Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İstanbul'da 1800TL'ye daire bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vo0O Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul'da 1800TL'ye daire bulamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3795 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nonamenouser

Asgari ücretle geçinilebileceğini iddia edenler nerede beyler? 1800 liraya daire bulamıyorum bir el atın çomar kardeşlerim.
    asgari ücretle geçinilir diyenlerin hepsi +45 Koyu akpartili her şeyde akp yi destekleyen tayfa.
    Donanım haber gibi bir siteye böyle bir şey yazman saçma.Zaten buradaki herkes biliyor geçinilmedigini.

Soruna gelirsek,
    şirinevler de meydana, metroya 10 dk yürüme mesafesinde eşyalı 20 senelik 2+1 evi 1350 ye kiraya verdik geçen.

Şirinevler pek iyi bir semt değil biliyoruz , alıntılayıp da laf etmeyin
    |
    |

1700 giriş(sokaktan 1 m yüksekte kalıyor) kat e-5 çok yakin metroya da faturasız dediğin nasıl oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sonerason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3+1 olsun rezidansda olsun yanında ufak avm olsun arada gidip yemek yiyieyim kafa dağıtayım dersen bulamazsın tabi.1+0 neyine yetmiyor bilader ?

Orijinalden alıntı: ertunc23

3+1 olsun rezidansda olsun yanında ufak avm olsun arada gidip yemek yiyieyim kafa dağıtayım dersen bulamazsın tabi.1+0 neyine yetmiyor bilader ?
    1+0 arıyorum zaten.
    |
    |
    ustam! aklım firarda. gözbebeklerimde müebbet hüzün, dilimde ay kesiği bir yara, düşüm kırık dökük, bir öksüzün omuzlarında sukut. yüreğim sana emanet sıkı tut. tut ki, kancık pusulara düşmesin. bir hain kurşunu gelip deşmesin. ustam, ne zaman o senin bildiğin zaman, ne sevda gördüğün masallardaki. eskiden, halı tezgahında dokunurdu aşklar, nakış nakış, körpe kız ellerinde.mendillere yazılırdı isimler, yüreklere kazılırdı gizlice. sevdalılar asil ve de yürekli. sevdalar, kavgalar iki kişilik. oysa şimdi;çorak gönüllere ekiliyor sevdalar seher vakitlerinde. meşru sevdalardan, gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara, günahkar gecelerden. beni herkes sevdaya asi sanır, oysa aşk, beni nerde görse tanır, hasret tanır, zulüm tanır, ölüm tanır, yüzüm yüzümden utanır. yorgunum ustam; ne katıksız somun isterim senden, ne bir tas su, ne taş yastıkta bir gece uykusu. var gücünle asıl sükunetime, çığlığım kopsun, uzat ellerini güneşe dokun, uyandır uykusundan, tut yüreğimden ustam tut. tut beni, sür güne...
  • Android Developer
    145 Mesaj
    Senin ilacin umraniye hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

konuyu açan arkadaş baslikta 1800 tl icine faturalari aidati eklemiş o anlamda dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    issizmanyak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    I7 8700k - Z370 MSI Gaming Carbon AC - ASUS ROG STRIX 1080 Advanced Edition - 16GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 - Corsair H115i Pro RGB - EVGA 650 Watt G3 Modular - NZXT H700i - SAMSUNG 850 EVO 120GB - SAMSUNG 860 EVO 500GB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K G-SYNC 165Hz IPS - Logitech G430 - Logitech G710 Brown - Corsair M65
  • Yarbay
    2973 Mesaj
    Afedersin ama 20 yıllık metroya uzak binalara 2.000 istiyorlar, senin isteklere baksak yakın bile değil.

|
    |

Orijinalden alıntı: basicodemine

Senin ilacin umraniye hocam
    Arıyorum, bulabilirsen bana gönder sahibinden de bulamadım
    |
    |
    ustam! aklım firarda. gözbebeklerimde müebbet hüzün, dilimde ay kesiği bir yara, düşüm kırık dökük, bir öksüzün omuzlarında sukut. yüreğim sana emanet sıkı tut. tut ki, kancık pusulara düşmesin. bir hain kurşunu gelip deşmesin. ustam, ne zaman o senin bildiğin zaman, ne sevda gördüğün masallardaki. eskiden, halı tezgahında dokunurdu aşklar, nakış nakış, körpe kız ellerinde.mendillere yazılırdı isimler, yüreklere kazılırdı gizlice. sevdalılar asil ve de yürekli. sevdalar, kavgalar iki kişilik. oysa şimdi;çorak gönüllere ekiliyor sevdalar seher vakitlerinde. meşru sevdalardan, gayrı meşru acılar doğuyor kundaklara, günahkar gecelerden. beni herkes sevdaya asi sanır, oysa aşk, beni nerde görse tanır, hasret tanır, zulüm tanır, ölüm tanır, yüzüm yüzümden utanır. yorgunum ustam; ne katıksız somun isterim senden, ne bir tas su, ne taş yastıkta bir gece uykusu. var gücünle asıl sükunetime, çığlığım kopsun, uzat ellerini güneşe dokun, uyandır uykusundan, tut yüreğimden ustam tut. tut beni, sür güne...
  • Binbaşı
    1483 Mesaj
    Geçen gün arkadaşım Bayrampaşa`da pislik dolu mahallede, 35 yıllık dedesinden kalma 1+1 rutubetli evini 1200`e kiraya verdi. Çok zor hocam.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.