Şimdi Ara

istanbul bilgi üniversitesi nasıl bir üniversite???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlarr yardımlarınızı bekliyorum. nasıl bir üniversite? imkanlar açısından, eğitim açısından? oraya gidenler, gitmiş olanların veya ne bileyim bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum

• Kampüsü bizim burda Dolapderede yakın yani. Genelde gasp edildiklerini biliyorum okul çıkışı maalesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

Kampüsü bizim burda Dolapderede yakın yani. Genelde gasp edildiklerini biliyorum okul çıkışı maalesef.

ciddi misin ya abi peki neden orası çok kuytu bir yer mi?
  • Bilgi üniversitesi baba parasının dışında hiçbirşeyi olmayan tiplerin yoğunlukta olduğu, kampüsü dolapdere sanayiinde kalan ve para tuzağı olan güzide bir vakıf üniversitemiz. Kapı görevlisine hummerını çektirten tiplerden tutunda; okulu bağdat caddesine taşıtmak için imza toplayanlarına kadar süper zeki arkadaşlarla doludur. Ekonomi bölümü dışında beş para etmeyen, zaten fiziki yapı olarakta üniversite demeye 1000 değil 11000 şahit isteyen garip bir oluşum! Burslu şekilde rahatça girebileceğim ama tercih etmediğim, sonrada iyiki yazmamışım dediğim kırmızı koridorlar bütünü!
  • Ya şöyle diyeyim Dolapdere acayip bir yer. Şehrin göbeğine Beyoğluna yürüme 10 dk'da çıkarsın ama öyle pislik biryerdir ki istanbulun tüm hapçıları, gaspçıları hepsi oradadır.

O yüzden zor yani orada okumak bence tabi.
  • valla arkadaşlar sizlere teşekkür ederim sağolun. azıcık gitmeyi düşünüyordum. vazgeçtim artık işim olmaz orada. sağolun
  • Ama önemli olan senin kararın. Git gör kampüsü, etrafını ondan sonra karar ver bizim yorumlarımızın seni etkilemesine izin verme sadece aklında olsun.

Bende öss'ye girecem eğer çok çok kötü yaparsam (inş denemeler gibi geçer) burslu bilgi falan yazmayı düşünüyorum 280 civarı puanı var. Şuanda yaptığım 345 puan ama sınav bu belli olmaz.
  • çingene mahallesinde bir üniveriste
  • Bende bu sene bilgisayar mühendisliği yazmayı düşünüyorum. Üniversitede burslu-burssuz ilişkisi ve arkadaş ortamı nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca hazırlıkta ingilizce eğitimi nasıl?

• Pelinsu eceler yansin geceler

• Kadrosu iyi bu arada dursun ozbej istifa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.