Şimdi Ara

İstanbul da kiralık araç mı toplu taşıma araçlarımı??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu Perşembe İstanbul a geliyorum gidiş dönüş Atatürk havaalanı sizce hangi şekilde daha iyi ve kolay ulaşım olur gezmek için fikri olan Varmı arkadaşlar???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nereleri gezmek istiyorsun. ona göre cevap verilir. Tarihi istanbulu gezmek istiyorsa toplu ulaşım derim ama mesela şileye sarıyere gideceksen özel derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azerr

Nereleri gezmek istiyorsun. ona göre cevap verilir. Tarihi istanbulu gezmek istiyorsa toplu ulaşım derim ama mesela şileye sarıyere gideceksen özel derim.

Öncelik bankalar caddesi zorlu center sonra tarihi yerler işte Anadolu'ya geçmek istemiyorum. Ve son dönüşte tekrar zorlu center sonra hava alanı sabah 10 geliş gece 12 dönüş mesela saat 10 gibi Atatürk havaalanına gidebilir miyim metroyla filan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

Bu Perşembe İstanbul a geliyorum gidiş dönüş Atatürk havaalanı sizce hangi şekilde daha iyi ve kolay ulaşım olur gezmek için fikri olan Varmı arkadaşlar???

Toplu tasima.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen sen ol levent-gayrettepe trafigine girme hayatının hatasını yaparsın metro akar gider.

• anlaşıldı araba kiralamamak lazım yani sağolun beyler
  • quote:

anlaşıldı araba kiralamamak lazım yani sağolun beyler

internetten Aksaray havaalanı metrosunun çalışma saatlerine bak. derim Yenikapı levent Sarıyer metrosu su gibi akar gider. özel aracı bedava verselerde binme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azerr

quote:

anlaşıldı araba kiralamamak lazım yani sağolun beyler

internetten Aksaray havaalanı metrosunun çalışma saatlerine bak. derim Yenikapı levent Sarıyer metrosu su gibi akar gider. özel aracı bedava verselerde binme.

Tamam kardeş sağol yarın yolculuk hayırlısı bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.