Şimdi Ara

İstanbul'da Çürük Sebze Kuyruğu - Make Great Turkey Again (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
7.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

he öyle, bir avuç insan bunlar. Göz göre göre yalan söyleyecek kadar fanatiksiniz ya da yaşın çok ufak, yazık.

bırak yaş geyigini kime oy verecez siz açları doyurması için ? ağlamadıgnız gün yok forumda yoksa dersiniz tayyip erdogan gitsinde ülke batsınmı ?

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt

Sen oy verecek yaşa gelinceye kadar kim öle kim kala. Sen akp gittikten sonra ne yapacaksın bu kafayla onu düşün bence.

• quote:

Sen oy verecek yaşa gelinceye kadar kim öle kim kala. Sen akp gittikten sonra ne yapacaksın bu kafayla onu düşün bence.

senin yaptıgını veya içtigini içerim bacım iyi kafa yapıyor sende ? laf salatası çok çözüm yok boş boş post kasma var itham var

böyle bacım deyip duran, kendince tahrik etmeye çalışan senin gibi bir fanatiğe ciddi cevap mı vereyim yani? Önce kendine bakacaksın.

• avmlerde yer yok heryer tıklım tıklım araba ve insan dolu. herkesin kapısının önünde en az 2 arabası 1 traktörü var. yine herkesin cebinde en az 10bin tl lik akıllı telefon var.

bir kaç tane geliri olmayan vatandaşımızı çekip ülkeyi karalamayın. ayrıca merak etmeyin valilik gereken yardımı yapıyor reisin talimatlarıyla.

• quote:

böyle bacım deyip duran, kendince tahrik etmeye çalışan senin gibi bir fanatiğe ciddi cevap mı vereyim yani? Önce kendine bakacaksın.

ne diyeyim süleyman abimi ? resmin kadın gerçek ismin yok ... sen bana çocuk muamelesi yaparken çok rahatsın ucu sana dokununca hoppp sen kaça güreşmeyi bırak ... sizin açlıgınızı giderecek lider kim onu söyle ota moka muhalefet etmek kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

ne diyeyim süleyman abimi ? resmin kadın gerçek ismin yok ... sen bana çocuk muamelesi yaparken çok rahatsın ucu sana dokununca hoppp sen kaça güreşmeyi bırak ... sizin açlıgınızı giderecek lider kim onu söyle ota moka muhalefet etmek kolay

Alıntıları Göster

Para verseler de şu yazdiklarini yazmazdim.

Ne insanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yahu baştan o seviyede yazan sensin. O zaman sen de barış manço musun yani bu mantıkla? Şu kafaya, şu mesajlara yazdıklarım fazla bile.

• quote:

Yahu baştan o seviyede yazan sensin. O zaman sen de barış manço musun yani bu mantıkla? Şu kafaya, şu mesajlara yazdıklarım fazla bile.

erkegin kadın resmi koyması dogal mı forum ortamında ,baştan derken ? sen baştan ben erkeğim desen mesele kalmayacak.. laga luga dan ve boş muhalefetten başka bey yok sende

evet barış manço, sen direkt bana bacım diye başlamadın. Tamam. 

• quote:

evet barış manço, sen direkt bana bacım diye başlamadın. Tamam. 

ya arkadaş boş muhalif oldugun gib boş adamsın mı diyim nediyim cinsiyetin hala belli deil söylemedin baştan ben san abacım dediysem (resmin yüzünden dedim) baştan uyarsaydın mesele kalmazdı boş yere muğduriyet yaratmaya çalışıyorun bom boş tc vatndaşısın lafa geldimi iri iri laflar cümleler kuruyorsun komedi ya 

ne kadar boş ve saçma yazıyorsun. kendince tahrik etmeye çalışıyorsun herhalde. takıl kendi kendine.

• Bayrampaşa meyve ve sebze halindeki insanlarıda gelip görmenizi isterim çürümüş sebze meyveleri topluyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bayrampaşa meyve ve sebze halindeki insanlarıda gelip görmenizi isterim çürümüş sebze meyveleri topluyorlar

sen görüyormuşun bir kaç foto atta görelim

• Akşam evde ne pişeceğine pazarcı karar veriyor artık. Hayaldi gerçek oldu.

• insanları ne kadar fakirleştirirsen satın alması o kadar ucuz olur.
    bakın size herkesin anlayacağı bir örnek vereyim , birkaç ay önce yurtdışında ingiliz bir askerle sohbetim oldu , adam istanbul deyince KIZLAR ÇOK UCUZ dedi ,
    zamanında bazılarımızın babaları genelev boyadı Abd askerleri için kıbleyi bile çevirip abd donanmasına karşı namaz kıldı , bazılarımızın babalarıda o askerleri denize atayım derken hayatlarında oldu ve
    İngiliz churchill in dediği gibi , Türkleri savaşla yenemezsin , imamlarla yenersin.
  • Mars kuyruğu o. Uzaya gidecez ya, isim yazdırıyorlar.

• %80 tahmini az olmuş şu kuyruktan en az %95 oy çıkar. Oyna devam...
  • Bir kaç yıl önce olsa acırdım bunlara. Ama o başkanlık referandumuna EVET verdiler ya, içimde 1 gram acıma yok bunlara.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.