Şimdi Ara

istanbul bitmiş beyler (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
4
Favori
6.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehirliler genelde İstanbul'dan nefret ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sözleşme Okumayan Adam

al sana bir lise 1 öğrenci profili. bende az önce facebookta dolaşırken gördüm şaka gibi gerçekten.

https://www.facebook.com/gfk.bugrademirel?fref=nf

Çocuğun profilde aşşa inin, bu tayfa bela diye yazdığı resim var. Resimde en altta oturan çocuğa bakın
  • 20 senedir Zeytinburnu'nda yaşıyorum, başıma böyle şeyler gelmedi. Ben böyle şeyler yaşanmıyor demiyorum, yaşanıyordur ama öyle köşebaşında falan olduğunu görmedim. İlkokulda da birkaç belalı tip vardı, şu an ilkokuldan konuştuğum birçok arkadaşım var hepsi iyi insanlar. O belalı tipler abartıldığı kadar fazla değil ama onlar da gerçekten sorun çıkaran tipler olunca bir önyargı oluşuyor.
    Bana sorarsan Zeytinburnu gittikçe gelişiyor, gecekondular yok denecek kadar azaldı. O abartılan olaylar yaşanmıyor. Her yer sitelerle dolmaya başladı ki fiyatları uçuk derecede. Bahsettiğin kadar kötü olsaydı böyle olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ritualist

istanbula disardan alimin durdurulmasi gerek artik.mumkunse sadece ege insani gelsin.

Geçen gün egeliler kendini beğenmiş diyen arkadaşa sesleniyorum haklıymışsın kardeşim. Posta bak. - basabilseydim keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbula git 3 gün, Sultanahmet Kadikoy Taksim Bakirköy gez cik git, yeterde artar bile. Ben istanbulda yasarken hic kötü görmiyordum, 20 sene yasadim halbuki. Yurtdisina yerlestim su an istanbula geldigimde ne kadar bitik bir yer oldugunu görüyorum.
  • Nerede oturduğuna bağlı.Sen şimdi bebekte otur bak bakalim nasil şehirmiş İstanbul.

• quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

quote:

istanbula disardan alimin durdurulmasi gerek artik.mumkunse sadece ege insani gelsin.

Geçen gün egeliler kendini beğenmiş diyen arkadaşa sesleniyorum haklıymışsın kardeşim. Posta bak. - basabilseydim keşke.

Egeli değilim ki ben
  • İstanbulun tadini cikartamayan bi asosyal daha.
    Begenmedigin istanbula gelen turist sayisina bak bide begendigin yerin turist sayisina. Gezmesini yemesini icmesini bilene istanbul adeta cennetir. Pc basindan bunu anlamak mumkun degildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

:D

adam gülüyor bi de
  • quote:

Ya öyle örnekler veriyorsunuz ki, sanki Türkiye cumhuriyeti değilde Türkiye imparatorluğunda yaşıyoruz ve başımızda bir diktatör var?
    Abi bu nasıl bir öneri sadece ege insanı gelsin(miş) Böyle bir şeyin asla mümkün olmayacağını biliyorsun sende.
  • 16 Yıldır istanbuldayım sadece 1 tane torba çeken gördüm.Yer fındıkzade
  • Sana katilmamak elde degil hocam. İstanbula gittigimde seninde bahsettigin etkenler beni boguyor, icimi sıkıyor resmen. İstanbulda yaşamak için bayağı bir zengin olup elit kesimlerde bulunmak lazım yoksa hiç çekilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Wroughton Craig

quote:

Ya öyle örnekler veriyorsunuz ki, sanki Türkiye cumhuriyeti değilde Türkiye imparatorluğunda yaşıyoruz ve başımızda bir diktatör var?
    Abi bu nasıl bir öneri sadece ege insanı gelsin(miş) Böyle bir şeyin asla mümkün olmayacağını biliyorsun sende.

Başımızda gerçekten bir diktatör var zaten.Evet mümkünse sadece Ege insanı gelsin Karadeniz insanı da belki listeye alınabilir ama bu şehir daha fazla Kürdü Arabı kaldıramaz kusura bakma.
  • Ben Zeytinburnu'nda yaşıyorum ne desen haklısın.

