Şimdi Ara

İstanbul'da Evlilik Teklifi Mekan Buldum. (Mihribat Korusu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayramın 1.günü istanbula geleceğim ve kız arkadaşıma evlilik teklifi yapacağım mekan olarak burayı buldum..

Link:https://www.mihrabatkorusu.com/

Ortalama 150 tl ile 200 tl arası kalkarım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 22 Eylül 2014; 23:31:01 >

• Boğaza git hocam klasiktir ama iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende o işi çarşamba günü yapıcam Allah kısmet ederse hem dogum günü hemde evlenme teklifi ikisini bir arada cıkarıcam :D
    ben sinema kapattım pasta süsleme (güller ve gül yaprakları , şamdan mum falan ) , çerez , içecek gece 22.00-00.00 arası yanı iki saat ilk girişte müzik olacak irem dericinin dans falan ederiz sonra pastayı kesicez o arada aşk tesadüfleri sever yada al yazmalım filmini oynattırcam filmin ortasında yada pasta servisini bitirip pastalarımızı yedikten sonra film başladığında teklifimi yapıcam yüzüğümde hazır
    herşey dahil 120 tl ye anlastım hem değişik bir ortam hemde az paraya çok ekşın ayrıca bas başa kalabilecegimiz mekan ortamın büyüsünü bozacak garsondu müsteriydi apaçıydı kimse olmayacak 2 saat başbaşa güzel saatler gecirmeyi planlıyorum
    daha öncede bu mekana gitmiştik çok hoşuna gitmişti farklı şeyler aklıma geldi ama hepsi cok banal basit geldi dediğiniz gibi lazerdi pankarttı artık modası gecti bence

keşke istanbulda yaşasaydınız benimki gibi birşeyler organize edebilirdiniz hatta perdede slayt falanda olabilirdi ama hazırlayamadım bilgisayarım biraz sıkıntılı ne edius nede after effect kurabildim acemice programlarlada birşey hazırlamak istemedim olacaksa ya en iyisini yapmam lazım yada hiç yapmamam lazım

edit : inşallah kafanıza göre güzel bir mekan bulursunuz. istanbulda nerelerde baktıgınızı söylerseniz mekan konusunda daha önce gittiğimiz yerlerden belki tavsiyem olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 22 Eylül 2014; 22:37:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

bende o işi çarşamba günü yapıcam Allah kısmet ederse hem dogum günü hemde evlenme teklifi ikisini bir arada cıkarıcam :D
    ben sinema kapattım pasta süsleme (güller ve gül yaprakları , şamdan mum falan ) , çerez , içecek gece 22.00-00.00 arası yanı iki saat ilk girişte müzik olacak irem dericinin dans falan ederiz sonra pastayı kesicez o arada aşk tesadüfleri sever yada al yazmalım filmini oynattırcam filmin ortasında yada pasta servisini bitirip pastalarımızı yedikten sonra film başladığında teklifimi yapıcam yüzüğümde hazır
    herşey dahil 120 tl ye anlastım hem değişik bir ortam hemde az paraya çok ekşın ayrıca bas başa kalabilecegimiz mekan ortamın büyüsünü bozacak garsondu müsteriydi apaçıydı kimse olmayacak 2 saat başbaşa güzel saatler gecirmeyi planlıyorum
    daha öncede bu mekana gitmiştik çok hoşuna gitmişti farklı şeyler aklıma geldi ama hepsi cok banal basit geldi dediğiniz gibi lazerdi pankarttı artık modası gecti bence

keşke istanbulda yaşasaydınız benimki gibi birşeyler organize edebilirdiniz hatta perdede slayt falanda olabilirdi ama hazırlayamadım bilgisayarım biraz sıkıntılı ne edius nede after effect kurabildim acemice programlarlada birşey hazırlamak istemedim olacaksa ya en iyisini yapmam lazım yada hiç yapmamam lazım

edit : inşallah kafanıza göre güzel bir mekan bulursunuz. istanbulda nerelerde baktıgınızı söylerseniz mekan konusunda daha önce gittiğimiz yerlerden belki tavsiyem olabilir

Lacivert veya doğatepe güzel mekanlara benziyor fiyatları ne kadar uçuk olur onu bilemiyorum 250 tl"yi gözden çıkardım mekan ve yemek için.

mekanlar güzel ama fiyatlar kişi başı 100 den aşağıya olmaz eğer alkol falanda girerse için içine fiyat artabilirde
    eğer anadolu yakası falan düşünürseniz mihribat korusu vardır fiyatlar öyle aşırı uçuk değil kendi aracınız varsa gidişide kolaydır bir arastırın derim gündüzüde geceside ayrı güzeldir

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende o işi çarşamba günü yapıcam Allah kısmet ederse hem dogum günü hemde evlenme teklifi ikisini bir arada cıkarıcam :D

Lacivert veya doğatepe güzel mekanlara benziyor fiyatları ne kadar uçuk olur onu bilemiyorum 250 tl"yi gözden çıkardım mekan ve yemek için.

mekanlar güzel ama fiyatlar kişi başı 100 den aşağıya olmaz eğer alkol falanda girerse için içine fiyat artabilirde
    eğer anadolu yakası falan düşünürseniz mihribat korusu vardır fiyatlar öyle aşırı uçuk değil kendi aracınız varsa gidişide kolaydır bir arastırın derim gündüzüde geceside ayrı güzeldir

Mihribat korosu"na bakıyorum beğendim burası olabilir bence,hatta burada karar kıldım.

hayırlısı olsun ozaman
    yüzük işlerini hallettinizmi ? hallettiyseniz kaça mal oldu acaba sorması ayıptır :)

• Klişeden öleceksiniz haberiniz yok
  • güzel mekandır :) istanbul ayağınızın altında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık_Uğur -- 23 Eylül 2014; 1:24:58 >
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    O değilde biz sinema biletinde 20 - 25 lira veriyoruz sinema kapatma pasta vs. 120 TL değilde 1200TL olmasın.

Bu arada mekan vsç pm alabilirmiyim lazım olur.(Nerede olacaksa?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

O değilde biz sinema biletinde 20 - 25 lira veriyoruz sinema kapatma pasta vs. 120 TL değilde 1200TL olmasın.

Bu arada mekan vsç pm alabilirmiyim lazım olur.(Nerede olacaksa?)

Bildiğin 120 tl
    Beylikdüzü tarafindaysaniz adres telefon veririm gider denersiniz ortam güzel başbaşa sinema keyfi cidden başka oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana burda evlenme teklifi etsen reddedemem, o derece güzelmiş. Bir ömür boyu mutluluklar :)
  • Hocam bi Beykoz'lu olarak Mihrabat'ı görünce direk damladım, hayırlı olsun çok güzel yer bence, arkadaşın abisi de orda sevgilisine teklif etmişti 100-120 civarı herşeyi yapmıştı ama onlar baya hazırlıklıydı kız için semtten bi grup toplamış ona şarkı söyletmiş falan o tür yani, ama dediğin fiyatlara da orası halleder senin için sanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.