Şimdi Ara

İstanbul Buluşması Sonrası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sonraki buluşmada bowling turnuvası yapılabilir mesela.. katılımcılar birbirini tanıması ve kaynaşması açısından güzel olur..
  • İsimleri yapacak arkadaş msn den bana gelsin
    gisil61@hotmail.com
  • akreap neyını ornek alıım Allah(c.c) ıcın yaww.bızımkı kadar cok katılım oldu da sankı sımdı atıyosun ortaya..bızımde o kadar az nufusumuz olsaydı bız de ole yapardık
  • evet bulusma güzel oldu.. ve resimler iyi... suan. 40 dk olay1da dogru izmirin resimleri ne kadar gec geldi hat1rlay1n....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 5 Aralık 2004, 18:44:20 >
  • İSTANBUL BURADA !

İZMİR NERDESİN...
  • diğer bir makine daha vardı resimler laptopa verilmişti asıl o resimleri bekleyin

akarmerve pm den mailini yazarsan 2 resminide yollayabilirim ok
    istek üzerine resmin kalkmış ama kendi bilgisayarına istersen bana özelden mailini yaz yollayım ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 5 Aralık 2004, 18:49:13 >
  • ya laf atanları takmayın.. inşallah bi gün istanbul+ izmir karışık bir buluşma yapabiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 5 Aralık 2004, 18:48:23 >
  • hasarat anca ıstanbul ızmır karısık kavga cıkar..hele ıskı gelırse yandık
  • hmm o da dooru
  • gerçekten de güzel buluşmaydı.
    bu organizasyonu düzenlemede özverili çabasından dolayı grafiker'e teşekkür ederim.

YÖNETİM İSTİFA !
  • iski bunu neden orda gun un yuzune solemedın .dırstınmı yoskam
  • GENEL TÜRKİYE BULUŞMASI 2005 YAZ SEZONU...

• arkadaşlar mirci olanlar irc.undernet.org serverinden #donanımhaber adlı odaya girebilirler.aynen yazıldığı gibidir donanimhaber değil donanımhaber odası ok gelin bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 5 Aralık 2004, 18:56:32 >
  • arkadaşlar 3 nuamra benim
    10 numara iski
    12 numara gün
    diğer gelenler kendilerini numara ile tanıtırsa iyi olur
    yanlışlık yapmayayım
  • ben 2465346 numaralı yım...
    6 numarayım galıba
  • 5 numara da enderc
  • xulux ben gıremıyorum yaaa
    baska server da yokmu...
  • Ya abilerim sayenizde çok güzel bir gün geçirdim.Hepinize çok ama çok teşekkür ederim.Sizi seviyorum.İski abicim ne kadar muhalefet etsen de seni de seviyorum
  • ben 4 numaray1m arkadaslar......
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.