Şimdi Ara

İstanbul Bilişimden laptop almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul bilişimde teknosada gördüğüm laptop 150 tl daha ucuz. Sizce 150 tl ucuz diye netteki bir siteden almak mantıklımı? Yani bi sorun olduğunda laptopta gidip teknosa elemanlarına sorabilirim. Ancak istanbulbilişimden aldığımı nasıl sorcam?

Birde en önemlisi bu siteden laptop nasıl alınıyor? Baktım kredi kartı ve havaleye tıklanmıyor sadece mail order var. Mail order nedir nasıl alınır?

• Okuduklarım kadarıyla forumda iyi bir izlenim bırakmadı bende..

Ürünü var gözüküyor ancak ödeme ertesi beyfendi o ürün kalmamış hikayeleri..

Neyse..Okuduklarım sadece bunlar..Kişisel alışverişim olmadı..
  • bildiğin dolandırıcılar..uzak dur...
  • aldığın ürünün garantisini sadece kendileri veriyor...

yetkili servis, distribütör garantisi yok yani...
  • Ama fiyatı çok ucuz geldi Peki EXA nasıl? Ora iyi galiba ama sonuçta yine netten almış olcam. Çok kararsızım çok hem hangi bilgisayarı alcağıma hem nerden alcağıma
  • bende bir ürün almayı düşünüyordum ama forum araştırmam sonucu ve netteki yorumlar beni kuzey kutbundan beter etti
    yinede gidip görüşecem gittiğimde sorduğum ürünlere elimizde yok şunu verelim derlerse koşarak kaçar hiç bir yakınımada önermem siteyi
    gerçi var ürün desede bayağı düşünceliyim 2 gündür okuduklarım korkutuyor beni

forumda firma yetkiliside var ama bu yazılanları pek görmüyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmrn35

Ama fiyatı çok ucuz geldi Peki EXA nasıl? Ora iyi galiba ama sonuçta yine netten almış olcam. Çok kararsızım çok hem hangi bilgisayarı alcağıma hem nerden alcağıma

e aletleri kendileri getirtip araya kimseyi sokmayınca ucuza geliyor doğal olarak...

exadan pek şikayet duymadım şimdiye kadar fakat alışveriş yapmış biri cevap verirse daha iyi olacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

aldığın ürünün garantisini sadece kendileri veriyor...

evet böyle bir olay var sanırım
    firma yetkilisi hem bu forumda hemde netteki sitelerde yok 300 küsur servisimiz var türkiye genelinde diyor ama bir sorun çıkınca kimi muhattap bulacaz bilmiyorum
    birde markanın garantisi niye yok bu firmanın sistemi ne ?
    bozuk ürün getirip satıyorlar mı yamni niye sadece kendisi garanti veriyor bilgilenmek için soruyorum
  • ist bilişim doğubankın kurumsal hali.yani garantisi benim olayı.gerçi distribütörün garantisi de tam garanti değil ya neyse.exa iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN

quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

aldığın ürünün garantisini sadece kendileri veriyor...

evet böyle bir olay var sanırım
    firma yetkilisi hem bu forumda hemde netteki sitelerde yok 300 küsur servisimiz var türkiye genelinde diyor ama bir sorun çıkınca kimi muhattap bulacaz bilmiyorum
    birde markanın garantisi niye yok bu firmanın sistemi ne ?
    bozuk ürün getirip satıyorlar mı yamni niye sadece kendisi garanti veriyor bilgilenmek için soruyorum

türkiye'de garantiyi marka vermez, ithalatçı verir...(koyuncu, boğaziçi, kvk, genpa vs vs)
    bunlar da ürünü ithalatçıdan almayıp, kendileri getirdiği için garanti olmuyor...
    ayrıca ithalatçı firma ürünü getirince bana göre sabit, bildiğimiz standart ürünleri getirecektir, fakat bu tür bi sistemde hangi ürünün ne şartlarda nerelerden alınıp gelindiği muammadır...

• istanbul bilişim bir mecidiyeköyde var birde kadıköydeki yerini biliyorum bi ara orayla bir alışverişim olacaktı ama ürün stoklarında yokmuş oyüzden olmadı çok ii ilgileniyorlar mail order da şu sen kart numaranı veriyorsun onlar kendi pos cihazlarından tahsil ediyolar parayı tabi ne kadar çekerler onu onlar bilir sakıncalı iş yani en iisi gidip yüz yüze yapmak alışverişi ve bi sorun olduğundada gidip yerinden hallettirirseniz ii olur diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.