• Ne kadar fazla olursa olsun parasıyla dahi yaşanabilecek bir şehir olmadığı konusunda bende hem fikirim. Trafik tek başına yeter ve multi milyoner dahi olsan bu trafiği her daim helikopter veya özel uçakla atlatmak mümkün değil. Günü birlik veya kısa süreli tatil amaçlı geziler için ideal yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

atasehir ferhatpasadayım gayet rahatım sahura kadar sokaklarda takıldıgım olduu kayısdag ,inönü.bu yerler iyidir

KAYIŞDAĞINDA OTURUYORUM. KATILIYORUM
  • fakir fukara için kötü tabi...
  • istanbul bence mis gibi tabi besiktas ve kadikoy birazda sisli taksim civari ve tabikide sultanahmet civari birazcikta florya tarafi gerisi cop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

arkadaslar ben dogma buyume istanbul'da yasamıs biriyim. liseyi yatılı okumaya başladığımdan beri istanbul'a sadece kurban bayramı, 15 tatil ve yazın 15 gün geliyorum(lise 4 e gectim)
    oncelikle havası ayrı bunaltıyor, dısarısı gürültüsü kalabalıgı pisligí ayrı bunaltıyor( istanbul'da yasıyorken farketmiyosunuz -veya son 3 yılda cok arttı- ama baska yerden gelince insan yasayamıyor)
    fakat asıl konu bu degil, ortam cok rezil
    kosebaslarında bonzai icen cakmak gazı ceken gencler dolu. bır ara sokaga gırdıgınızde bunları cok rahat goruyorsunuz
    gece vakti o ara sokaklarda basınıza ne geleceği mechul.
    insanlar iyice arsız olmuş. ve de cok sacma tipler var
    ailem zeytinburnu'nda yasıyor, sokaga cıktıgınızda Türkce den daha cok farklı diller konusan insanlara rastlıyorsunuz
    ve pahalı bir sehir. gereksiz pahalı. param var Allah a sukur ancak paramın olması bosa savuracagım anlamına gelmez. mesela bir lokantada 100 lira hesap bırakırım bu bana koymaz ama harbi yemek yedim derim, burda bi lokantaya 50 lira bıraktım icime oturdu
    verdiginiz paranın karsılıgını alamıyorsunuz
    ve bugun eskısehır'e donmek ıcın otogarda otobusun kalkmasını beklerken sıgara iciyodum,yanıma torbacı geldi ilk anlamadım adam bi anda elini ac fln demeye basladı. cantası vardı bi baktım sırınga vs envai cesit mal. yok fln dedim gitti
    yani uyusturucu falan cok kolay temin edilebiliyor ve ılkokul arkadaslarımın anlattıklarına gore liselere kadar bulasmıs bu torbacılar
    elinizde imkan varsa bi cıkın dıger illeri gezin , eskisehir iyi bi tercih olur
    bi daha istanbula gelmek istemeyeceksiniz

1 gece istanbul da kaldım sonuna dibine noktasına kadar katılıyorum. istanbul türkiye nin en pislik kentidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

istanbul bence mis gibi tabi besiktas ve kadikoy birazda sisli taksim civari ve tabikide sultanahmet civari birazcikta florya tarafi gerisi cop

taksim mi :D, istiklal falan full meyhane cami var istiklalde orda az oturayım dedim. çıkarken işte nolduysa bi sokağa girdim kerhane sokağı herhalde. yukardan travestiler gel fiyatta anlaşırız falan diyor. bütün sokaklar hapcı otcu bonzaici dolu. bu kadar yozlaşmış bir kent görmek imkansız. avrupa nın türkiye nin incisiymiş peh.

kalabalık çok, her taraf pislik. 22 den sonra belki büfeler içki satmıyor ama, sokağın göbeğinde bonzai satılıyor. fuhuş pazarlığı yapılıyor. türkiye nin en pis kenti istanbuldur.

yozlaşmanın hüküm sürdüğü bir kenttir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.