Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İstanbul'da deniz manzaralı nargile cafe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
6.725
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul'da deniz manzaralı nargile cafe
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1268 Mesaj
      09 Nisan 2012 23:20:09
      pıyerlotı
      |
      |
      10 Nisan 2012 02:42:05
      Beykoza gelebilirsen Kanlıca'da Boudberg Cafe var... denizle arandan sadece yol geçiyor, birazda pahalı 25 lira sadece nargile ^redbullu çok güzel^
      Kandilli'de ise alperenler var manzara çok güzel, denize sıfır bu da, buraya gidenler için; direk deniz kenarına oturursanız ıslanabilirsiniz, ayrıca arada, canları ne zaman
      isterlerse arabaya servis veriyorlar nargile hariç...
      |
      |
    • Çavuş
      95 Mesaj
      10 Nisan 2012 03:39:46
      oba istanbul da 1 numaradır..http://obarestoran.com/ burdan bakabilirsin dostum ama fiyatları biraz tuzludur ama pazar brunch ları ve akşamları da köprüye karşı ışıl ışıl istanbulu izleye izleye nargile tüttürmek için en iyi yer bence..
      10 Nisan 2012 03:45:01
      Eminönün deyse Ağa Kapısı derim. ama mutlaka tam deniz kenarında yer bulursun
      |
      |
      10 Nisan 2012 04:28:58
      quote:

Orijinalden alıntı: e.Q-jR

oba istanbul da 1 numaradır..http://obarestoran.com/ burdan bakabilirsin dostum ama fiyatları biraz tuzludur ama pazar brunch ları ve akşamları da köprüye karşı ışıl ışıl istanbulu izleye izleye nargile tüttürmek için en iyi yer bence..

en iyisi bence
      |
      |
      Intel I7 3770K / Asus Sabertooth Z77 TUF / 4x4Gb Corsair Vangeance DDR3 1600Mhz CL8 / XFX R9 280X /High Power 750w 80+ / OCZ ARC100 120GB SSD / AOC I2269vw 21.5" FHD IPS 6Ms / G700s - G105 - Driving Force GT / Klipsch F30 Set / Yamaha Rx-v659
    • Teğmen
      218 Mesaj
      10 Nisan 2012 22:45:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: wortexxx

Cafe Haliç, Ağa Kapısı manzaraları iyidir. (Google dan bulursun adreslerini)

Ama kaliteli nargile için Beyazıt Çorlulu Ali Paşa Medresesi'ni tavsiye ederim.

her gün önünden geçiyorum hocam, ordaki çift elmanın tadı hiçbir yerde yok da, açık hava keyfi tadayım dedim. teşekkürler :D

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

Beykoza gelebilirsen Kanlıca'da Boudberg Cafe var... denizle arandan sadece yol geçiyor, birazda pahalı 25 lira sadece nargile ^redbullu çok güzel^
      Kandilli'de ise alperenler var manzara çok güzel, denize sıfır bu da, buraya gidenler için; direk deniz kenarına oturursanız ıslanabilirsiniz, ayrıca arada, canları ne zaman
      isterlerse arabaya servis veriyorlar nargile hariç...

ne yazık ki baya uzak kalıyor bana, yine de teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: e.Q-jR

baktım ve baya beğendim, belki bu sefer değil ama illa gideceğim buraya

Herkese çok teşekkürler sanırım sadece bana değil, bir çok kişiye yarayabilecek bir mesaj oldu bu.

İyi geceler.
      |
      |

• Yarbay
      2829 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Devrim

17 Nisan 2012 21:35:33
      Güncel
      |
      |
      22 Nisan 2013 20:40:21
      hortlatalım. avrupa yakasında bu tarz mekan önerebilecek varmı?
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.