca aradan sıyrılır daha köy, kasaba tarzı doğayla içiçe ve baya bir kısmıda elit villa vs. bir yerdir.
    lakin geri kalanı ne hastanesi, ne adliyesi ne bir şeyi, ne devlet hizmeti, ne sosyal kültürel hizmeti , iş imkanı vasat yerler.

Yani konu eğer gerçekten sıcak fırsat olacaksa geleceği parlak yerler, siteler vb. bir sıralama olursa amaca ulaşır yoksa zaten milyon harcayan firmaların (reklama) yanında kıytırıktan bir konu akar gider.
    Asıl demek istediğim budur + iyi çalışılmış ve emeği verilen bir konu olup (malum ev işi bu belki 10 yıl açık kalacak konu) baya bir bilgi birikim olur hem foruma reklam veren olur (inşaat firmaları) hem de ''çapı şu an belirsiz gözükse de'' eminim burada da inşaat işiyle uğraşanlar vardır onlara vizyon kazandırır.

Lakin 24 yaşında bir İstanbullu olarak (2 yakada da bulundum) , İstanbul bana göre anadolu yakasında kadıköy- ümraniye çizgisi, avrupa yakasında bakırköy çizgisinden (çizin bu noktalardan birer düz çizgi) gerisi bildiğin gece uyumalık yatakhaneler ki
    başta beylikdüzü olmak üzere pek çok ilçeye köşe yazarı &şehir planlamacıları da da bas bas bağırıyor (yazıyor) gece nüfusu 3 milyona var kentler gündüz hayalet şehir gibi. (sosyal hayat yok, her yer beton doğa yok, kısacası modern hapishaneden başka bir şey yok) Üniversitem üsküdar'da her gün gidip geliyorum varın siz düşünün çektiğim çileyi + her gün zorunlu bir şekilde yapmak zorunda kaldığım gözlemi.

Bu arada şu marmaray kazlıçeşme yerine Yenibosna (bahçelievler veya bakırköy ilçesine bağlı aktarma noktası) denen yerde biteydi ah biteydi

Edit: imla , +konu sahibine yazayım pm atarsanız (sayfa kirliliği vs. firma adı vb. bilgi vs. gönderin mesajı sadece onlar için editlerim boşa yer kaplamayayım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 1 Nisan 2014; 23:29:48 >

• Takip
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Esenyurta 7 yil once oyle diyorlardi sultanbeyli gibi 3 sene evvel 72.5 bin tl ye aldigim residance 2+1 simdi 130 bin teklif ediyorlar kalan 1 yillik krediyi de kabul ediyorlar uzerine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru için gerekli belgelerle ilgili sayfa yok sanırım bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.