Şimdi Ara

İstanbul'da geniş PS2 oyun arşivi nerde bulunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre istanbul'da bulunacağım o sırada eski oyunları da rahatlıkla bulacağım geniş bir arşive ihtiyaç duyacağım...bildiğiniz yerleri söylerseniz sevinirim

Not:Kadiköy'e yakın yerler tercihim olsa da tüm istanbuL'dan söyleyebilirsiniz...

• quote:

Orjinalden alıntı: onour11

Arkadaşlar bir süre istanbul'da bulunacağım o sırada eski oyunları da rahatlıkla bulacağım geniş bir arşive ihtiyaç duyacağım...bildiğiniz yerleri söylerseniz sevinirim

Not:Kadiköy'e yakın yerler tercihim olsa da tüm istanbuL'dan söyleyebilirsiniz...

Kopya mı orjinal mi? Kopya istiyorsan Kadıköy Yazıcıoğlu taraflarını dolaş bulursun. God of War 2'nin orjinali için 3-4 hafta önce bütün kadıköy'ü dolaştım ama hiçbir yerde yoktu, hepsinde kopyası vardı. O gün en çok geçen diyalog şuydu:

-İyi günler, God of War 2 var mı?

-Var.

-Orjinal mi?

-Hayır.

-Orjinalini nerden bulurum?

-PlayStation 2'nde çip yok mu?

-PlayStation 3'te oynayacağım.

-Valla bu taraflarda zor bulursun ama biraz ara istersen.
  • bende merak ettim, mgs3 ile gow2 yi alayımmı diye düşünüyorum ama fiyatları hakkında hiç bir fikrim yok bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarppy

quote:

Orjinalden alıntı: onour11

Arkadaşlar bir süre istanbul'da bulunacağım o sırada eski oyunları da rahatlıkla bulacağım geniş bir arşive ihtiyaç duyacağım...bildiğiniz yerleri söylerseniz sevinirim

Kopya mı orjinal mi? Kopya istiyorsan Kadıköy Yazıcıoğlu taraflarını dolaş bulursun. God of War 2'nin orjinali için 3-4 hafta önce bütün kadıköy'ü dolaştım ama hiçbir yerde yoktu, hepsinde kopyası vardı. O gün en çok geçen diyalog şuydu:

-İyi günler, God of War 2 var mı?

-Var.

-Orjinal mi?

-Hayır.

-Orjinalini nerden bulurum?

-PlayStation 2'nde çip yok mu?

-PlayStation 3'te oynayacağım.

-Valla bu taraflarda zor bulursun ama biraz ara istersen.

Eğer GOW2 nin orjinalini hala arıyorsan akmerkez en altkat sony mağazasında olacaktı. Bir bak istersen.
  • korsan arşiv arıyorum arkadaşlar zaten benim aradığım oyunların orjinalleri dünya piyasasında yok:)
  • Ortalıkta Ps2 oyunları hiçbir zaman tam olarak adam gibi olmadı. PS2'nin revaçta olduğu zamanlar dahil...

Ben Ps2 oyunları için Emule kullanıyorum. İmaj dosyasını netten indirip, en düşük hızda DVD'ye yazıyorum. Piyasada görmediğim, hiç bulamadığım oyunların çoğunu oradan buldum indirdim yazdım, paşalar gibi oynuyorum
  • ben 4 sene almanya'da yaşadım orda millet orjinal oyun alıo kopya bulamıo bizim memlekette oyunun orjinali yok
  • bende de saglam bi ps2 arsiwi war. innirnet saolsun.
    bu arada tahtakale'ye de bakmani onerrim. cantalar dolusu oyun olurdu orda zamaninda.
  • tahtakaledekiler sahtekar yav ne tahtakalesi adamlar bos cd koyuyor naylonun icine
  • hepsini ayni kefeye koymak olmaz dostum. ben ps2yi ilk aldigim zamanlar hep oralardan aldim. cep numaralarini werirlerdi. oyunlarda bi sorun cikmazdi. simdi nasil piyasa onu bilemem.
  • Uzun lafın kısası korsan oyun almak için adres istiyorsunuz.

Konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.