Şimdi Ara

İstanbul Bilişim'den konkordato açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
0
Favori
4.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 72
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • drjacob (3 mesaj) joven (2 mesaj) MERNEPTAH (2 mesaj) alemburda34 (2 mesaj) cahitb (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (6 mesaj) (18 mesaj) (8 mesaj) Uygulama (35 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> İstanbul Bilişim'den konkordato açıklaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    180 Mesaj
    Açıklama ayri komedi. Gerci bunlar ayni sistemle 8 yildir nasil is yapiyorlar orayı sorgulamak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3530 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    REM1903

8 10 sene önce Samsung bir televizyon almıştım, gayet memnun şekilde kullandık bu zamanlara kadar.

O zamanlar gerçekten çok iyi alternatif olmuştu, son zamanlarda ise gerçekten çok şikayet vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6387 Mesaj
    yıllardır aynı mimli firma istanbulbilişim,hiç almadım adını bile telafuz edenlere sakın ha almayın dedim
    |
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj
    2. Bunu yazan tosun okuyana k.sun vakası. madurlardan biri olup son anda yırtan biriyim.
    |
    |
  • Yarbay
    6716 Mesaj

Ben bu adamlara ömrüm billah hiç güvenemedim. En son 2015 yılında gittim de şişli mağazalarında bir ürün sordum yoktu.

Düşün sipariş geçmiyorum evden gidip ta karşıya bunlara varıyorum. Sonra zaten sildim gitti.

qp, itopya, istanbul bilişim sonra başka bir tane daha vardı ucuz ucuz getiriyorlardı aylarca bekliyordun, bunlar zaten fare kapanı gibi birşey.

Ha ben çok mu akıllıyım, ben de ikinci elde dolandırıldım, bu hayatta öyle yada böyle hepimiz zarara giriyoruz çünkü ülkenin ticaret ahlakı ve piyasa çok boktan.

Başka ülke olsa bu kadar dolandırılır mıyız acaba? adam gibi ikinci el oem ürün, araç vs bakıyoruz her yer dolandırıcı çakal çukal dolu.

Sıfır aldığın şey bile refurbished çıkıyor ister araba olsun ister donanım. Bir sürü iade ürünü alıp yine başkasına kaktırıyorlar.

|
    |
    Ben de az daha magrusr olurdum ama şükür olmadım. 1.5 ay önce sipariş verdim, ürün stotka gözüktüğü halde 1 ay sonra bile kargoya verilmeyince iptal istedim parayı 15 gün sonra eksiksiz iade ettiler
    |
    |
  • Teğmen
    191 Mesaj
    Amcam buraya para kaptırdı. 3 aydır alamadım diyordu.Sonra geri alabildi mi bilmiyorum. Açık ve net dolandırıcılık sitesi
    |
    |
  • Binbaşı
    1208 Mesaj
    Sonunda patladı

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Yalan söylüyorlar 4 Ay ürün siparişi bekledim göndermediler en sonunda bağıra çağıra iptal ettirdim. Uzak durun bunlardan...
    |
    |
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    Hala satış yapıyorlar, kayyum atatıp iflas da ederse yandı millet.

|
    |
  • Binbaşı
    1014 Mesaj
    Bu eticaret sitesine ilk gününden beri ısınamamıştım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj

haydi abbas vakit tamam akşam diyordun işte oldu akşam

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2484 Mesaj
    Adamların site hala aktif

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Benzer bir durumu ben de hb ile yaşıyorum, destek olursanız sevinirim:

https://forum.donanimhaber.com/9-000-tl-lik-hepsiburada-ve-lg-magduriyeti-yardim-bekler--144721475

|
    |
  • Yarbay
    2334 Mesaj
    Gold ve bimeksin taktigini kullanıyorlar. Site aktif ucuzdan urunler satıp milleti kendisine çekiyorlar. Tabi herkes akıllı değil. Hemen balik gibi atliyorlar. Ondan sonra bir sabah bakiyorsun sitede gitmis.
    |
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj

Arkadaşlar
    Hakkımı aramadığım yer kalmadı
    CİMER e bile yazdım
    Bu arada Tüketici Hakem Heyeti diye bir kuruma başvurun diyorlar ama internetr sitesi açılmıyor
    Başka aynı durumda olan varmı
    Şöyle bir özet yapsa
    toparlasak bilgileri hem bizim gibi binlerce insan var bilgilensin ne yapılması konusunda

tşk ederim

|
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.