Şimdi Ara

İstanbul'da Çürük Sebze Kuyruğu - Make Great Turkey Again

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
7.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 54
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • captain_turkiye (7 mesaj) mokoko_TR (7 mesaj) lucklucki (3 mesaj) muammer816 (2 mesaj) sabe (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (53 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
191 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İstanbul'da Çürük Sebze Kuyruğu - Make Great Turkey Again
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu kuyrukta seçim yapılsa %80 Akp çıkacağından, müstehak dediğim kuyruk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1419oguzhan -- 17 Şubat 2021; 0:0:56 >

• Eskiden olsa gazeteler mansetlerden enflasyon, issizlik, gecim sikintisini dusurmezlerdi. Simdi tum gazeteler sahsinin yalakasi oldugu icin hicbir yerde bu haberler yapilmiyor. Hatta uzerine milletle dalga gecercesine anasayfa haberleri yapiliyor. "Alisveris'e tok karinla gidin" deniyor. Yazik... 

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/20/30/d1/2030d18488479791a067af76ff07a48b.jpg&t=0&width=480&text=1

taze sebzeleri stok yaparak saklayan ve milleti çürük sebze kuyruklarında mağdur eden cehape zihniyetini kınıyorum. bay kemal sen kimsin yaaa?

Artık evlerde en çok yapılan yemek türlü yemeği oldu.....

Biraz çürük pırasa,biraz çürük kereviz, biraz çürük bakla...ezik domates te varsa ne ala...

akşam yemeği çıktı... 

Tişikkirler akp...

Sadece AKP'liler fakirleşse umursamazdık ama bürokrasiyetçiler dışında herkes fakirleşiyor.

AKP alım gücümü düşürüyor, benden daha fazla vergi alıyor, bireysel özgürlüklerimi kısıtlıyor, bana atalarımdan kalan ülkeme milyonlarca mülteci dolduruyor. (Tıpkı ABD Demokratları gibi)

Gitmeyi hakediyorlar, gitsinler diye de İYİ'ye kafamla vuracağım mührü.

• Binbaşı
    1207 Mesaj

taze sebzeleri stok yaparak saklayan ve milleti çürük sebze kuyruklarında mağdur eden cehape zihniyetini kınıyorum. bay kemal sen kimsin yaaa?

• Yarbay
    3280 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2288 Mesaj

Artık evlerde en çok yapılan yemek türlü yemeği oldu.....

Biraz çürük pırasa,biraz çürük kereviz, biraz çürük bakla...ezik domates te varsa ne ala...

akşam yemeği çıktı... 

Tişikkirler akp...

• Teğmen
    249 Mesaj

Sadece AKP'liler fakirleşse umursamazdık ama bürokrasiyetçiler dışında herkes fakirleşiyor.

AKP alım gücümü düşürüyor, benden daha fazla vergi alıyor, bireysel özgürlüklerimi kısıtlıyor, bana atalarımdan kalan ülkeme milyonlarca mülteci dolduruyor. (Tıpkı ABD Demokratları gibi)

Gitmeyi hakediyorlar, gitsinler diye de İYİ'ye kafamla vuracağım mührü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 16 Şubat 2021; 17:24:13 >
  • Binbaşı
    1539 Mesaj

Eskiden olsa gazeteler mansetlerden enflasyon, issizlik, gecim sikintisini dusurmezlerdi. Simdi tum gazeteler sahsinin yalakasi oldugu icin hicbir yerde bu haberler yapilmiyor. Hatta uzerine milletle dalga gecercesine anasayfa haberleri yapiliyor. "Alisveris'e tok karinla gidin" deniyor. Yazik... 

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/20/30/d1/2030d18488479791a067af76ff07a48b.jpg&t=0&width=480&text=1
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

Kuyruğa girip malum kişiyi eleştirsem büyük ihtimal tepki görürüm. O yüzden müstehak diyorum

• Yarbay
    2593 Mesaj

Oyum akebeye

http://store.donanimhaber.com/f7/60/55/f76055042dd3ed7b0f9e534317e07fb6.jpg
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TRkronos

haftaya marul da gelecek...

|
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Romanitas

Bu mesaj silindi.

Hocam bu insanların aklı yok mu? Kedi bile bir gün yemek vermeyince yüzüne bakmıyor bu insanların ağzı açlıktan koktuğu halde hala ak parti diye sayıklıyorlar. İnsanda biraz düşünme, idrak etme yeteneği olur ama bu kitlenin hepsi o yetilerden mahrum gibi görünüyor. Zihinleri bulanmış, mantıklı karar veremiyorlar. Sırf müslüman (!) diye gidip de dan diye adama oyu basarsan o adam senin gibi bir seçmen kitleye sadece oy gözüyle bakar, halinden anlamaz. Yazık, ülkenin geldiği durum vahim. Ama bu durumdan en çok etkilenen taban kitle, hala bu durumun sürekliliğine katkıda bulunuyor.

|
    |
  • Yarbay
    3902 Mesaj

Bunu fanatik akplilere göstermek lazım ama baksalar bile görmüyorlar ki. Forumda bile insanlarda para olduğunu, kimsenin asgari ücret almadığını falan söyleyenler var.

Ek olarak halk da bu şekilde yaşamaktan memnun. O kuyruğa gidip sorun, yarısından çoğu hala "oyum akpye" diyecektir.

• Yarbay
    16923 Mesaj

Açlıktan gebersinler.Sizemi düştü bunların derdi.Tek tek konuş bunlarla oyum reise derler.

• Binbaşı
    1821 Mesaj

Ne ekersen onu biçersin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Yaşlanınca kaaavvede oturup sen bilmezsin yeğnim diye anlatmayanda ne olsun.

|
    |
  • Yarbay
    3688 Mesaj
    Yav birakin soyle konular acmayi artik oradakilerin hepsi memnundur halinden tantanasini yapmak bize mi dustu amaaan . Gecen gordum buna benzer bir kuyruk bizim orda hava da -5 derece falan, yanlarindan tok kapi sesli aracimla gulerek gectim Onlar memnun hallerindeeen ben de memnunum halimden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 17 Şubat 2021; 7:4:17 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1471 Mesaj
    dinsizin hakkından imansız gelirmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    [07 Haziran 2021 14:20:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

ne ekersen onu biçersin durumu  

|
    |
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Su tutan itfaiyenin hortumunu..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.