Şimdi Ara

İstanbul Cadde Ve Sokaklarındaki Minik Tepecikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bunlara kasis denilmez. Olsa olsa tepe denir. Aracın içini 5 kişi doldurunca o kasislerden birine denk gelirseniz, alttan gelen o sürtme ve dank! diye gelen vurma sesi ile bütün tüyleriniz diken diken oluyor. O aracı alırken yaptığınız heyecan, o kredi çekerken verilen kağıtları imzalarken yaşadığınız gerilim film şeridi gibi gözünüzün önünden geçiyor, o aracın içindeki "eyvah" sesleri sizi sizden alıyor. O esnada ne kadar sakin biri olursanız olun birden bire sinir krizi geçiriyorsunuz. Olmaz olsun böyle kasis. Yazık günah yemin ederim.

Bu da böyle bir anımdı. İçimi dökmek istedim kusura bakmayın.

• Hendek ve surları diyorsunuz.

Zira araç yavaşlatmak için olsa o şekilde olmaz.
  • devletin polisi gorevini yapmadıgı icin yolları sıra daglara cevirdiler. kendileri bir yerlerde kebap yiyecek diyei hız kontrolu yapmayacak diye heryer de kasisler var, dediginiz gibi kasis denmez. bazıları zıplatıyor aracın icinde. ne desek bos bu hukumete hayırlısı bakalım.
  • Hele antakyada mahalle araları parke taşı hiç biri oturmamış yere yol çok düzgünmuş gibi birde kasis koyuyalar küfür ederek geçiyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence az bile yapıyorlar mahalle arasında 80-100 le gidenler var.
    eğitemiyorlar zorla bişiler yaptırmaya çalıyorlar.
  • Leonda 5 kisi varsa banko surtuyor capraz gecmedikce, su ana kadar 3-4 defa surtmusumdur.. Mahallemdekilerin bi kismini revize ettiler, yumusattilar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanla özelliklerini kaybediyorlar zaten.

Ama bunlar da olmasa, mahalle içinde veya sokak aralarında deli gibi araç kullananları kim yavaslatacak?

Normal kullananlar da, o tipler yüzünden bunları çekiyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben niye daçya aldım boşunamı

• trafik vakfı çekicisini taşırken her tümsekte sürten c4 aklıma geldi. Beylikdüzü özellikle tümsek konusunda abartmış durumda
  • O tepeciklere 300 binlik sedan araçlarla girdiği düşün, evlat acısı ile denk olabilecek seviyede acır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Hendek ve surları diyorsunuz.

Zira araç yavaşlatmak için olsa o şekilde olmaz.

Kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

devletin polisi gorevini yapmadıgı icin yolları sıra daglara cevirdiler. kendileri bir yerlerde kebap yiyecek diyei hız kontrolu yapmayacak diye heryer de kasisler var, dediginiz gibi kasis denmez. bazıları zıplatıyor aracın icinde. ne desek bos bu hukumete hayırlısı bakalım.

Kasisle polisin ne alakası var şehir içinde çoğu yerde zaten eds var hız kontrolü için polise gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shintai

Zamanla özelliklerini kaybediyorlar zaten.

Ama bunlar da olmasa, mahalle içinde veya sokak aralarında deli gibi araç kullananları kim yavaslatacak?

Normal kullananlar da, o tipler yüzünden bunları çekiyor maalesef.

Hocam valla sokakta giderken her aracın önünden bir yaya, her binanın çıkışından çoluk çocuk fırlayacakmışcasına dikkatli gidiyorum ama bu yapılan kasis demeye bin şait isteyen şeyler insanın içini acıtıyor. Hem de daracık bir sokak, sağlı sollu araba park ediyor ve hız yapmaya zaten müsait olmnayan bir yer.
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde kullanıyorum. Temkinli kullananlar öngörebiliyor ne olabileceğini. Vicdan azabı çekerim sokak arasında bir hayvana çarpsam bile, kaldı ki bir insana çarpsam ne halde olurum (hatamdan ötürü elbette).

Bir önceki mesajımda dediğim gibi, diğerleri yüzünden, düzgün kullanan insanlar da etkileniyor. Ama güvenliği sağlayabilecekse gönlüm razı gibi.

• hadi bizi düşünmüyorlar karıncaları düşünsünler yazık değil mi hayvanların yoluna dağ dikiyorsunuz insafsızlar?
  • adamlar size sehir ortasinda arazi heyecani getiriyor, onu da begenmiyorsunuz. nankorler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.